Besøk våre lagsider

TIR
22.05
17:30-19:00
Vestbanen
TOR
24.05
17:00-18:30
Tastaveden Kunstgress
SØN
27.05
17:00-18:30
Tastaveden Kunstgress
28.05 17:00 Tastaveden Kunstgress H
Viking G 13-4 - Vardeneset 2 -
28.05 17:00 Tastaveden Kunstgress H
Viking G 13-4 - Vardeneset 2 -
04.06 17:00 KAPH Kvernabéu Hovedbane B
Sunde 1 - Viking G 13-4 -
04.06 17:00 KAPH Kvernabéu Hovedbane B
Sunde 1 - Viking G 13-4 -
06.06 18:30 Tastaveden Kunstgress H
Viking G13-3 - Lura 1 -
16.05 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G 13-4 - Brodd 3 -  
16.05 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G 13-4 - Brodd 3 -  
14.05 17:00 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 9er 1 B) B  
Hundvåg 1 - Viking G13-3 -  
09.05 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G13-3 - Madla 4 -  
07.05 17:30 Sørmarka kunstgressbane 9 er A B  
Tjensvoll 2 - Viking G 13-4 -  
22.10 17:00 Stemmen kunstgress B  
Tasta 2 - Viking G13-3 -  
17.10 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G13-3 - Vidar 2 -  
03.10 17:00 Lura stadion B  
Lura 1 - Viking G13-3 -  
19.09 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G13-3 - Hundvåg 1 -  
12.09 17:29 ISS Kunstgress Madla 9er A B  
Madla 4 - Viking G13-3 -  
05.09 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G13-3 - Sola 2 -  
29.08 17:30 Sørmarka kunstgressbane 9 er A B  
Tjensvoll 1 - Viking G13-3 -  
20.08 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G13-3 - Vaulen 1 -  
22.06 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A B  
Randaberg 3 - Viking G 13-4 -  
22.06 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A B  
Randaberg 3 - Viking G 13-4 -  
18.06 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G13-3 - Tasta 2 -  
13.06 18:30 Kaph Banen Lassa B  
Vidar 2 - Viking G13-3 -  
06.06 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G13-3 - Lura 1 -  
04.06 17:00 KAPH Kvernabéu Hovedbane B  
Sunde 1 - Viking G 13-4 -  
04.06 17:00 KAPH Kvernabéu Hovedbane B  
Sunde 1 - Viking G 13-4 -  
28.05 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G 13-4 - Vardeneset 2 -  
28.05 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G 13-4 - Vardeneset 2 -  
16.05 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G 13-4 - Brodd 3 -  
16.05 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G 13-4 - Brodd 3 -  
14.05 17:00 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 9er 1 B) B  
Hundvåg 1 - Viking G13-3 -  
09.05 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G13-3 - Madla 4 -  
07.05 17:30 Sørmarka kunstgressbane 9 er A B  
Tjensvoll 2 - Viking G 13-4 -  
07.05 17:30 Sørmarka kunstgressbane 9 er A B  
Tjensvoll 2 - Viking G 13-4 -  
02.05 19:45 Uego banen B  
Sola 2 - Viking G13-3 2 - 0  
30.04 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G 13-4 - Vidar 3 4 - 6  
30.04 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G 13-4 - Vidar 3 4 - 6  
25.04 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G13-3 - Tjensvoll 1 1 - 5  
23.04 17:00 NSE Banen - Hinna 9er A B  
Hinna 3 - Viking G 13-4 10 - 3  
23.04 17:00 NSE Banen - Hinna 9er A B  
Hinna 3 - Viking G 13-4 10 - 3  
18.04 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G 13-4 - Staal Jørpeland 2 0 - 4  
18.04 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking G 13-4 - Staal Jørpeland 2 0 - 4  
16.04 17:00 Vaulenbanen B  
Vaulen 1 - Viking G13-3 7 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift