Program uke 20 for gutter 1997/98

Her er program og tropper for uke 20

Litt bilder fra G97/98 mot Finnøy

NB! Kampen mot Vigrestad

Kampen mot Vigrestad på tirsdag går klokken 20.00, og ikke klokken 18.30 som jeg først skrev Beklager min feil Da blir oppmøte på Knudamyrå klokken 18.30 for spillerne Snakkes Lars

Klubb-TV

DanaCup 2012 G98

En liten film fra årets DanaCup

11.08.2012 / 21:56

Besøk våre lagsider

18.10 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Sandved 1 4 - 1  
03.10 20:00 NSE Banen - Hinna Stadion B  
Hinna 3 - Forus og Gausel G19-1 4 - 5  
20.09 20:00 Aarbakkebanen Bryne B  
Bryne 2 - Forus og Gausel G19-1 3 - 1  
13.09 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Nærbø 2 2 - 2  
06.09 18:00 Tjelta stadion B  
Havdur 1 - Forus og Gausel G19-1 -  
18.10 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Sandved 1 4 - 1  
03.10 20:00 NSE Banen - Hinna Stadion B  
Hinna 3 - Forus og Gausel G19-1 4 - 5  
20.09 20:00 Aarbakkebanen Bryne B  
Bryne 2 - Forus og Gausel G19-1 3 - 1  
13.09 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Nærbø 2 2 - 2  
06.09 18:00 Tjelta stadion B  
Havdur 1 - Forus og Gausel G19-1 -  
30.08 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Klebe /Voll 1 5 - 5  
23.08 18:00 Ganddal Idrettspark gress B  
Ganddal 1 - Forus og Gausel G19-1 6 - 1  
18.06 18:30 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Våganes 1 2 - 5  
14.06 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Vardeneset 3 6 - 0  
06.06 20:00 Lura stadion B  
Lura 1 - Forus og Gausel G19-1 2 - 3  
31.05 20:00 Sandved kunstgress B  
Sandved 1 - Forus og Gausel G19-1 4 - 1  
24.05 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Hinna 3 3 - 8  
18.05 18:00 Riska Kunstgress B  
Riska 1 - Forus og Gausel G19-1 6 - 0  
10.05 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Bryne 2 0 - 6  
03.05 20:00 Loen 1 B  
Nærbø 2 - Forus og Gausel G19-1 2 - 3  
26.04 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - havdur1 8 - 1  
23.04 18:30 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Ganddal 1 2 - 6  
19.04 20:00 Sentralidrettsanlegget B  
klebe/voll - Forus og Gausel G19-1 6 - 1  
12.04 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Junior - Ganddal IL G2000 -  
05.04 20:00 Våganes Kunstgress B  
våganes - Forus og Gausel G19-1 6 - 2  
29.03 20:00 Vardeneset kunstgress 2 - Helgø Meny banen B  
vardeneset - Forus og Gausel G19-1 0 - 7  
22.03 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - lura1 2 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Anders B 17 1
Daniel Waage Strømstad 17 1
Espen Malde 19 1
Magnus Ø 17 1
Markus Torgersen 19 1
Rasmus Korsgaard 17 1
Steven Hermansen B 19 1
Tobias Hatlestad S 17 1
Tor Ivar G 17 1
Vivek Gangadhar 17 1
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products