Foreldremøte 2016

Mandag 29. februar ble det avholdt foreldremøte for G2005. I denne nyheten finner du presentasjonen som ble gjennomgått.

Vi har fått klubb-TV

Se filmsnutter fra 1. omgang mot ØHIL i Sandarcup for G2005

Nyhetsbrev

Nå er det mulig både for medlemmer og ikke-medlemmer å følge laget vårt via nyhetsbrev. Registrer deg i boks til høyre på lagsiden vår, og få utvalgte nyheter rett til din mail

Foreldremøte

Torsdag 9. april ble det gjennomført foreldremøte for G2005. I denne nyheten finner du presentasjonen som ble gjennomgått.

Sesongoppkjøring for 2005

Med to cuper under beltet og nok en cup kommende helg så bør 2005-gjengen være klar for sine første seriekamper.

Klubb-TV

Sandarcup 3

Storspill i 1. kamp av G2005

22.10.2015 / 11:34

Sandarcup 2

Storspill i 1. kamp av G2005

22.10.2015 / 11:26

Sandarcup 1

Storspill i 1. kamp av G2005

22.10.2015 / 11:21
Fyll ut navn og epost for å motta info fra
Vestre Akers SK Gutter 11 år G2005

Besøk våre lagsider

MAN
23.05
17:30-19:00
Kunstgress 11er
ONS
25.05
17:30-19:00
Kunstgress 11er
SØN
29.05
10:30-12:00
Kunstgress A
31.05 18:00 Heming kg 7er B
Heming 3 - Vestre Aker G11 1 -
02.06 18:00 Kunstgress A H
Vestre Aker G11 2 - Årvoll 7 -
09.06 19:10 Kunstgress A H
Vestre Aker G11 2 - Bygdø Monolitten -
14.06 19:00 Kunstgress A H
Vestre Aker G11 1 - Huk 2 -
15.06 19:10 Jarmyra 7er B B
Øvrevoll Hosle 8 - Vestre Aker G11 2 -
24.05 19:00 Kunstgress B H  
Vestre Aker G11 1 - Vålerenga -  
24.05 17:30 Røa kunstgress 2 9/7er A B  
Røa 3 - Vestre Aker G11 2 -  
22.05 11:00 Kunstgress A B  
Treningsmotstander - Vestre Akers SK Gutter 11 år -  
19.05 19:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 2 - Bærums Verk Hauger -  
18.05 19:00 Gressbanen grus 7er A B  
Ready 5 - Vestre Aker G11 1 -  
20.10 19:10 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 2 - Øvrevoll Hosle 8 -  
19.10 19:00 Bygdøhus 7er B  
Huk 2 - Vestre Aker G11 1 -  
11.10 18:00 Ferd stadion 9er/7er A (Bygdøy) B  
Bygdø Monolitten - Vestre Aker G11 2 -  
29.09 19:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 1 - Heming 3 -  
28.09 19:10 Årvoll hockey kg 7er B  
Årvoll 7 - Vestre Aker G11 2 -  
22.09 18:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 2 - Røa 3 -  
21.09 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 B  
Vålerenga - Vestre Aker G11 1 -  
15.09 18:00 Gommerud kunst 7er B  
Bærums Verk Hauger - Vestre Aker G11 2 -  
14.09 19:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 1 - Ready 5 -  
08.09 18:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 2 - Lyn 3 -  
07.09 19:00 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll 2 - Vestre Aker G11 1 -  
31.08 19:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 1 - Frigg 3 -  
30.08 18:00 Bjølsenfeltet 7er A B  
Koll - Vestre Aker G11 2 -  
25.08 17:45 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 2 - Korsvoll 3 -  
23.08 19:00 Kringsjå gress 7er B  
Lyn 9 - Vestre Aker G11 1 -  
22.06 19:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 1 - Lommedalen 4 -  
21.06 19:10 Hoslebanen grus 7er B B  
Øvrevoll Hosle 9 - Vestre Aker G11 2 -  
15.06 19:10 Jarmyra 7er B B  
Øvrevoll Hosle 8 - Vestre Aker G11 2 -  
14.06 19:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 1 - Huk 2 -  
09.06 19:10 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 2 - Bygdø Monolitten -  
02.06 18:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 2 - Årvoll 7 -  
31.05 18:00 Heming kg 7er B  
Heming 3 - Vestre Aker G11 1 -  
24.05 19:00 Kunstgress B H  
Vestre Aker G11 1 - Vålerenga -  
24.05 17:30 Røa kunstgress 2 9/7er A B  
Røa 3 - Vestre Aker G11 2 -  
22.05 11:00 Kunstgress A B  
Treningsmotstander - Vestre Akers SK Gutter 11 år -  
19.05 19:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 2 - Bærums Verk Hauger -  
18.05 19:00 Gressbanen grus 7er A B  
Ready 5 - Vestre Aker G11 1 -  
11.05 18:00 Kringsjå gress 7er B  
Lyn 3 - Vestre Aker G11 2 -  
09.05 19:00 Kunstgress A H  
Vestre Akers SK Gutter 11 år - Korsvoll 2 -  
05.05 18:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 2 - Koll -  
03.05 19:00 Marienlyst kunstgress 9er/7er A B  
Frigg 3 - Vestre Aker G11 1 -  
28.04 19:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G11 1 - Lyn 9 -  
28.04 19:00 Korsvoll kunstgress 9/7er A B  
Korsvoll 3 - Vestre Aker G11 2 -  
19.04 19:00 Lommedalen kg nedre 9/7 er B B  
Lommedalen 4 - Vestre Aker G11 1 -  
19.04 18:00 Kunstgress B H  
Vestre Aker G11 2 - Øvrevoll Hosle 9 -  
12.03 16:30 Oppsal Arena 2 B  
Korsvoll - Vestre Aker G10 2 -  
12.03 15:30 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 2 - Bjørndal -  
12.03 12:30 Oppsal Arena 2 B  
Bækkelaget - Vestre Aker G10 1 -  
12.03 11:30 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 1 - Frigg -  
13.02 15:30 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 1 - Oppsal -  
13.02 14:30 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 1 - Bjørndal 2 -  
13.02 10:30 Oppsal Arena 2 B  
Oppsal 2 - Vestre Aker G10 2 -  
13.02 09:30 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 2 - Klemetsrud -  
30.01 15:30 Oppsal Arena 2 B  
Oppegård - Vestre Aker G10 2 -  
30.01 14:30 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 2 - Fortuna -  
30.01 10:30 Oppsal Arena 2 B  
Lyn 4 - Vestre Aker G10 1 -  
30.01 09:30 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 1 - Lyn 2 -  
09.01 18:30 Oppsal Arena 2 B  
Klemetsrud 2 - Vestre Aker G10 1 -  
09.01 17:30 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 1 - Heggedal -  
09.01 13:00 Oppsal Arena 2 B  
Lyn 3 - Vestre Aker G10 2 -  
09.01 12:00 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 2 - Ellingsrud -  
19.12 17:30 Oppsal Arena 2 B  
Bjørndal - Vestre Aker G10 2 -  
19.12 16:30 Oppsal Arena 2 B  
Lyn - Vestre Aker G10 2 -  
19.12 09:30 Oppsal Arena 2 B  
Grorud - Vestre Aker G10 1 -  
19.12 09:00 Oppsal Arena 2 B  
Frigg - Vestre Aker G10 1 -  
28.11 16:30 Oppsal Arena 2 B  
Bjørndal 2 - Vestre Aker G10 1 -  
28.11 15:30 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 1 - Bækkelaget -  
28.11 12:30 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 2 - Korsvoll -  
28.11 11:30 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 2 - Oppsal 2 -  
07.11 14:30 Oppsal Arena 2 B  
Klemetsrud - Vestre Aker G10 2 -  
07.11 14:00 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 2 - Oppegård -  
07.11 13:30 Oppsal Arena 2 B  
Oppsal - Vestre Aker G10 1 -  
07.11 12:30 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 1 - Lyn 4 -  
24.10 16:30 Oppsal Arena 2 B  
Lyn 2 - Vestre Aker G10 1 -  
24.10 15:30 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 1 - Klemetsrud 2 -  
24.10 13:00 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 2 - Lyn 3 -  
24.10 12:00 Oppsal Arena 2 B  
Fortuna - Vestre Aker G10 2 -  
10.10 15:30 Oppsal Arena 2 B  
Ellingsrud - Vestre Aker G10 2 -  
10.10 14:30 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 2 - Lyn -  
10.10 13:30 Oppsal Arena 2 H  
Vestre Aker G10 1 - Grorud -  
10.10 12:30 Oppsal Arena 2 B  
Heggedal - Vestre Aker G10 1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2016 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products