2005-trening med Premier League-proff

Denne ukes mandagstrening for G2005 ble ledet av Martin Samuelsen

Foreldremøte 2016

Mandag 29. februar ble det avholdt foreldremøte for G2005. I denne nyheten finner du presentasjonen som ble gjennomgått.

Vi har fått klubb-TV

Se filmsnutter fra 1. omgang mot ØHIL i Sandarcup for G2005

Nyhetsbrev

Nå er det mulig både for medlemmer og ikke-medlemmer å følge laget vårt via nyhetsbrev. Registrer deg i boks til høyre på lagsiden vår, og få utvalgte nyheter rett til din mail

Foreldremøte

Torsdag 9. april ble det gjennomført foreldremøte for G2005. I denne nyheten finner du presentasjonen som ble gjennomgått.

Sesongoppkjøring for 2005

Med to cuper under beltet og nok en cup kommende helg så bør 2005-gjengen være klar for sine første seriekamper.

Klubb-TV

Faaberg: Sånn skal vi score

Faaberg-turneringen 2016

25.08.2016 / 13:35

Returløp og omstilling

Stopper kontring og kontrer tilbake

15.06.2016 / 23:46

Pasning 45 og goal

14.06.2016 / 21:43

Sandarcup 3

Storspill i 1. kamp av G2005

22.10.2015 / 11:34

Sandarcup 2

Storspill i 1. kamp av G2005

22.10.2015 / 11:26
Fyll ut navn og e-post for å motta info fra
Vestre Akers SK Gutter 13 år G2005

Besøk våre lagsider

MAN
23.04
18:30-20:00
Kunstgress 11er
TOR
26.04
17:00-18:30
Kunstgress 11er
29.04 18:00 Kunstgress A H
Vestre Aker G13 - Bærum -
03.05 18:30 Kunstgress A H
Vestre Aker G13 - 2 - Øvrevoll Hosle 2 -
06.05 18:00 Kunstgress A H
Vestre Aker G13 - Frigg -
07.05 18:45 Ferd stadion 9er B (Bygdøy) B
Bygdø Monolitten - Vestre Aker G13 - 2 -
13.05 18:00 Gressbanen kunstgress 2 9er B
Ready - Vestre Aker G13 -
22.04 20:15 Kringsjå kunstg. 2 9er B  
Lyn - Vestre Aker G13 3 - 1  
18.04 18:30 Røa kunstgress 9er B B  
Røa 2 - Vestre Aker G13 - 2 4 - 3  
17.04 18:45 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - Bærumsløkka 0 - 1  
08.04 18:00 Bygdøhus 9er B  
Huk - Vestre Aker G13 2 - 4  
16.10 20:15 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - 2 - Lyn 2 -  
09.10 18:45 Høvik kunstgress 9er A B  
Høvik - Vestre Aker G13 - 2 -  
30.09 17:30 Nadderud Kunstgress 2 9er A B  
Stabæk - Vestre Aker G13 -  
25.09 18:45 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - 2 - Lommedalen 2 -  
23.09 18:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - Haslum -  
18.09 20:15 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - 2 - Haslum 2 -  
18.09 18:45 Røa kunstgress 9er A B  
Røa - Vestre Aker G13 -  
11.09 18:45 Risenga kunstgress 9er A B  
Asker 3 - Vestre Aker G13 - 2 -  
09.09 18:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - Ready -  
03.09 18:45 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - 2 - Bygdø Monolitten -  
02.09 18:15 Frogner kunstgress 9er B B  
Frigg - Vestre Aker G13 -  
26.08 18:00 Sandvika stadion 9er B B  
Bærum - Vestre Aker G13 -  
21.08 20:15 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - 2 - Røa 2 -  
19.08 18:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - Lyn -  
24.06 18:00 Storøya kunstgr. 9er B  
Bærumsløkka - Vestre Aker G13 -  
19.06 20:15 Jarmyra 7/9er B  
Øvrevoll Hosle 2 - Vestre Aker G13 - 2 -  
17.06 18:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - Huk -  
14.06 18:45 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - Stabæk -  
12.06 20:15 Kringsjå kunstg. 3 9er B B  
Lyn 2 - Vestre Aker G13 - 2 -  
05.06 18:45 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - 2 - Høvik -  
03.06 20:15 Haslum kunstgress 2 9er B B  
Haslum - Vestre Aker G13 -  
29.05 20:15 Helset kunstgr. 9er B B  
Lommedalen 2 - Vestre Aker G13 - 2 -  
27.05 18:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - Røa -  
22.05 18:45 Haslum kunstgress 2 9er B B  
Haslum 2 - Vestre Aker G13 - 2 -  
15.05 20:15 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - 2 - Asker 3 -  
13.05 18:00 Gressbanen kunstgress 2 9er B  
Ready - Vestre Aker G13 -  
07.05 18:45 Ferd stadion 9er B (Bygdøy) B  
Bygdø Monolitten - Vestre Aker G13 - 2 -  
06.05 18:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - Frigg -  
03.05 18:30 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - 2 - Øvrevoll Hosle 2 -  
29.04 18:00 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - Bærum -  
22.04 20:15 Kringsjå kunstg. 2 9er B  
Lyn - Vestre Aker G13 3 - 1  
18.04 18:30 Røa kunstgress 9er B B  
Røa 2 - Vestre Aker G13 - 2 4 - 3  
17.04 18:45 Kunstgress A H  
Vestre Aker G13 - Bærumsløkka 0 - 1  
08.04 18:00 Bygdøhus 9er B  
Huk - Vestre Aker G13 2 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift