Treningstider Sesongen 2015

Klubb-TV

Besøk våre lagsider

24.10 18:30 Bogafjellbanen B
Bogafjell 2 - Forus og Gausel G13-1 -
31.10 18:30 KG1 Vest H
Forus og Gausel G13-1 - Staal Jørpeland 1 -
18.10 17:00 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G13-1 - Sandved 2 1 - 3  
17.10 18:30 KG1 Vest H  
Forus og Gausel G13-2 - Frøyland 1 7 - 2  
16.10 17:00 Vaulenbanen 7er A B  
Vaulen 3 - Forus og Gausel G13-3 7 - 2  
03.10 18:30 Hanabanen B  
Hana 1 - Forus og Gausel G13-2 4 - 4  
02.10 18:30 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G13-3 - Internat. School of Stavanger 1 1 - 4  
31.10 18:30 KG1 Vest H  
Forus og Gausel G13-1 - Staal Jørpeland 1 -  
24.10 18:30 Bogafjellbanen B  
Bogafjell 2 - Forus og Gausel G13-1 -  
18.10 17:00 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G13-1 - Sandved 2 1 - 3  
17.10 18:30 KG1 Vest H  
Forus og Gausel G13-2 - Frøyland 1 7 - 2  
16.10 17:00 Vaulenbanen 7er A B  
Vaulen 3 - Forus og Gausel G13-3 7 - 2  
03.10 18:30 Hanabanen B  
Hana 1 - Forus og Gausel G13-2 4 - 4  
02.10 18:30 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G13-3 - Internat. School of Stavanger 1 1 - 4  
26.09 17:00 KG1 Vest H  
Forus og Gausel G13-2 - Madla 3 4 - 6  
25.09 18:30 Aarbakkebanen Bryne 7er A B  
Bryne 2 - Forus og Gausel G13-1 1 - 6  
22.09 18:00 TF Banen B  
Staal Jørpeland 1 - Forus og Gausel G13-1 1 - 1  
19.09 17:00 Riska Kunstgress B  
Riska 1 - Forus og Gausel G13-2 6 - 3  
18.09 18:30 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G13-3 - Tjensvoll 2 4 - 2  
12.09 19:00 Hjelmeland Kunstgress B  
Hjelmeland 1 - Forus og Gausel G13-3 4 - 0  
11.09 18:30 KG1 Vest H  
Forus og Gausel G13-1 - Bogafjell 2 5 - 1  
06.09 18:30 Sandved gress B  
Sandved 2 - Forus og Gausel G13-1 6 - 3  
05.09 17:00 KG1 Vest H  
Forus og Gausel G13-2 - Sandved 1 2 - 1  
04.09 17:00 Vardeneset kunstgress 2 - Helgø Meny banen B  
Vardeneset 3 - Forus og Gausel G13-3 4 - 5  
28.08 18:30 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G13-3 - Staal Jørpeland 2 11 - 2  
28.08 18:30 Ganddal Idrettspark KG 7er B B  
Ganddal 1 - Forus og Gausel G13-2 5 - 2  
23.08 17:00 Revheim Skole kunstgress B  
Madla 4 - Forus og Gausel G13-3 1 - 7  
22.08 18:30 KG1 Vest H  
Forus og Gausel G13-1 - Bryne 2 8 - 5  
22.08 17:00 KG1 Vest H  
Forus og Gausel G13-2 - Sandnes Ulf 2 1 - 7  
21.06 18:30 NSE-banen Midjord kunstgras B  
Brodd 1 - Forus og Gausel G13-1 1 - 4  
21.06 17:00 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G13-3 - Viking 3 2 - 9  
19.06 17:00 Lura stadion B  
Lura 1 - Forus og Gausel G13-2 6 - 2  
13.06 17:00 Knudamyra Kunstgress 2 H  
Forus og Gausel G13-1 - Vidar 1 0 - 6  
12.06 18:30 Frøyland stadion B  
Frøyland 1 - Forus og Gausel G13-2 7 - 1  
12.06 17:00 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G13-3 - Vaulen 3 5 - 2  
07.06 17:00 KG1 Vest H  
Forus og Gausel G13-2 - Hana 1 2 - 5  
06.06 17:00 Jarlabanen B  
Jarl 1 - Forus og Gausel G13-1 3 - 5  
31.05 18:30 Revheim Skole kunstgress B  
Madla 3 - Forus og Gausel G13-2 7 - 3  
31.05 17:00 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G13-3 - Sunde 2 4 - 9  
30.05 18:30 Knudamyra Kunstgress 2 H  
Forus og Gausel G13-1 - Staal Jørpeland 1 4 - 1  
24.05 17:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll 2 - Forus og Gausel G13-3 3 - 0  
23.05 17:30 Bogafjellbanen B  
Bogafjell 1 - Forus og Gausel G13-1 7 - 1  
22.05 18:30 KG1 Vest H  
Forus og Gausel G13-2 - Riska 1 8 - 7  
16.05 18:30 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G13-3 - Hjelmeland 1 10 - 5  
16.05 17:00 KG1 Vest H  
Forus og Gausel G13-1 - Vaulen 1 10 - 3  
08.05 17:00 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G13-3 - Vardeneset 3 2 - 2  
08.05 17:00 Sandved gress B  
Sandved 1 - Forus og Gausel G13-2 6 - 1  
03.05 17:00 KG1 Vest H  
Forus og Gausel G13-2 - Ganddal 1 3 - 4  
02.05 19:30 TF Banen B  
Staal Jørpeland 2 - Forus og Gausel G13-3 4 - 4  
02.05 17:00 Revheim Skole kunstgress B  
Madla 1 - Forus og Gausel G13-1 3 - 1  
26.04 17:00 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G13-3 - Madla 4 10 - 4  
25.04 18:30 Knudamyra Kunstgress 2 H  
Forus og Gausel G13-1 - Randaberg 1 5 - 5  
24.04 17:00 TS-kunsten Flomlysbanen B  
Sandnes Ulf 2 - Forus og Gausel G13-2 8 - 1  
19.04 17:00 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G13-2 - Lura 1 4 - 8  
18.04 17:00 Tastaveden kunstgras B  
Viking 3 - Forus og Gausel G13-3 2 - 1  
18.04 17:00 Hundvåg kunstgras 7er A B  
Hundvåg 1 - Forus og Gausel G13-1 3 - 5  
04.04 18:30 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G13-1 - Bryne 1 2 - 4  
07.03 17:30 revheim kunstgress B  
Madla g13 - Forus og Gausel IL Gutter 13 år -  
20.02 18:30 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Gutter 13 år - Ålgård g13 -  
15.02 18:00 Bogafjell kunstgress B  
Bogafjell g13 - Forus og Gausel IL Gutter 13 år -  
15.02 17:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Gutter 13 år - Våganes g13 -  
13.02 18:30 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Gutter 13 år - Tjensvoll g13 -  
06.02 18:30 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Gutter 13 år - Brodd Gutter 13 -  
08.01 00:00 B  
Internat. School of Stavanger 1 - Forus og Gausel G13-3 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products