Besøk våre lagsider

29.10 15:00 Haugesund B  
Stord - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 2 - 5  
29.10 12:00 Haugesund B  
Bømlo - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 3 - 5  
29.10 09:00 Haugesund B  
Skudenes - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 2 - 4  
28.10 16:30 Haugesund B  
Bremnes - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 3 - 1  
28.10 13:10 Haugesund B  
Vard Haugesund - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 1 - 0  
29.10 15:00 Haugesund B  
Stord - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 2 - 5  
29.10 12:00 Haugesund B  
Bømlo - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 3 - 5  
29.10 09:00 Haugesund B  
Skudenes - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 2 - 4  
28.10 16:30 Haugesund B  
Bremnes - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 3 - 1  
28.10 13:10 Haugesund B  
Vard Haugesund - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 1 - 0  
28.10 10:40 Haugesund B  
Åkra G-14 - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 0 - 1  
25.10 20:00 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G14-2 - Bogafjell 2 6 - 3  
23.10 18:30 Lassa kunstgress 2 B  
Vidar 1 - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 6 - 1  
16.10 18:30 KG1 Øst H  
Forus og Gausel G14-2 - Bogafjell 2 -  
16.10 17:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Gutter 14 år - Vaulen 1 4 - 4  
02.10 19:15 TF Banen B  
Staal Jørpeland 2 - Forus og Gausel G14-2 3 - 0  
02.10 18:30 Hundvåg kunstgras B  
Hundvåg 1 - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 8 - 0  
27.09 18:30 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Gutter 14 år - Bryne 1 1 - 7  
25.09 18:30 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G14-2 - Madla 4 4 - 1  
20.09 20:00 Ganddal Idrettspark Kunstgress B  
Ganddal 2 - Forus og Gausel G14-2 5 - 2  
20.09 18:30 Ganddal Idrettspark Kunstgress B  
Vidar 2 - Forus og Gausel G14-2 -  
18.09 18:30 Hanabanen B  
Hana 1 - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 3 - 2  
14.09 17:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G14-2 - Viking 3 2 - 3  
13.09 18:30 Randaberg Kunstgress B  
Randaberg 1 - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 6 - 1  
04.09 18:30 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G14-2 - Havdur 1 8 - 2  
04.09 17:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Gutter 14 år - Ålgård 1 0 - 3  
30.08 18:30 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 1 - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 9 - 0  
28.08 18:30 SIF kunstgras 7er B B  
Stavanger 2 7er - Forus og Gausel G14-2 0 - 17  
21.08 17:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Gutter 14 år - Ganddal 1 0 - 2  
19.06 18:30 Riska Kunstgress B  
Riska 2 - Forus og Gausel G14-2 1 - 1  
14.06 18:30 Bogafjellbanen B  
Bogafjell 2 - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 5 - 5  
12.06 18:30 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Gutter 14 år - Varhaug 1 1 - 4  
09.06 18:30 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Gutter 14 år - Staal Jørpeland 2 3 - 0  
07.06 17:00 Hanabanen B  
Hana 1 - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 4 - 4  
29.05 18:30 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Gutter 14 år - Ganddal 1 2 - 2  
24.05 18:30 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Gutter 14 år - Vidar 2 3 - 2  
22.05 17:00 TS-kunsten Flomlysbanen B  
Sandnes Ulf 1 - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 2 - 6  
19.05 17:00 Knudamyra Kunstgress 7er B  
Viking 3 - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 1 - 5  
10.05 18:30 Dysjalandshallen Kunstgress B  
Havdur 1 - Forus og Gausel G14-2 3 - 4  
08.05 18:30 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Gutter 14 år - Ålgård 1 3 - 3  
04.05 17:00 KG1 Øst H  
Forus og Gausel IL Gutter 14 år - Stavanger 2 7er 9 - 0  
03.05 17:00 Bogafjellbanen B  
Bogafjell 1 - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 0 - 5  
24.04 18:30 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Gutter 14 år - Bryne 1 1 - 5  
19.04 18:30 KG1 Øst H  
Forus og Gausel IL Gutter 14 år - Riska 2 5 - 4  
19.04 17:00 KG1 Øst B  
Voll 1 - Forus og Gausel G14-1 2 - 7  
29.03 20:00 Knudamyra Kunstgress 2 H  
Forus og Gausel IL Gutter 14 år - Randaberg IL Fotball #1 1 - 5  
27.03 18:30 Knudamyra Kunstgress 2 H  
Forus og Gausel IL Gutter 14 år - Forus og Gausel IL F-G-2002 0 - 1  
22.03 20:00 Knudamyra Kunstgress 2 H  
Forus og Gausel IL Gutter 14 år - Sola G14 6 - 2  
18.02 14:00 Sauda Stadion B  
Sauda G15 - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 5 - 3  
18.02 11:00 Sauda Stadion B  
Sauda G14 - Forus og Gausel IL Gutter 14 år 1 - 10  
06.01 00:00 H  
Forus og Gausel G14-2 - Ganddal 2 0 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Albert S 14 9 1
Alexander M 14 12 1 2
Andreas G 14 29 1 7
Atle Nonslid 14 17 4
Benjamin Torgersen 13 8 1
Casper Flokketveit K 14 30 2 8
Daniel V 14 8
David H. Gismervik 14 27 4 3
Eirik R 14 29 7 16
Eskil Gjerde O 14 29 2 11
Jakov Adrian S 13 12 2 5
Joakim Børve M 14 10 1 1
Juner G 14 29
Kristian Salomonsen 13 6 9
Marius Tanberg N 14 24
Mathias Johansen 14 7 1
Mithusan Rajeswaran 14 18
Runar H. E 13 28 3 20
Sander Bergset 13 4
Sibi S 14 13 1 7
Sigurd Seglem B 14 17 1 9
Sjur E 14 22 1
Thomas With 14 27
Tobias T 14 23 2 1
Torben L 14 24
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift