Besøk våre lagsider

MAN
13.08
18:30-20:00
Sola Stadion Hellestøbanen del 2 av 2
TIR
14.08
20:00-21:30
Sola Stadion Uegobanen del 3 av 4
ONS
15.08
18:30-20:00
Sola Stadion Bane 2/2
TOR
16.08
20:00-21:30
Sola Stadion Bane 2
19.08 15:00 Sola Stadion Hellestøbanen H
Sola G16 - Elite - Djerv 1919 1 -
26.08 15:00 Sola Stadion Bane 2 H
Sola G16 - Elite - Haugar 1 -
29.08 18:00 Sola Stadion Bane 2 H
Sola Fotballklubb Gutter 16 år - Viking 1 -
01.09 15:00 ISS Kunstgress Madla B
Madla 1 - Sola G16 - Elite -
15.09 15:00 Djervbanen B
Djerv 1919 1 - Sola G16 - Elite -
16.06 15:00 Gymnasbane 5 B  
Vard Haugesund 1 - Sola G16 - Elite 6 - 2  
10.06 13:00 Aarbakkebanen Bryne B  
Bryne 1 - Sola G16 - Elite 5 - 0  
03.06 18:00 Sola Stadion Bane 2 H  
Sola G16 - Elite - Klebe 1 1 - 3  
27.05 15:00 Ganddal Idrettspark Kunstgress B  
Ganddal 1 - Sola G16 - Elite 3 - 0  
05.05 15:00 Sola Stadion Bane 2 H  
Sola Fotballklubb Gutter 16 år - Djerv 1919 1 -  
28.10 15:00 Sola Stadion Hellestøbanen H  
Sola G16 - Elite - Bryne 1 -  
21.10 18:00 Sentralidrettsanlegget B  
Klebe 1 - Sola G16 - Elite -  
30.09 15:00 Sola Stadion Bane 2 H  
Sola G16 - Elite - Ganddal 1 -  
15.09 15:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 1 - Sola G16 - Elite -  
01.09 15:00 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 1 - Sola G16 - Elite -  
29.08 18:00 Sola Stadion Bane 2 H  
Sola Fotballklubb Gutter 16 år - Viking 1 -  
26.08 15:00 Sola Stadion Bane 2 H  
Sola G16 - Elite - Haugar 1 -  
19.08 15:00 Sola Stadion Hellestøbanen H  
Sola G16 - Elite - Djerv 1919 1 -  
16.06 15:00 Gymnasbane 5 B  
Vard Haugesund 1 - Sola G16 - Elite 6 - 2  
10.06 13:00 Aarbakkebanen Bryne B  
Bryne 1 - Sola G16 - Elite 5 - 0  
03.06 18:00 Sola Stadion Bane 2 H  
Sola G16 - Elite - Klebe 1 1 - 3  
27.05 15:00 Ganddal Idrettspark Kunstgress B  
Ganddal 1 - Sola G16 - Elite 3 - 0  
05.05 15:00 Sola Stadion Bane 2 H  
Sola Fotballklubb Gutter 16 år - Djerv 1919 1 -  
01.05 20:00 Vestbanen B  
Viking 1 - Sola Fotballklubb Gutter 16 år -  
01.05 20:00 Vestbanen H  
Sola G16 - Elite - Viking FK Elite 11 - 0  
22.04 15:00 Sola Stadion Hellestøbanen H  
Sola G16 - Elite - Madla IL Gutt 16 Elite (2002) 2 - 4  
18.04 19:00 Sola Stadion Hellestøbanen H  
Sola G16 - Elite - Vard Haugesund 1 1 - 6  
15.04 13:00 Sakkestad kunstgress B  
Haugar 1 - Sola G16 - Elite 2 - 1  
19.03 19:00 Sola Stadion Hellestøbanen H  
Sola Fotballklubb Gutter 16 år - Bryne -  
15.03 18:30 Sentralidrettsanlegget B  
Klebe 1 - Sola Fotballklubb Gutter 16 år -  
11.03 13:00 Sola Stadion Hellestøbanen H  
Sola Fotballklubb Gutter 16 år - Vardeneset -  
04.03 13:00 Sola Stadion Hellestøbanen H  
Sola Fotballklubb Gutter 16 år - Viking 1 1 - 5  
24.02 13:00 ISS kunstgress B  
Madla 1 - Sola Fotballklubb Gutter 16 år -  
09.02 18:00 Ganddal B  
Ganddal 1 - Sola Fotballklubb Gutter 16 år 2 - 1  
04.02 13:00 Sola Stadion Hellestøbanen H  
Sola Fotballklubb Gutter 16 år - Hundvåg 1 0 - 7  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift