Besøk våre lagsider

21.08 20:00 Skudenes Kunstgress B
Skudenes 1 - Nord G16-1 -
28.08 19:00 Nord Nye Kunstgress A H
Nord G16-1 - Stord 2 -
06.09 18:30 Olvondo Stadion B
Bremnes 2 - Nord G16-1 -
11.09 20:00 Nord Nye Kunstgress A H
Nord G16-1 - Avaldsnes 1 -
20.09 20:00 Nord Nye Kunstgress A H
Nord G16-1 - Åkra 1 -
18.06 18:00 Åsebøen Kunstgress H  
Nord Gutter 16 år - Kopervik Gutter 2002 (1) -  
18.06 18:00 Karmøyhallen kunstgress B  
Kopervik 1 - Nord Gutter 16 år -  
14.06 20:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord Gutter 16 år - Falkeid 1 9 - 0  
05.06 20:00 Grinde kunstgras B  
Skjold 1 - Nord Gutter 16 år 3 - 2  
01.06 17:30 Nord Nye Kunstgress H  
Nord Gutter 16 år - Vedavåg Karmøy 1 3 - 1  
23.10 17:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Nord G16-1 - Kopervik 1 -  
16.10 20:00 Falkeid Kunstgras H  
Nord G16-1 - Falkeid #1 -  
02.10 20:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Nord G16-1 - Skjold 1 -  
23.09 16:00 Storhall Karmøy B  
Vedavåg Karmøy 1 - Nord G16-1 -  
20.09 20:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Nord G16-1 - Åkra 1 -  
11.09 20:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Nord G16-1 - Avaldsnes 1 -  
06.09 18:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes 2 - Nord G16-1 -  
28.08 19:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Nord G16-1 - Stord 2 -  
21.08 20:00 Skudenes Kunstgress B  
Skudenes 1 - Nord G16-1 -  
18.06 18:00 Karmøyhallen kunstgress B  
Kopervik 1 - Nord Gutter 16 år -  
18.06 18:00 Åsebøen Kunstgress H  
Nord Gutter 16 år - Kopervik Gutter 2002 (1) -  
14.06 20:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord Gutter 16 år - Falkeid 1 9 - 0  
05.06 20:00 Grinde kunstgras B  
Skjold 1 - Nord Gutter 16 år 3 - 2  
01.06 17:30 Nord Nye Kunstgress H  
Nord Gutter 16 år - Vedavåg Karmøy 1 3 - 1  
24.05 20:00 Åkra kunstgress H  
Nord Gutter 16 år - Åkra 1 4 - 2  
15.05 20:00 Avaldsnes 2 B  
Avaldsnes 1 - Nord Gutter 16 år 0 - 7  
03.05 19:45 Nord Nye Kunstgress H  
Nord Gutter 16 år - Bremnes 2 3 - 0  
26.04 19:00 Langeland Kunstgrasbane B  
Stord 2 - Nord Gutter 16 år 2 - 3  
17.04 20:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Nord G16-1 - SUIL #1 8 - 2  
13.03 20:00 Åsebøen kunstgress B  
Kopervik Gutter 2002 (1) - Nord Gutter 16 år 2 - 3  
05.03 20:00 Nord Kunstgress H  
Nord Gutter 16 år - Falkeid #1 11 - 2  
03.02 13:00 Nord nye kunstgress H  
Nord Gutter 16 år - Avaldsnes Damer Elite 2 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Bjarne Damm E 15 9
Daniel N 16 11 1
Daniel P 16 11 2 3
David W 16 11 3 3
Eirik B 16 11 1
Endre Haaheim A 16 11 4 22
Faris A 16 10 1
Herman Austrheim 16 10 13 7
Johan Jensen V 16 11 4 1
Noah E 15 11 4 1
Oliver Kolbeinsen T 15 1
Sean Vincent C 16 11 12 10
Sindre Ness 16 11 2 1
Steffen Brekke 16 10
Trygve Bjelland R 16 11 2 3
Viljar Ekkjestøl B 16 9 4 2
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift