Fordeling av grupper på ute/innetrening tirsdager

Utetreninger fom 11.11.2014 er kl. 17-18.30 Innetreninger er fra kl 17-18.30

Besøk våre lagsider

21.08 18:15 Eikabanen KG 7er B
Eika Krapfoss Grønn - Begby G12 Rød -
23.08 18:30 Begby KG 7er B2 H
Begby G12 Blå - Kråkerøy Rød -
27.08 18:30 Lisleby KG 7er A-2 B
Lisleby Gul - Begby G12 Blå -
28.08 18:30 Torp Ipl. KG 7er B1 B
Torp - Begby G12 Hvit -
28.08 18:30 Begby KG 7er B2 H
Begby G12 Rød - Kråkerøy Hvit -
20.06 18:30 Yven mini (KG) B  
Yven Blå - Begby G12 Hvit -  
19.06 18:30 Tveterbanen 7er A B  
Tveter - Begby G12 Blå -  
12.06 18:30 Begby KG 7er A1 H  
Begby G12 Hvit - Selbak -  
11.06 18:30 Begby KG 7er B2 H  
Begby G12 Blå - Greåker Grå -  
09.06 10:00 Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi) B  
Kvik Halden Grønn - Begby G12 Rød -  
15.10 18:30 Begby KG 7er B1 H  
Begby G12 Rød - Kvik Halden Grønn -  
08.10 18:30 Trondalen kunstgress 7er B B  
Gresvik Sort - Begby G12 Rød -  
24.09 18:30 Begby KG 7er B1 H  
Begby G12 Rød - Ekholt Rød -  
24.09 17:30 Aremark st. 7er A1 B  
Aremark - Begby G12 Hvit -  
20.09 18:30 Begby KG 7er A1 H  
Begby G12 Blå - Tune Rød -  
18.09 17:30 Sandbakken KG 7er A2 B  
Borgen Brun - Begby G12 Rød -  
17.09 18:30 Begby KG 7er A2 H  
Begby G12 Hvit - Borgen Hvit -  
12.09 18:30 Trosvikbanen 7er B1 B  
Trosvik Rød - Begby G12 Blå -  
11.09 18:00 Strupe KG 7er A (Kynningsrud) B  
Kvik Halden Hvit - Begby G12 Hvit -  
10.09 18:30 Begby KG 7er B1 H  
Begby G12 Rød - Greåker Rød -  
04.09 18:30 Strupe KG 7er D1 B  
Kvik Halden Blå - Begby G12 Rød -  
04.09 18:30 Begby KG 7er A1 H  
Begby G12 Hvit - Torsnes Rød -  
03.09 18:30 Begby KG 7er B2 H  
Begby G12 Blå - Rolvsøy Gul -  
28.08 18:30 Torp Ipl. KG 7er B1 B  
Torp - Begby G12 Hvit -  
28.08 18:30 Begby KG 7er B2 H  
Begby G12 Rød - Kråkerøy Hvit -  
27.08 18:30 Lisleby KG 7er A-2 B  
Lisleby Gul - Begby G12 Blå -  
23.08 18:30 Begby KG 7er B2 H  
Begby G12 Blå - Kråkerøy Rød -  
21.08 18:15 Eikabanen KG 7er B  
Eika Krapfoss Grønn - Begby G12 Rød -  
20.06 18:30 Yven mini (KG) B  
Yven Blå - Begby G12 Hvit -  
19.06 18:30 Tveterbanen 7er A B  
Tveter - Begby G12 Blå -  
12.06 18:30 Begby KG 7er A1 H  
Begby G12 Hvit - Selbak -  
11.06 18:30 Begby KG 7er B2 H  
Begby G12 Blå - Greåker Grå -  
09.06 10:00 Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi) B  
Kvik Halden Grønn - Begby G12 Rød -  
07.06 18:30 B  
Sarpsborg FK Svart - Begby G12 Hvit -  
04.06 18:30 Begby KG 9er B H  
Begby G12 Rød - Gresvik Sort -  
04.06 18:00 Tunebanen KG 7er A B  
Tune Rød - Begby G12 Blå -  
29.05 17:30 Begby KG 9er A H  
Begby G12 Blå - Trosvik Rød -  
28.05 18:30 Ekholt KG Mini B  
Ekholt Rød - Begby G12 Rød -  
28.05 18:30 Begby KG 9er A H  
Begby G12 Hvit - Aremark -  
24.05 18:30 Rolvsøy Arena 7er A1 B  
Rolvsøy Gul - Begby G12 Blå -  
23.05 17:20 Sandbakken KG 7er A1 B  
Borgen Hvit - Begby G12 Hvit -  
22.05 18:30 Begby KG 9er B H  
Begby G12 Rød - Borgen Brun -  
16.05 18:30 Moa Syd 7er B  
Greåker Rød - Begby G12 Rød -  
15.05 18:30 Begby KG 7er B2 H  
Begby G12 Blå - Lisleby Gul -  
14.05 18:30 Begby KG 9er A H  
Begby G12 Hvit - Kvik Halden Hvit -  
09.05 18:30 Kråkerøy st KG 7er B2 B  
Kråkerøy Rød - Begby G12 Blå -  
09.05 18:00 Begby KG 9er B H  
Begby G12 Rød - Kvik Halden Blå -  
08.05 18:00 Torsnes 7er B B  
Torsnes Rød - Begby G12 Hvit -  
03.05 18:30 Begby KG 7er A1 H  
Begby G12 Hvit - Torp -  
02.05 18:30 Begby KG 7er A1 H  
Begby G12 Blå - Tveter -  
30.04 18:30 Kråkerøy st KG 7er B1 B  
Kråkerøy Hvit - Begby G12 Rød -  
25.04 18:30 B  
Greåker Grå - Begby G12 Blå -  
24.04 18:30 Begby KG 7er B2 H  
Begby G12 Rød - Eika Krapfoss Grønn -  
14.04 14:00 Begby KG H  
Begby IL Gutter 12 år - -  
20.01 14:00 Begby KG 9er A B  
Begby IL 2007 - Begby IL Gutter 12 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift