Besøk våre lagsider

17.06 15:00 Etne Stadion H  
Nord Gutter 13 år - Sandviken 0 - 2  
16.06 20:30 Bane 17 Etne H  
Nord Gutter 13 år - Trott 1 - 0  
16.06 13:40 Bane 17 Etne H  
Nord Gutter 13 år - Avaldsnes #1 3 - 0  
16.06 09:30 Bane 17 Etne H  
Nord Gutter 13 år - Suldal 3 - 1  
15.06 19:30 Bane 17 Etne H  
Nord Gutter 13 år - Sandviken 1 - 0  
17.06 15:00 Etne Stadion H  
Nord Gutter 13 år - Sandviken 0 - 2  
16.06 20:30 Bane 17 Etne H  
Nord Gutter 13 år - Trott 1 - 0  
16.06 13:40 Bane 17 Etne H  
Nord Gutter 13 år - Avaldsnes #1 3 - 0  
16.06 09:30 Bane 17 Etne H  
Nord Gutter 13 år - Suldal 3 - 1  
15.06 19:30 Bane 17 Etne H  
Nord Gutter 13 år - Sandviken 1 - 0  
11.06 17:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #2 - Nord Gutter 13 år 1 - 2  
06.06 18:30 Nord nye kunstgress H  
Nord Gutter 13 år - Ølen IL #1 3 - 2  
30.05 19:00 Avalsnes kunstgress B  
Avaldsnes #1 - Nord Gutter 13 år 1 - 1  
23.05 18:30 Nord nye kunstgress H  
Nord Gutter 13 år - Vard Haugesund #2 4 - 2  
07.05 18:30 Djervbanen B  
Djerv 1919 #3 - Nord Gutter 13 år 2 - 3  
02.05 18:30 Nord Gress C/D H  
Nord Gutter 13 år - Bremnes IL #1 2 - 1  
25.04 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Nord Gutter 13 år 0 - 1  
18.04 18:30 Nord Kunstgress 9er Bcd H  
Nord Gutter 13 år - Sveio IL #1 4 - 1  
11.04 18:30 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund #1 - Nord Gutter 13 år 2 - 1  
08.04 12:10 B  
Bremnes IL #2 - Nord Gutter 13 år 2 - 0  
08.04 10:30 O98 B  
Rosendal - Nord Gutter 13 år 1 - 2  
07.04 12:10 O91 B  
Stord 2 - Nord Gutter 13 år 0 - 7  
07.04 10:30 O91 B  
Uskedal - Nord Gutter 13 år 1 - 5  
06.04 18:20 O91 B  
Odda 2 - Nord Gutter 13 år 0 - 8  
04.04 18:30 Nord gamle kunst AB H  
Nord Gutter 13 år - Åkra IL 1 og 2 4 - 2  
11.03 09:00 Gymnasbane 5 H  
Nord Gutter 13 år - Vard Haugesund #1 2 - 1  
10.03 09:00 Gymnasbane 2 H  
Nord Gutter 13 år - Haugar #1 0 - 0  
06.03 18:30 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund #1 - Nord Gutter 13 år 6 - 3  
28.02 17:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #2 - Nord Gutter 13 år 0 - 4  
20.02 18:30 Åkra Stadion B  
Åkra IL 1 og 2 - Nord Gutter 13 år 2 - 3  
28.01 12:30 Storhall Vea B  
Åkra IL 1 og 2 - Nord Gutter 13 år 3 - 1  
28.01 11:00 Storhall Vea B  
Åkra IL #2 - Nord Gutter 13 år 1 - 4  
27.01 11:30 Storhall Vea B  
Haugar #1 - Nord Gutter 13 år 0 - 1  
27.01 10:00 Storhall Vea B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Nord Gutter 13 år 0 - 5  
23.01 17:00 Avaldsnes H  
Nord Gutter 13 år - Avaldsnes #1 4 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian G 13 4
Adrian K. T 13 25 3 7
Casper T 13 23 5 5
Daniel N 13 30 3 1
Endre S 13 15 3 6
Fredrik B 14 30 17 6
Henning Lund-Andersen 13 21 1 1
Henrik B 14 30 7 9
Kjetil Ertsland S 13 28
Mahamud D 13 6 2
Mahamud M 13 6
Martin H 12 21 2 1
Mathias K. B 13 29 5 9
Sander A 13 28 3 17
Sebastian Rasmussen Ø 13 29 4 8
Øystein Bjelland R 13 27 11 6
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift