Lekestue mot Ålgård

10-4 seier borte mot Ålgård, etter Hawaii fotball siste kvarter

Det ble smultring i poengprotokollen mot Voll

13-2 tapte 4-3 borte mot Voll

Solid borteseier mot Bjerkreim

Turen til Vikeså gav 3 poeng og 5-1 i målprotokollen

Sliteseier mot Vidar

13-1 måtte jobbe hardt for 2-0 seieren mot Vidar

Surt tap mot Forus & Gausel

Forus & Gausel fikk med seg alle poengene etter 3-2 i dagens kamp

Tap 5-2 mot Eiger

Alt som kunne gå galt gikk galt mot Eiger

Dreamteam knuste Randaberg

7-2 seier borte mot Randaberg 2

Seier og tabelltopp

3-0 seier over Staal gav tabelltopp alene etter at Eiger avga poeng mot Vidar i går

KFUM ble for sterke

13-2 tapte 3-2 mot KFUM i det som ble en svært spennende kamp

Uavgjort borte mot Mastra

Jevn kamp for 13-2 endte 1-1

Besøk våre lagsider

TOR
19.10
18:30-20:00
Vestbanen
SØN
22.10
17:30-19:00
Vikinghallen
23.10 17:00 Tastaveden Kunstgress H
Viking FK Jenter 13 år - Hundvåg -
24.10 18:00 Jørpeland kunstgress A Staaltun B
Staal Jørpeland - Viking J13-1 -
29.10 18:00 Tastaveden Kunstgress H
Viking FK Jenter 13 år - Sandnes Ulf -
31.10 18:30 Tastaveden Kunstgress H
Viking J13-1 - Eiger -
16.10 18:30 Solås Kunstgress B  
Ålgård - Viking FK Jenter 13 år 4 - 10  
03.10 18:30 Vikeså Kunstgress B  
Bjerkreim - Viking FK Jenter 13 år 1 - 5  
02.10 18:30 Bore Skule H  
Viking FK Jenter 13 år - Voll 3 - 4  
26.09 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-1 - Vidar 1 2 - 0  
25.09 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking FK Jenter 13 år - Forus & Gausel 1 2 - 3  
31.10 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-1 - Eiger -  
29.10 18:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking FK Jenter 13 år - Sandnes Ulf -  
24.10 18:00 Jørpeland kunstgress A Staaltun B  
Staal Jørpeland - Viking J13-1 -  
23.10 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking FK Jenter 13 år - Hundvåg -  
16.10 18:30 Solås Kunstgress B  
Ålgård - Viking FK Jenter 13 år 4 - 10  
03.10 18:30 Vikeså Kunstgress B  
Bjerkreim - Viking FK Jenter 13 år 1 - 5  
02.10 18:30 Bore Skule H  
Viking FK Jenter 13 år - Voll 3 - 4  
26.09 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-1 - Vidar 1 2 - 0  
25.09 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking FK Jenter 13 år - Forus & Gausel 1 2 - 3  
20.09 17:00 Randaberg Kunstgress B  
Randaberg 2 - Viking FK Jenter 13 år 2 - 7  
19.09 18:30 Hålå kunstgras B  
Eiger 1 - Viking J13-1 5 - 2  
12.09 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-1 - Staal Jørpeland 3 - 0  
11.09 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking FK Jenter 13 år - KFUM Stavanger 2 - 3  
07.09 18:30 Rennesøy B  
Mastra - Viking FK Jenter 13 år 1 - 1  
04.09 18:30 TS-kunsten Flomlysbanen B  
Sandnes Ulf 1 - Viking J13-1 2 - 3  
29.08 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-1 - Bjerkreim 1 2 - 0  
28.08 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking FK Jenter 13 år - Austrått/Hana 3 - 1  
22.08 17:00 Lassa kunstgress 2 B  
Vidar - Viking J13-1 0 - 6  
27.07 19:25 Bane 52 B  
Frogner-Skjedsmo - Viking FK Jenter 13 år 1 - 0  
27.07 15:45 Bane 84 B  
Røa - Viking FK Jenter 13 år 0 - 4  
26.07 17:45 Bane 43 B  
Ørgyte SK - Viking FK Jenter 13 år 0 - 4  
26.07 08:20 Bane 19 B  
Flint Tønsberg - Viking FK Jenter 13 år 1 - 1  
25.07 18:20 Bane 53 B  
Fortuna Hjørring - Viking FK Jenter 13 år 0 - 1  
20.06 17:00 Knudamyra kunstgress 2 B  
Forus og Gausel 1 - Viking FK Jenter 13 år 1 - 11  
16.06 17:30 Kvernevik B  
Sunde 1 - Viking FK Jenter 13 år 2 - 5  
12.06 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking FK Jenter 13 år - Midtbygden 2 - 2  
09.06 17:00 Hundvåg kunstgress 7er A B  
Hundvåg - Viking FK Jenter 13 år 1 - 1  
06.06 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking FK Jenter 13 år - Staal Jørpeland 1 7 - 0  
01.06 18:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking FK Jenter 13 år - Forus og Gausel 1 9 - 0  
30.05 19:00 Vardeneset kunstgress 2 - Helgø Meny banen B  
Vardeneset 1 - Viking FK Jenter 13 år 0 - 5  
29.05 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking FK Jenter 13 år - Mastra 2 - 2  
23.05 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking FK Jenter 13 år - Vidar 1 5 - 0  
22.05 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking FK Jenter 13 år - Madla 3 - 1  
15.05 17:30 Sørmarka Kunstgress B  
Tjensvoll 1 - Viking FK Jenter 13 år 1 - 2  
08.05 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking FK Jenter 13 år - Randaberg 2 2 - 1  
04.05 18:30 Jørpeland kunstgress A Staaltun B  
Staal Jørpeland 1 - Viking FK Jenter 13 år 1 - 0  
25.04 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking FK Jenter 13 år - Vardeneset 1 3 - 2  
18.04 17:00 Lassa kunstgress 1 7er A B  
Vidar 1 - Viking FK Jenter 13 år 1 - 2  
01.04 11:00 Loen 2 B  
Vardeneset - Viking FK Jenter 13 år 1 - 8  
23.03 18:30 Hana B  
Austrått/Hana J13 - Viking FK Jenter 13 år 3 - 7  
16.03 19:00 Vestbanen H  
Viking FK Jenter 13 år - Forus & Gausel J13-1 4 - 0  
23.02 19:00 Vestbanen H  
Viking FK Jenter 13 år - Voll J13 2 - 3  
13.02 18:00 Randaberg Kunstgress B  
Randaberg J13-1 - Viking FK Jenter 13 år 0 - 4  
09.02 19:00 Vestbanen H  
Viking FK Jenter 13 år - Orre J13 2 - 1  
30.01 20:00 Aarbakkebanen B  
Bryne J13-2 - Viking FK Jenter 13 år 1 - 7  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Ariel V 13 34 3 2
Caroline T 13 20
Dina Beate H. B 13 30 11 29
Eline Vartdal R 13 5 5 4
Ella B 12 18 7 18
Elsa H 12 19 1 3
Emma F. M 13 36 2 2
Emma Gustad M 13 16 5 3
Helga Sofie J 13 22 4 1
Ida F 13 13
Ingrid Ø 13 13 5 11
Jenny A 13 29 6 17
Johanna Næss F 13 18 2 2
Julia Alice S 13 38 11 20
Kristina M 13 27 2 6
Kristina Louisa M 13 20 6 10
Liva Fuglestein B 13 31
Nora Montagu R 13 21 3 2
Nora Mortensen S 13 27 1 2
Oline Gjedrem F 13 7
Pernille S 13 2
Pia K 13 31 4 5
Sara Ø 13 27 1
Smilla V 13 10 7 9
Vilde B 13 12 4 4
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products