Kjøreliste - Seriekamper G14

OPPDATERT 20.August - byttet sjåfører 18.sept.

CUP SOMMER 2017 ?

INNKALLING til foreldremøte for G14.

Klubb-TV

Besøk våre lagsider

MAN
11.12
18:30-20:00
Skudenes kunstgress B
TOR
14.12
18:30-20:00
Fotballhallen
03.12 13:00 Storhall Karmøy H  
SUIL Gutter 14 år - Kopervik Gutter 2003 (1) 0 - 3  
29.10 09:00 Nord B  
Fourus og Gausel 1 - SUIL Gutter 14 år 4 - 2  
28.10 15:30 Kolnes B  
Stord 1 - SUIL Gutter 14 år 1 - 1  
28.10 12:20 Torvastad H  
SUIL Gutter 14 år - Djerv 1919 #1 1 - 4  
28.10 11:30 Torvastad B  
Djerv1919 1 - SUIL Gutter 14 år 4 - 1  
03.12 13:00 Storhall Karmøy H  
SUIL Gutter 14 år - Kopervik Gutter 2003 (1) 0 - 3  
29.10 09:00 Nord B  
Fourus og Gausel 1 - SUIL Gutter 14 år 4 - 2  
28.10 15:30 Kolnes B  
Stord 1 - SUIL Gutter 14 år 1 - 1  
28.10 12:20 Torvastad H  
SUIL Gutter 14 år - Djerv 1919 #1 1 - 4  
28.10 11:30 Torvastad B  
Djerv1919 1 - SUIL Gutter 14 år 4 - 1  
28.10 09:50 Gymnasbane 5 B  
Madla1 - SUIL Gutter 14 år 6 - 0  
24.09 15:30 Gymnasbane 6 B  
Figgjo - SUIL Gutter 14 år 0 - 1  
24.09 13:40 Nord bane 1 B  
Bremnes IL #2 - SUIL Gutter 14 år 1 - 3  
24.09 11:20 Nord B  
Trott - SUIL Gutter 14 år 1 - 5  
23.09 16:00 Nord B  
Bømlo - SUIL Gutter 14 år 7 - 1  
23.09 12:30 Sakkestad B  
Trane - SUIL Gutter 14 år 0 - 0  
23.09 08:30 Gymnasbane 6 B  
Sandved - SUIL Gutter 14 år 1 - 1  
18.09 18:30 Langevåg Kunstgress B  
Bømlo Idrettslag #1 - SUIL Gutter 14 år 3 - 2  
11.09 18:30 Skudenes kunstgress H  
SUIL Gutter 14 år - Bokn IL #9 7 - 3  
06.09 18:30 Åkra grasbane B  
Åkra #2 - SUIL Gutter 14 år 3 - 1  
28.08 17:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Gutter 14 år - Djerv 1919 #2 1 - 6  
21.08 18:30 gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund #2 - SUIL Gutter 14 år 3 - 3  
06.08 13:00 Lyngdal B  
Lyngdal2 - SUIL Gutter 14 år 3 - 1  
05.08 12:00 Lyngdal B  
Helleland - SUIL Gutter 14 år 1 - 2  
04.08 12:00 Lyngdal B  
Bryne 1 - SUIL Gutter 14 år 9 - 1  
03.08 12:00 Lyngdal B  
Bogafjell il - SUIL Gutter 14 år 6 - 2  
03.08 08:00 lyngdal B  
Lygdal 1 - SUIL Gutter 14 år 9 - 1  
19.06 17:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Gutter 14 år - SK Vedavåg Karmøy #1 2 - 3  
14.06 18:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes IL - SUIL Gutter 14 år 1 - 6  
10.06 15:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Gutter 14 år - Bømlo Idrettslag #1 0 - 5  
29.05 18:30 Bokn stadion B  
Bokn IL #9 - SUIL Gutter 14 år 4 - 11  
22.05 18:30 Skudenes kunstgress H  
SUIL Gutter 14 år - Åkra #2 2 - 4  
15.05 17:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #2 - SUIL Gutter 14 år 7 - 2  
08.05 18:30 Skudenes kunstgress H  
SUIL Gutter 14 år - Vard Haugesund #2 7 - 4  
04.05 19:00 Sletten Kunstgress B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - SUIL Gutter 14 år 7 - 2  
24.04 18:30 H  
SUIL Gutter 14 år - Bremnes IL 8 - 2  
03.04 18:30 Skudenes kunstgress H  
SUIL Gutter 14 år - Åkra #2 5 - 9  
23.03 19:30 Skudenes kunstgress H  
SUIL Gutter 14 år - SK Vedavåg Karmøy #1 1 - 8  
10.03 17:00 Kunstgress v/Karmøyhallen B  
Kopervik Gutter 2003 (2) - SUIL Gutter 14 år 3 - 3  
09.02 18:30 Fotballhallen H  
SUIL Gutter 14 år - Kopervik Gutter 2003 (2) 5 - 8  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Andreas E 14 1 1 2
Andreas G 14 25
Daniel B 14 28 4 13
Emma E 13 11 1
Erik Brekke G 14 32 2 3
Gardar Henningsen R 14 11 1
Jakob J 14 28 4 3
Johannes S 14 9 3 5
Jonas F 14 7
Jonas S 14 29 7 5
Jone B 13 8 1 4
Jørgen J 14 3 2
Kaja O 13 11
Leif Egil H 14 31 3
Magnus F 13 24 3
Markus H 14 28 1
Olav Emil F 14 25 3 1
Robert B 14 9
Ruben H 14 32 22 38
Samson U 14 33
Sander F 14 28 7 5
Simen E 14 24
Thomas Andreas E 14 31
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift