Eddie Cup 2017

Jentene vant Eddie Cup etter 2-0 over Stegaberg i finalen :)

Zinkencup 2017

Etter ferdigspilt gruppespill ble jentene puljevinnere med sine 3 seiere og vannvittige 31-2 i målforskjell!

Besøk våre lagsider

08.11 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Nord #1 4 - 0  
04.11 15:00 Kretsmesterskap Finale - Randaberg Arena B  
Viking J13 - Haugar Jenter 13 år 3 - 1  
31.10 19:00 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - SUIL #1 4 - 1  
29.10 14:00 HGSD Sparebank Cup 2017 - Semifinale - Skåredalen B  
Haugar - Haugar Jenter 13 år 2 - 1  
28.10 14:00 HGSD Sparebank Cup 2017 - Gruppespill - Gym 2A B  
Falkeid #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 4  
08.11 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Nord #1 4 - 0  
04.11 15:00 Kretsmesterskap Finale - Randaberg Arena B  
Viking J13 - Haugar Jenter 13 år 3 - 1  
31.10 19:00 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - SUIL #1 4 - 1  
29.10 14:00 HGSD Sparebank Cup 2017 - Semifinale - Skåredalen B  
Haugar - Haugar Jenter 13 år 2 - 1  
28.10 14:00 HGSD Sparebank Cup 2017 - Gruppespill - Gym 2A B  
Falkeid #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 4  
28.10 11:30 HGSD Sparebank Cup 2017 - Gruppespill - Gym 2A B  
Lyngbø - Haugar Jenter 13 år 0 - 3  
27.10 17:00 HGSD Sparebank Cup 2017 - Gruppespill - Gym 2A B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 2  
24.10 17:00 Åsebøen kunstgress B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Haugar Jenter 13 år 1 - 1  
17.10 19:00 Gymnasbane 7 B  
Bremnes IL #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 2  
03.10 19:00 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Stegaberg IL #1 3 - 0  
26.09 17:30 Gymnasbane 7 B  
Haugar #2 - Haugar Jenter 13 år 1 - 1  
19.09 17:00 Skudenes kunstgress B  
SUIL #1 - Haugar Jenter 13 år 2 - 5  
12.09 19:15 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Kopervik Jenter 2004 (1) 2 - 0  
05.09 18:30 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Haugar Jenter 13 år - Bremnes IL #1 11 - 1  
29.08 17:00 Frakkagjerd kunstgress B  
Stegaberg IL #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 2  
22.08 19:00 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Haugar #2 0 - 1  
03.08 16:00 Norway Cup Ekeberg 41 1/4 Finale B  
Varpe J13 - Haugar Jenter 13 år 2 - 0  
03.08 12:00 Norway Cup Ekeberg 40 1/8 Finale B  
SK Rival J13 - Haugar Jenter 13 år 0 - 3  
01.08 14:00 Norway Cup Valle Hovin 3 H  
Haugar Jenter 13 år - Lyn Fotball 2 - 0  
31.07 13:00 Norway Cup Furuset 3 B  
Dombås J13 - Haugar Jenter 13 år 0 - 13  
30.07 13:00 Norway Cup Furuset 3 H  
Haugar Jenter 13 år - Rosendal J13 7 - 0  
18.06 17:30 Haugarhallen H  
Haugar Jenter 13 år - SK Vedavåg Karmøy #1 12 - 0  
13.06 18:30 Sakkestad (kunst) B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 3  
12.06 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Stord J13-2 19 - 1  
11.06 12:00 Semifinale Karmøy Cup - Torvastad 3B Kunstgras B  
Haugar #2 - Haugar Jenter 13 år 1 - 0  
10.06 17:00 Torvastad 1A (Stadion) B  
Haugar #4 - Haugar Jenter 13 år 1 - 8  
10.06 15:00 Torvastad 3B (Kunstgras) H  
Haugar Jenter 13 år - Kopervik Jenter 2004 (1) 0 - 1  
10.06 12:00 Torvastad 1A (Stadion) B  
Stegaberg IL #1 - Haugar Jenter 13 år 2 - 2  
06.06 17:00 Sentralidrettsanlegget Gras B  
Bremnes IL #2 - Haugar Jenter 13 år 0 - 11  
28.05 15:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - SUIL #1 3 - 1  
23.05 17:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Åkra #1 3 - 0  
02.05 18:30 Avaldsnes idrettsanlegg B  
Avaldsnes #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 19  
30.04 16:00 Eddie Cup Finale Gym 7 B  
Stegaberg IL #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 2  
30.04 10:00 Eddie Cup Semifinale Gym 6 B  
Haugar #2 - Haugar Jenter 13 år 1 - 2  
29.04 14:00 Eddie Cup - Gym 6 B  
Stegaberg IL #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 0  
29.04 11:30 Eddie Cup - Gym 2 B  
Haugar 5 - Haugar Jenter 13 år 1 - 2  
26.04 20:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Haugar #4 3 - 0  
06.04 17:15 Skudenes kunstgress A B  
SUIL #1 - Haugar Jenter 13 år 2 - 4  
05.04 17:00 Åsebøen kunstgress B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Haugar Jenter 13 år 2 - 0  
02.04 14:50 Zinkencup Finale B  
Haugar J14-2 - Haugar Jenter 13 år 3 - 0  
02.04 11:30 Zinkencup Semifinale B  
Haugar #3 - Haugar Jenter 13 år 1 - 3  
01.04 14:40 Odda stadion 9er 2 B  
Trio J13-1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 14  
01.04 11:20 Odda stadion 9er 1 B  
Rosendal J13-1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 13  
31.03 20:30 Odda stadion 9er 2 B  
Haugar #3 - Haugar Jenter 13 år 1 - 4  
09.03 17:00 Sakkestad (kunst) A H  
Haugar Jenter 13 år - Djerv 1919 #1 2 - 1  
23.02 19:00 Åkra kunstgress B  
Åkra #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 3  
18.02 17:15 Haugarhallen B  
Haugar #2 - Haugar Jenter 13 år 0 - 3  
18.02 16:00 Haugarhallen H  
Haugar Jenter 13 år - SUIL #1 2 - 1  
18.02 13:30 Haugarhallen B  
Nord J-2004-1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 4  
18.02 10:35 Haugarhallen B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 1  
18.02 08:55 Haugarhallen B  
Haugar 5 - Haugar Jenter 13 år 0 - 1  
06.02 18:00 Våge Idrettsplass B  
Bremnes IL #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 7  
31.01 17:15 Falkeid Kunstgras B B  
Falkeid #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 12  
18.01 17:30 Vikahaugen kunstgress B  
Stord J13-1 - Haugar Jenter 13 år 2 - 4  
30.11 17:30 Kunstgress Kopervik VGS B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Haugar Jenter 13 år 0 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amalie Svendsen 13 54 39
Elise E 13 8
Emma Skiftun 13 54 9
Emma Sløgedal Stava 13 52 2
Ennie C 13 2 2
Erika Linga-Sørensen 13 51 6
Frederikke Maria Veuskens 13 4 1
Hannah Trå Troland 13 53 24
Ida Marie Knudsen K 13 2 1
Ingrid Johanna Gismarvik 13 55 20
Ingvild Alne 13 22 4
Julia S 12 19
Katrina Keeble Gloppen 13 50 5
Kristina S 13 2 6
Malin J 13 1 5
Maria P 13 5
Marianne Helgesen 13 55 39
Marion Mannes Haugland 13 53 25
Marte Lund Stray 13 53 28
Rikke Rossebø K 13 1
Sanna Bakken Myklebust 13 47
Ulrikke S. E 13 51 21
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift