Besøk våre lagsider

22.05 20:30 Holmen kunstgress B
Holmen - Vålerenga G16-2 -
22.05 20:30 KGB2 H
Vålerenga G16-3 - Vestli -
27.05 20:00 H
Vålerenga G16-2 - Bjørndal -
29.05 20:30 Ullern kunstgress 2 B
Ullern 2 - Vålerenga G16-2 -
29.05 20:30 KGB2 H
Vålerenga G16-3 - Ski -
18.05 19:30 B  
Ullern - Vålerenga G16-2 1 - 1  
08.05 20:30 DNB Arena Hosle (kg) B  
Øvrevoll Hosle - Vålerenga G16-2 4 - 6  
08.05 20:30 KGB2 H  
Vålerenga G16-3 - KFUM 2 -  
01.05 20:30 Hallager kunstgress B  
Nordstrand 2 - Vålerenga G16-3 -  
01.05 18:45 KGB2 H  
Vålerenga G16-2 - Lyn 2 0 - 5  
09.10 20:30 Nordre Åsen kunstgress 2 B  
Skeid - Vålerenga G16-2 -  
09.10 18:45 KGB2 H  
Vålerenga G16-3 - Bjørndal -  
25.09 18:45 KGB2 H  
Vålerenga G16-2 - Ullern 2 -  
25.09 18:45 Ski kunstgress 2 B  
Ski - Vålerenga G16-3 -  
18.09 18:45 KGB2 H  
Vålerenga G16-2 - Holmen -  
18.09 18:45 Jesperudjordet kunstgress B  
Vestli - Vålerenga G16-3 -  
28.08 20:30 KGB2 H  
Vålerenga G16-2 - Øvrevoll Hosle -  
28.08 20:30 Ekeberg kunstgress B  
KFUM 2 - Vålerenga G16-3 -  
21.08 19:30 Kringsjå kunstg. 3 B  
Lyn 2 - Vålerenga G16-2 -  
21.08 18:45 KGB2 H  
Vålerenga G16-3 - Nordstrand 2 -  
14.08 20:30 KGB2 H  
Vålerenga G16-2 - Frigg -  
14.08 20:30 Bjølsen kunstgress B  
Sagene - Vålerenga G16-3 -  
19.06 20:30 Høvik kunstgress 11er B  
Høvik - Vålerenga G16-2 -  
19.06 20:30 KGB2 H  
Vålerenga G16-3 - Bøler -  
12.06 20:30 KGB2 H  
Vålerenga G16-2 - Lommedalen -  
12.06 18:45 Furuset kunstgress B  
Furuset - Vålerenga G16-3 -  
05.06 20:30 Bjørndal kunstgress B  
Bjørndal - Vålerenga G16-3 -  
05.06 18:45 KGB2 H  
Vålerenga G16-2 - Skeid -  
29.05 20:30 KGB2 H  
Vålerenga G16-3 - Ski -  
29.05 20:30 Ullern kunstgress 2 B  
Ullern 2 - Vålerenga G16-2 -  
27.05 20:00 H  
Vålerenga G16-2 - Bjørndal -  
22.05 20:30 Holmen kunstgress B  
Holmen - Vålerenga G16-2 -  
22.05 20:30 KGB2 H  
Vålerenga G16-3 - Vestli -  
18.05 19:30 B  
Ullern - Vålerenga G16-2 1 - 1  
08.05 20:30 DNB Arena Hosle (kg) B  
Øvrevoll Hosle - Vålerenga G16-2 4 - 6  
08.05 20:30 KGB2 H  
Vålerenga G16-3 - KFUM 2 -  
01.05 20:30 Hallager kunstgress B  
Nordstrand 2 - Vålerenga G16-3 -  
01.05 18:45 KGB2 H  
Vålerenga G16-2 - Lyn 2 0 - 5  
29.04 15:00 Nordre Åsen kunstgress B  
Skeid - Vålerenga G16-2 2 - 3  
24.04 20:30 KGB2 H  
Vålerenga G16-3 - Sagene -  
24.04 18:45 KGB2 B  
Frigg - Vålerenga G16-2 -  
20.04 19:00 Helset kunstgr. B  
Lommedalen - Vålerenga G16-2 5 - 2  
17.04 20:30 Haraløkka kunstgress B  
Bøler - Vålerenga G16-3 -  
17.04 18:45 KGB2 H  
Vålerenga G16-2 - Høvik -  
10.04 20:30 KGB2 B  
Lommedalen - Vålerenga G16-2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift