Besøk våre lagsider

28.05 19:45 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H
Vålerenga 7er II - Oppsal -
28.05 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H
Vålerenga Kvinner Senior 7er - Abildsø -
04.06 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H
Vålerenga 7er II - Grüner -
04.06 21:00 Jarmyra 7er A B
Øvrevoll Hosle - Vålerenga Kvinner Senior 7er -
11.06 21:00 Bjørndal kunstgress 2 7er A B
Bjørndal - Vålerenga 7er II -
14.05 21:00 Langhus kunstgr. 2 7er A B  
Langhus - Vålerenga 7er II 0 - 15  
07.05 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga 7er II - Sommerfrydløkken 9 - 1  
30.04 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga Kvinner Senior 7er - Frigg 2 - 7  
30.04 18:30 Bjølsen kunstgress 7er B B  
Sagene 2 - Vålerenga 7er II 0 - 16  
25.04 20:30 Veitvet kunstgress 7er A B  
BI Athletics - Vålerenga Kvinner Senior 7er 6 - 0  
08.10 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga 7er II - Bjørndal -  
08.10 21:00 Veitvet kunstgress 7er A B  
Veitvet - Vålerenga Kvinner Senior 7er -  
24.09 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga Kvinner Senior 7er - Øvrevoll Hosle -  
24.09 19:15 Dælenengen kunstg. 7er B B  
Grüner - Vålerenga 7er II -  
17.09 21:00 Abildsø kunstg. 7er A B  
Abildsø - Vålerenga Kvinner Senior 7er -  
17.09 19:45 Trasop kunstgress 7er B  
Oppsal - Vålerenga 7er II -  
10.09 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga 7er II - Langhus -  
03.09 20:45 Caltexløkka 7er A B  
Sommerfrydløkken - Vålerenga 7er II -  
27.08 21:00 Frogner kunstgress 7er C B  
Frigg - Vålerenga Kvinner Senior 7er -  
27.08 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga 7er II - Sagene 2 -  
20.08 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga Kvinner Senior 7er - Snarøya 2 -  
20.08 21:00 Hundsund kgb 2 7er B B  
Snarøya - Vålerenga 7er II -  
13.08 21:00 Grorud kunstgress 7er A B  
Grorud - Vålerenga Kvinner Senior 7er -  
13.08 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga 7er II - OSI -  
19.06 21:00 Kringsjå kunstg. 3 7er B B  
Koll 2 - Vålerenga 7er II -  
18.06 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga Kvinner Senior 7er - BI Athletics -  
11.06 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga Kvinner Senior 7er - Veitvet -  
11.06 21:00 Bjørndal kunstgress 2 7er A B  
Bjørndal - Vålerenga 7er II -  
04.06 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga 7er II - Grüner -  
04.06 21:00 Jarmyra 7er A B  
Øvrevoll Hosle - Vålerenga Kvinner Senior 7er -  
28.05 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga Kvinner Senior 7er - Abildsø -  
28.05 19:45 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga 7er II - Oppsal -  
14.05 21:00 Langhus kunstgr. 2 7er A B  
Langhus - Vålerenga 7er II 0 - 15  
07.05 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga 7er II - Sommerfrydløkken 9 - 1  
30.04 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga Kvinner Senior 7er - Frigg 2 - 7  
30.04 18:30 Bjølsen kunstgress 7er B B  
Sagene 2 - Vålerenga 7er II 0 - 16  
25.04 20:30 Veitvet kunstgress 7er A B  
BI Athletics - Vålerenga Kvinner Senior 7er 6 - 0  
23.04 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga 7er II - Snarøya 13 - 2  
23.04 21:00 Hundsund kgb 2 7er B B  
Snarøya 2 - Vålerenga Kvinner Senior 7er 1 - 7  
17.04 20:30 Frogner kunstgress 7er C B  
OSI - Vålerenga 7er II 0 - 12  
16.04 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga Kvinner Senior 7er - Grorud 1 - 8  
09.04 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga 7er II - Koll 2 11 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift