Seriekamp mot NBK 29. april

Bortekamp mor NBK

Terminliste for sesongen 2014

Årsmelding - sesongen 2013

Selv om vi nå er godt i gang med 2014 sesonger så kommer her en oppsummering av fjoråret.

Besøk våre lagsider

21.08 20:15 Leirdalen H
Kvernbit G19 1 - Arna-Bjørnar 3 -
28.08 20:15 Nesttun Kunstgress 2 B
Fana 2 - Kvernbit G19 1 -
07.09 19:00 Norheimsund stadion kunstgress B
Norheimsund - Kvernbit G19 1 -
11.09 20:00 Leirdalen H
Kvernbit G19 1 - Valestrand Hjellvik -
18.09 20:00 Osterøy stadion Kunstgras B
Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik - Kvernbit G19 1 -
19.06 18:30 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G19 1 - Dale 4 - 2  
12.06 20:00 Leikvang Kunstgress B  
Hovding - Kvernbit G19 1 3 - 3  
05.06 20:00 Leirdalen H  
Kvernbit G19 1 - Nordhordland 2 4 - 2  
29.05 19:00 Øystese idrettsplass B  
Øystese - Kvernbit G19 1 2 - 1  
15.05 20:00 Fossemyra 2 H  
Kvernbit G19 1 - Åsane 2 1 - 1  
23.10 20:00 Dale kunstgress B  
Dale /Vaksdal/Stanghelle - Kvernbit G19 1 -  
16.10 20:15 Leirdalen H  
Kvernbit G19 1 - Hovding -  
02.10 20:15 Knarvik Kunstgras B  
Nordhordland 2 - Kvernbit G19 1 -  
25.09 20:00 Leirdalen H  
Kvernbit G19 1 - Øystese -  
18.09 20:00 Osterøy stadion Kunstgras B  
Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik - Kvernbit G19 1 -  
11.09 20:00 Leirdalen H  
Kvernbit G19 1 - Valestrand Hjellvik -  
07.09 19:00 Norheimsund stadion kunstgress B  
Norheimsund - Kvernbit G19 1 -  
28.08 20:15 Nesttun Kunstgress 2 B  
Fana 2 - Kvernbit G19 1 -  
21.08 20:15 Leirdalen H  
Kvernbit G19 1 - Arna-Bjørnar 3 -  
19.06 18:30 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G19 1 - Dale 4 - 2  
12.06 20:00 Leikvang Kunstgress B  
Hovding - Kvernbit G19 1 3 - 3  
05.06 20:00 Leirdalen H  
Kvernbit G19 1 - Nordhordland 2 4 - 2  
29.05 19:00 Øystese idrettsplass B  
Øystese - Kvernbit G19 1 2 - 1  
15.05 20:00 Fossemyra 2 H  
Kvernbit G19 1 - Åsane 2 1 - 1  
08.05 20:00 Furubakken Kunstgress B  
Valestrand Hjellvik - Kvernbit G19 1 4 - 1  
24.04 20:00 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G19 1 - Norheimsund 5 - 4  
17.04 20:00 Fossemyra 1 H  
Kvernbit G19 1 - Radøy/Manger /Hordabø 2 - 3  
10.04 20:00 Ytre Arna Kunstgress B  
Arna-Bjørnar 3 - Kvernbit G19 1 0 - 6  
05.04 20:00 Fossemyra 1 H  
IL Kvernbit Junior - Bergen Nord 2 -  
22.03 20:00 Fossemyra 2 H  
IL Kvernbit Junior - Hovding -  
18.03 18:00 Fossemyra 2 H  
IL Kvernbit Junior - Radøy Manger -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift