Besøk våre lagsider

MAN
14.08
20:30-22:00
Gymnasbane 2B-1
ONS
16.08
19:00-20:30
Gymnasbane 2A-2
22.08 18:00 Djervbanen H
Djerv 1919 G15 3 - Avaldsnes #2 -
31.08 19:30 Sakkestad kunstgress B
Haugar #2 - Djerv 1919 G15 3 -
05.09 20:00 Djervbanen H
Djerv 1919 Gutter 15 år - Åkra #1 -
08.09 19:00 Gymnasbane 2 H
Djerv 1919 Gutter 15 år - Sauda 1 -
12.09 18:30 Åsebøen Kunstgress A B
Kopervik Gutter 2002 (2) - Djerv 1919 Gutter 15 år -
27.07 15:05 Dana cup B  
Hausvik FK - Djerv 1919 Gutter 15 år 6 - 1  
26.07 16:30 Dana cup B  
NSA - Djerv 1919 Gutter 15 år 5 - 0  
26.07 09:30 Dana cup B  
Øvrevoll Hosle - Djerv 1919 Gutter 15 år 6 - 1  
25.07 14:30 Dana cup B  
Tertnes 14-1 - Djerv 1919 Gutter 15 år 3 - 2  
09.06 19:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 15 år - Suldal 1 4 - 7  
28.10 14:00 Prestavikjo B  
Suldal 1 - Djerv 1919 Gutter 15 år -  
24.10 19:15 Sauda stadion KG B  
Sauda 1 - Djerv 1919 G15 3 -  
17.10 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 15 år - Stegaberg IL #1 -  
26.09 18:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes 2 - Djerv 1919 G15 3 -  
22.09 19:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G15 3 - Stord 2 -  
12.09 18:30 Åsebøen Kunstgress A B  
Kopervik Gutter 2002 (2) - Djerv 1919 Gutter 15 år -  
08.09 19:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 15 år - Sauda 1 -  
05.09 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 15 år - Åkra #1 -  
31.08 19:30 Sakkestad kunstgress B  
Haugar #2 - Djerv 1919 G15 3 -  
22.08 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G15 3 - Avaldsnes #2 -  
27.07 15:05 Dana cup B  
Hausvik FK - Djerv 1919 Gutter 15 år 6 - 1  
26.07 16:30 Dana cup B  
NSA - Djerv 1919 Gutter 15 år 5 - 0  
26.07 09:30 Dana cup B  
Øvrevoll Hosle - Djerv 1919 Gutter 15 år 6 - 1  
25.07 14:30 Dana cup B  
Tertnes 14-1 - Djerv 1919 Gutter 15 år 3 - 2  
09.06 19:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 15 år - Suldal 1 4 - 7  
31.05 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 15 år - Bremnes IL 1 - 2  
16.05 19:00 Langeland Kunstgrasbane B  
Stord 2 - Djerv 1919 Gutter 15 år 6 - 1  
09.05 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 15 år - Kopervik Gutter 2002 (2) 4 - 3  
28.04 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 15 år - Haugar #2 0 - 1  
20.04 18:00 Avaldsnes 3 B  
Avaldsnes #2 - Djerv 1919 Gutter 15 år 2 - 0  
03.04 18:30 Avaldsnes B  
Avaldsnes #1 - Djerv 1919 Gutter 15 år 4 - 1  
24.03 18:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #2 - Djerv 1919 Gutter 15 år 4 - 3  
14.03 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 15 år - Falkeid #1 5 - 8  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Anders Lindland 15 10 2
Audun B 16 12
Bent Lie Jacobsen 14 13 8
Casper N 15 4
Emil Emberland Knutsen 16 2
Espen L 15 7
Inge Gilje Gunnarshaug 15 11 1
Isayes Adebe U 15 4
John Vegard A 15 13 1
Kristian Vaaland A 15 5
Marius Ø 15 8
Mats F 14 11
Oscar P 15 13 1
Sander H 15 9 1
Sondre M 15 13 1
Thomas Carlsen 15 13 2
Thomas G 15 11 2
Thomas Grindheim L 15 12
Tyge Eide F 14 8
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products