Besøk våre lagsider

23.08 17:15 B
Sveio IL #2 - Kopervik Gutter 8 år -
29.08 17:00 Åsebøen Minigress 1 H
Kopervik Gutter 8 år - Avaldsnes 1 -
05.09 17:00 Åsebøen Minigress 1 H
Kopervik Gutter 8 år - Djerv 1919 #2 -
19.09 18:00 Åsebøen Minigress 1 H
Kopervik Gutter 8 år - Nord G-2010-2 -
25.09 18:00 Haugarhallen B
Haugar #4 - Kopervik Gutter 8 år -
11.06 17:00 B  
Vard Haugesund #1 - Kopervik Gutter 8 år 3 - 7  
06.06 18:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 8 år - Haugar #4 2 - 6  
03.06 11:00 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Kopervik Gutter 8 år 3 - 3  
03.06 10:00 B  
Skjold IL f.10 - Kopervik Gutter 8 år 2 - 5  
03.06 09:00 B  
Avaldsnes G8-1 - Kopervik Gutter 8 år 0 - 3  
03.10 17:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 8 år - Vard Haugesund #1 -  
25.09 18:00 Haugarhallen B  
Haugar #4 - Kopervik Gutter 8 år -  
19.09 18:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 8 år - Nord G-2010-2 -  
05.09 17:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 8 år - Djerv 1919 #2 -  
29.08 17:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 8 år - Avaldsnes 1 -  
23.08 17:15 B  
Sveio IL #2 - Kopervik Gutter 8 år -  
11.06 17:00 B  
Vard Haugesund #1 - Kopervik Gutter 8 år 3 - 7  
06.06 18:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 8 år - Haugar #4 2 - 6  
03.06 11:00 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Kopervik Gutter 8 år 3 - 3  
03.06 10:00 B  
Skjold IL f.10 - Kopervik Gutter 8 år 2 - 5  
03.06 09:00 B  
Avaldsnes G8-1 - Kopervik Gutter 8 år 0 - 3  
02.06 14:00 Sveio Kiwi Cup A4 B  
Røldal IL G8-1 - Kopervik Gutter 8 år 1 - 9  
02.06 13:00 Sveio Kiwi Cup A3 B  
Haugar #5 - Kopervik Gutter 8 år 6 - 2  
02.06 12:00 Sveio Kiwi Cup A4 B  
Sveio IL #2 - Kopervik Gutter 8 år 2 - 5  
30.05 18:00 Gress A B  
Nord G-2010-2 - Kopervik Gutter 8 år 4 - 7  
23.05 17:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 8 år - Vedavåg 2 7 - 6  
15.05 17:00 Djervbanen A-2 B  
Djerv 1919 #2 - Kopervik Gutter 8 år 0 - 6  
09.05 18:00 Kunstgress B  
Avaldsnes 1 - Kopervik Gutter 8 år 9 - 1  
03.05 18:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 8 år - Sveio IL #2 7 - 14  
14.04 16:00 EMS B B  
Åkra IL Åkra - Kopervik Gutter 8 år 9 - 5  
14.04 15:00 EMS B B  
Torvastad #2 - Kopervik Gutter 8 år 3 - 6  
14.04 14:00 EMS B B  
Avaldsnes 2 - Kopervik Gutter 8 år 8 - 4  
08.04 14:20 Skude Cup 3 B  
SUIL #1 - Kopervik Gutter 8 år 1 - 7  
08.04 13:00 Skude Cup 3 B  
Sveio IL #1 - Kopervik Gutter 8 år 7 - 3  
08.04 11:00 Skude Cup 3 B  
SUIL #3 - Kopervik Gutter 8 år 0 - 7  
25.02 11:00 Storhall Karmøy Cup 1 B  
SK Vedavåg Karmøy #2 - Kopervik Gutter 8 år 4 - 4  
25.02 10:00 Storhall Karmøy Cup 1 B  
Nord G-2010-1 - Kopervik Gutter 8 år 5 - 2  
25.02 09:00 Storhall Karmøy Cup 1 B  
Djerv 1919 #2 - Kopervik Gutter 8 år 2 - 5  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Aiden N 8 8 1 1
Aleksander V 8 8 1
Alexandru S 8 7 22
Anders Gunderstad V 8 3
Andreas K 8 3
Bjørn Sigve L 8 3
Didrik E 8 3
Gabriel V 8 3 2
Hassan A 8 8 1 13
Johannes G 8 2 2
Leon T 8 8 1 11
Livar M 8 4
Mads Berge K 8 5 11
Marian P 8 6
Marius Sansgaard J 8 9 9
Marlon Rene´ H 8 12 2 1
Matheo E. S 8 3 3
Mathias M 8 4
Mats B 8 9 1 10
Mohammed A 8 3 1 3
Morten 8 11 1 3
Nathaneal W 8 7 3
Oscar L. S 8 3
Rojouan H 8 8 2 10
Simon M 8 1
Sindre T 8 6 3
Thormar Axel L 8 3
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift