Besøk våre lagsider

18.10 18:00 B  
Høle - Forus og Gausel 2 K 4 div 5 - 1  
16.10 20:00 B  
Sandved 1 - Forus og Gausel 2 K 4 div 7 - 0  
11.10 20:00 H  
Forus og Gausel 2 K 4 div - Kåsen 4 - 2  
20.09 20:00 B  
Hinna - Forus og Gausel 2 K 4 div 1 - 9  
06.09 20:00 H  
Forus og Gausel 2 K 4 div - Hellvik 2 - 5  
18.10 18:00 B  
Høle - Forus og Gausel 2 K 4 div 5 - 1  
16.10 20:00 B  
Sandved 1 - Forus og Gausel 2 K 4 div 7 - 0  
11.10 20:00 H  
Forus og Gausel 2 K 4 div - Kåsen 4 - 2  
20.09 20:00 B  
Hinna - Forus og Gausel 2 K 4 div 1 - 9  
06.09 20:00 H  
Forus og Gausel 2 K 4 div - Hellvik 2 - 5  
28.08 19:30 B  
Helleland - Forus og Gausel 2 K 4 div 3 - 7  
23.08 20:00 H  
Forus og Gausel 2 K 4 div - Sviland 9 - 1  
20.06 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel 2 K 4 div - Madla -  
19.06 21:00 H  
Forus og Gausel 2 K 4 div - Sandved 1 0 - 0  
15.06 18:30 B  
Kåsen - Forus og Gausel 2 K 4 div 0 - 0  
14.06 20:00 Knudamyra Kunstgress 2 H  
Forus og Gausel 2 K 4 div - Tjensvoll 5 - 1  
12.06 20:00 Tananger stadion B  
Havørn - Forus og Gausel 2 K 4 div 0 - 5  
07.06 20:00 Knudamyra Kunstgress 2 H  
Forus og Gausel 2 K 4 div - Brodd 2 - 0  
05.06 21:00 H  
Forus og Gausel 2 K 4 div - Høle 0 - 0  
31.05 20:00 Knudamyra Kunstgress 2 H  
Forus og Gausel 2 K 4 div - Vardeneset 3 - 1  
22.05 19:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll - Forus og Gausel 2 K 4 div 1 - 2  
16.05 18:00 ISS Kunstgress Madla B  
Madla - Forus og Gausel 2 K 4 div -  
10.05 20:00 Knudamyra Kunstgress 2 H  
Forus og Gausel 2 K 4 div - Havørn 5 - 1  
08.05 18:00 B  
Hellvik - Forus og Gausel 2 K 4 div 0 - 0  
04.05 20:00 Midjord kunstgress II B  
Brodd - Forus og Gausel 2 K 4 div 3 - 2  
03.05 19:00 H  
Forus og Gausel 2 K 4 div - Helleland 0 - 0  
27.04 19:30 B  
Sviland - Forus og Gausel 2 K 4 div 0 - 0  
24.04 20:00 Tasta kunstgress 1 B  
Vardeneset - Forus og Gausel 2 K 4 div 5 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift