Besøk våre lagsider

28.05 21:00 Løren kunstgress 7er A B
Hasle-Løren - Vålerenga -
04.06 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H
Vålerenga - Korsvoll -
13.06 21:00 Kringsjå kunstg. 3 7er C B
Lyn - Vålerenga -
18.06 21:00 Bjølsenfeltet 7er C B
Voldsløkka - Vålerenga -
13.08 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H
Vålerenga - Teisen -
14.05 19:00 Ekeberg 15 7er B  
Simensbråten - Vålerenga 4 - 1  
07.05 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga - Årvoll 3 - 6  
30.04 21:00 Grefsen skole 7er B  
Kjelsås - Vålerenga 8 - 3  
23.04 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga - Røa 10 - 3  
17.04 21:00 Bryn kunstgress (Oslo) 7er A B  
Teisen - Vålerenga 4 - 2  
08.10 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga - Lyn -  
24.09 21:00 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll - Vålerenga -  
17.09 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga - Hasle-Løren -  
10.09 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga - Simensbråten -  
03.09 21:00 Årvoll grus 7er A B  
Årvoll - Vålerenga -  
27.08 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga - Kjelsås -  
20.08 21:00 Røa kunstgress 7er A B  
Røa - Vålerenga -  
13.08 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga - Teisen -  
18.06 21:00 Bjølsenfeltet 7er C B  
Voldsløkka - Vålerenga -  
13.06 21:00 Kringsjå kunstg. 3 7er C B  
Lyn - Vålerenga -  
04.06 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga - Korsvoll -  
28.05 21:00 Løren kunstgress 7er A B  
Hasle-Løren - Vålerenga -  
14.05 19:00 Ekeberg 15 7er B  
Simensbråten - Vålerenga 4 - 1  
07.05 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga - Årvoll 3 - 6  
30.04 21:00 Grefsen skole 7er B  
Kjelsås - Vålerenga 8 - 3  
23.04 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga - Røa 10 - 3  
17.04 21:00 Bryn kunstgress (Oslo) 7er A B  
Teisen - Vålerenga 4 - 2  
09.04 21:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga - Voldsløkka 3 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift