Besøk våre lagsider

TIR
17.04
17:30-18:30
Våge Idrettsplass Aust (Halv bane)
24.04 17:30 Våge Idrettsplass Vest H
Finnås Sportsklubb Gutter 9 år - Bremnes IL Svortland 2 -
24.04 17:30 Våge Idrettsplass Vest H
Finnås Sportsklubb Gutter 9 år - Bremnes IL Svortland 2 -
01.05 17:00 Moster Grendapark B
Moster IL Blå - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -
01.05 17:00 Moster Kunstgras B
Moster IL Blå - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -
08.05 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras B
Finnås Sportsklubb Blå - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -
17.04 17:30 Våge Idrettsplass Vest H  
Finnås Sportsklubb Gutter 9 år - Bremnes IL Meling -  
17.04 17:30 H  
Finnås Sportsklubb Gutter 9 år - Bremnes IL -  
20.03 18:00 Rubbestadnes kunstgras 7er A B  
Rubbestadnes Gutt 2008/2009 - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -  
02.10 17:30 Våge Idrettsplass Vest H  
Finnås Sportsklubb Gutter 9 år - Moster IL Grøn -  
25.09 17:45 Rubbestadneset Stadion B  
Rubbestadnes Gutt 2008/2009 - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -  
18.09 17:30 Våge Idrettsplass Vest H  
Finnås Sportsklubb Gutter 9 år - Moster IL Blå -  
18.09 17:30 Våge Idrettsplass Vest H  
Finnås Sportsklubb Gutter 9 år - Moster IL Blå -  
10.09 17:30 Meling Skule B  
Bremnes IL Meling - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -  
10.09 17:30 Meling Skule B  
Bremnes IL Meling - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -  
04.09 17:30 Våge Idrettsplass Vest H  
Finnås Sportsklubb Gutter 9 år - Bremnes IL Svortland 1 -  
04.09 17:30 Våge Idrettsplass Vest H  
Finnås Sportsklubb Gutter 9 år - Bremnes IL Svortland 1 -  
28.08 17:00 Moster Grendapark B  
Moster IL Grøn - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -  
28.08 17:00 Moster Kunstgras B  
Moster IL Grøn - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -  
29.05 17:30 Våge Idrettsplass Vest H  
Finnås Sportsklubb Gutter 9 år - Rubbestadnes Gutt 2008/2009 -  
29.05 17:30 Våge Idrettsplass Vest H  
Finnås Sportsklubb Gutter 9 år - Rubbestadnes Gutt 2008/2009 -  
23.05 16:30 Treningsfelt B B  
Bremnes IL Svortland 1 - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -  
23.05 16:30 Treningsfelt B B  
Bremnes IL Svortland 1 - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -  
08.05 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras B  
Finnås Sportsklubb Blå - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -  
08.05 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras B  
Finnås Sportsklubb Blå - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -  
01.05 17:00 Moster Kunstgras B  
Moster IL Blå - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -  
01.05 17:00 Moster Grendapark B  
Moster IL Blå - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -  
24.04 17:30 Våge Idrettsplass Vest H  
Finnås Sportsklubb Gutter 9 år - Bremnes IL Svortland 2 -  
24.04 17:30 Våge Idrettsplass Vest H  
Finnås Sportsklubb Gutter 9 år - Bremnes IL Svortland 2 -  
17.04 17:30 H  
Finnås Sportsklubb Gutter 9 år - Bremnes IL -  
17.04 17:30 Våge Idrettsplass Vest H  
Finnås Sportsklubb Gutter 9 år - Bremnes IL Meling -  
20.03 18:00 Rubbestadnes kunstgras 7er A B  
Rubbestadnes Gutt 2008/2009 - Finnås Sportsklubb Gutter 9 år -  
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift