Besøk våre lagsider

TIR
17.04
17:30-18:30
Våge Idrettsplass Kunstgras
TOR
19.04
17:30-18:30
Våge Idrettsplass Kunstgras
26.04 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras H
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Bremnes IL Svortland 1 -
26.04 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras H
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Bremnes IL Svortland 1 -
01.05 16:20 Treningsfelt A B
Bremnes IL Svortland 2 - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -
01.05 16:20 Treningsfelt A B
Bremnes IL Svortland 2 - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -
07.05 17:30 Meling Skule B
Bremnes IL Meling - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -
19.04 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Bremnes IL Gilje -  
12.04 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Bremnes IL Gilje -  
07.04 12:30 5'ar bane 4 H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Trott IL MG8-2 -  
07.04 11:30 5'ar bane 5 H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Bremnes IL Svortland 2 -  
07.04 10:30 5'ar bane 5 B  
Moster IL Grøn - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
25.09 16:20 Treningsfelt A B  
Bremnes IL Svortland 3 - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
25.09 16:20 Treningsfelt A B  
Bremnes IL Svortland 3 - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
20.09 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Bremnes IL Svortland 2 -  
20.09 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Bremnes IL Svortland 2 -  
11.09 16:20 Treningsfelt A B  
Bremnes IL Svortland 1 - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
11.09 16:20 Treningsfelt A B  
Bremnes IL Svortland 1 - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
05.09 17:30 Gilje Skule B  
Bremnes IL Gilje - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
20.08 17:15 Rubbestad Stadion B B  
Rubbestadnes Gutt 2010 - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
20.08 17:15 Rubbestadneset Stadion B B  
Rubbestadnes Gutt 2010 - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
31.05 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Bremnes IL Svortland 3 -  
31.05 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Bremnes IL Svortland 3 -  
24.05 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Rubbestadnes Gutt 2010 -  
24.05 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Rubbestadnes Gutt 2010 -  
07.05 17:30 Meling Skule B  
Bremnes IL Meling - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
07.05 17:30 Meling Skule B  
Bremnes IL Meling - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
01.05 16:20 Treningsfelt A B  
Bremnes IL Svortland 2 - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
01.05 16:20 Treningsfelt A B  
Bremnes IL Svortland 2 - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
26.04 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Bremnes IL Svortland 1 -  
26.04 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Bremnes IL Svortland 1 -  
19.04 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Bremnes IL Gilje -  
12.04 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Bremnes IL Gilje -  
07.04 12:30 5'ar bane 4 H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Trott IL MG8-2 -  
07.04 11:30 5'ar bane 5 H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Bremnes IL Svortland 2 -  
07.04 10:30 5'ar bane 5 B  
Moster IL Grøn - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
21.03 18:00 Moster Grendapark B  
Moster IL Grøn - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
27.01 16:30 Bane 2 B  
Moster IL MG8-2 - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
27.01 16:00 Bane 1 B  
Moster IL Grøn - Finnås Sportsklubb Gutter 8 år -  
27.01 15:00 Bane 2 H  
Finnås Sportsklubb Gutter 8 år - Bremnes IL Gilje -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift