Besøk våre lagsider

ONS
20.09
19:00-20:00
Padden
26.09 18:00 Skrim KG 2 5er A B
Skrim Foxes - Drammens BK G08 Hakuna Matata -
28.09 18:00 Brakerøya 5er A H
Drammens BK G08 YoYo - Drammen Strong United -
28.09 18:00 Brakerøya 5er B H
Drammens BK G08 Tiki Taka - Spa/Bra Ulver -
28.09 18:00 Solberg kunstgress 5er C B
Solberg Hvitt - Drammens BK G08 Flipperty Flopp -
11.10 17:30 Aktivitetsløkka 5er B B
Konnerud Vestbygda Donkeys - Drammens BK G08 Tiki Taka -
21.09 18:00 Lier 5 5er A B  
Spa/Bra Gauper - Drammens BK G08 YoYo -  
21.09 18:00 Liungbanen 5er A B  
Stoppen Warriors - Drammens BK G08 Tiki Taka -  
21.09 18:00 Brakerøya 5er B H  
Drammens BK G08 Hakuna Matata - Bakke -  
19.09 18:00 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 Flipperty Flopp - Skrim Lions -  
14.09 18:00 Mjøndalshallen 5B B  
Mjøndalen Harer - Drammens BK G08 Flipperty Flopp -  
12.10 18:00 Brakerøya 5er B H  
Drammens BK G08 Hakuna Matata - Mjøndalen Ulver -  
11.10 18:00 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 Flipperty Flopp - Vikåsen Tiger -  
11.10 18:00 Graabein KG 5er A B  
Graabein United - Drammens BK G08 YoYo -  
11.10 17:30 Aktivitetsløkka 5er B B  
Konnerud Vestbygda Donkeys - Drammens BK G08 Tiki Taka -  
28.09 18:00 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 YoYo - Drammen Strong United -  
28.09 18:00 Brakerøya 5er B H  
Drammens BK G08 Tiki Taka - Spa/Bra Ulver -  
28.09 18:00 Solberg kunstgress 5er C B  
Solberg Hvitt - Drammens BK G08 Flipperty Flopp -  
26.09 18:00 Skrim KG 2 5er A B  
Skrim Foxes - Drammens BK G08 Hakuna Matata -  
21.09 18:00 Lier 5 5er A B  
Spa/Bra Gauper - Drammens BK G08 YoYo -  
21.09 18:00 Liungbanen 5er A B  
Stoppen Warriors - Drammens BK G08 Tiki Taka -  
21.09 18:00 Brakerøya 5er B H  
Drammens BK G08 Hakuna Matata - Bakke -  
19.09 18:00 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 Flipperty Flopp - Skrim Lions -  
14.09 18:00 Mjøndalshallen 5B B  
Mjøndalen Harer - Drammens BK G08 Flipperty Flopp -  
13.09 18:00 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 YoYo - ROS Runners -  
13.09 18:00 Åssiden 5 5er B  
Åssiden 1 - Drammens BK G08 Tiki Taka -  
07.09 18:00 Brakerøya 5er B H  
Drammens BK G08 Tiki Taka - Svelvik Hvit -  
07.09 18:00 Årbogen Nedre 5erA B  
Birkebeineren 2 - Drammens BK G08 Hakuna Matata -  
06.09 18:00 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 Flipperty Flopp - Hokksund 1 -  
31.08 18:00 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 Hakuna Matata - Eiker/Kvikk Blå -  
31.08 18:00 Marienlyst KG 5er D B  
Skiold Leonardo - Drammens BK G08 Tiki Taka -  
31.08 18:00 Hyggen 5er A B  
Nærsnes/Åros Barracuda - Drammens BK G08 YoYo -  
24.08 18:00 Åssiden 6 5er B  
Åssiden 2 - Drammens BK G08 Hakuna Matata -  
24.08 18:00 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 YoYo - Lier Hallingstad/Nordal 1 -  
23.08 18:00 Årbogen Nedre 5erA B  
Birkebeineren 1 - Drammens BK G08 Flipperty Flopp -  
23.08 18:00 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 Tiki Taka - Sande SK 1 -  
15.06 17:30 Åssiden 6 5er B  
Åssiden 3 - Drammens BK G08 Tiki Taka -  
15.06 17:30 Mjøndalshallen 5B B  
Mjøndalen Harer - Drammens BK G08 Hakuna Matata -  
14.06 17:30 Brakerøya 5er B H  
Drammens BK G08 Kokos Bananas - Spa/Bra Rangers -  
14.06 17:30 Lier 5 5er A B  
Spa/Bra Ninja Blå - Drammens BK G08 Flipperty Flopp -  
08.06 17:30 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 Tiki Taka - Strømsgodset IF Flo -  
07.06 17:30 Brakerøya 5er B H  
Drammens BK G08 Flipperty Flopp - Lier Hennummarka -  
06.06 17:30 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 Hakuna Matata - Lier Heia -  
06.06 17:30 Mjøndalshallen 5A B  
Mjøndalen Ørner - Drammens BK G08 Kokos Bananas -  
01.06 17:30 Brakerøya 5er B H  
Drammens BK G08 Kokos Bananas - Konnerud Krutt 2 -  
31.05 17:30 Årbogen Nedre 5er B B  
Birkebeineren 3 - Drammens BK G08 Tiki Taka -  
30.05 17:30 Dyegata 1 5er B B  
Sande SK 2 - Drammens BK G08 Hakuna Matata -  
24.05 18:00 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 Tiki Taka - Mjøndalen Ulver -  
24.05 17:30 Liungbanen 5er C B  
Stoppen Rockets - Drammens BK G08 Flipperty Flopp -  
23.05 18:30 Brakerøya 5er B H  
Drammens BK G08 Kokos Bananas - Drammen Strong City -  
18.05 17:30 Glassverket gress 1 5er A B  
Glassverket 2 - Drammens BK G08 Kokos Bananas -  
16.05 17:30 Lier 5 5er A B  
Spa/Bra Ninja Gul - Drammens BK G08 Hakuna Matata -  
15.05 17:30 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 Flipperty Flopp - ROS Fighters -  
11.05 17:30 Solberg kunstgress 5er C B  
Solberg Svart - Drammens BK G08 Tiki Taka -  
10.05 18:00 Nærsnesbanen 5er B B  
Nærsnes/Åros Barracuda - Drammens BK G08 Flipperty Flopp -  
10.05 17:30 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 Kokos Bananas - Birkebeineren 4 -  
09.05 19:00 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 Hakuna Matata - Skiold Turtles -  
05.05 17:30 Åssiden 5 5er B  
Åssiden 2 - Drammens BK G08 Hakuna Matata -  
04.05 17:30 Marienlyst KG 5er D B  
Skiold Leonardo - Drammens BK G08 Kokos Bananas -  
03.05 18:00 Brakerøya 5er A H  
Drammens BK G08 Tiki Taka - Skrim Lions -  
03.05 17:30 Brakerøya 5er B H  
Drammens BK G08 Flipperty Flopp - Drammen Strong Palace -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products