Klubbappen er klar

Les her hvordan den gjøre hverdagen enklere for laget vårt

Serien er i gang!

G2010 spilte mot naborivalen Heming en solfylt maidag

2018-sesongen nærmer seg

Mens vi trener innendørs på Midtstuen og venter på våren

Plan for 2017-sesongen

I denne nyheten finner du en presentasjon med plan for 2017-sesongen

Foreldremøte 2016.09.05

Her er referat fra det første foreldremøtet i 2010-årgangen.

Vi starter opp fotball for barn født i 2010

Her finner du informasjon om hvordan du kan melde deg på.

Klubb-TV

Fyll ut navn og e-post for å motta info fra
Vestre Akers SK Gutter 8 år G2010

Besøk våre lagsider

ONS
20.06
17:00-18:00
Kunstgress A
24.06 18:00 Korsvoll kunstgress 7er 5er B B
Korsvoll 2 - Vestre Aker G 08 -
30.07 22:00 Test2 H
Vestre Akers SK Gutter 8 år - Test i app -
20.08 18:00 Voksen grus 7A/5A H
Vestre Aker G08 - Heming 8 -
21.08 18:00 Voksen grus 7A/5A H
Vestre Aker G 08 - Grüner 2 -
23.08 18:00 Haslum kunstgress 5er A B
Haslum 6 - Vestre Aker G08 -
18.06 18:30 Hullebergmyra kunstgress 5er D B  
Ullern 7 - Vestre Aker G08 -  
18.06 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08 - Ullern 4 -  
13.06 18:30 Toppenhaug 5er D B  
Lommedalen 8 - Vestre Aker G 08 -  
13.06 10:00 Voksen grus H  
Vestre Akers SK Gutter 8 år - SF Grei G2010 -  
12.06 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08 - Bygdø Monolitten 4 -  
21.10 16:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G 08 - Lommedalen 8 -  
21.10 16:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G08 - Frigg 2 -  
21.10 14:00 Nordjordet kg 5er A B  
Bygdø Monolitten 4 - Vestre Aker G08 -  
14.10 17:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G08 - Heming 6 -  
14.10 17:00 Bjølsenfeltet 5er C B  
Sagene - Vestre Aker G 08 -  
14.10 16:00 FO-banen 7er 5er A B  
Ready - Vestre Aker G08 -  
27.09 18:00 Lommedalen grus 5er B B  
Lommedalen 2 - Vestre Aker G08 -  
27.09 18:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G 08 - Skeid 4 -  
25.09 18:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G 08 - Asker 2 -  
23.09 16:00 Bjørnegård kunstg. 5er A B  
Jardar - Vestre Aker G 08 -  
21.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08 - Øvrevoll Hosle 13 -  
21.09 18:00 Kringsjå kunstg. 2 5er C B  
Lyn - Vestre Aker G 08 -  
17.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08 - Ullern 9 -  
16.09 18:00 Haslum kunstgress 5er B B  
Haslum 7 - Vestre Aker G08 -  
13.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G 08 - Røa 4 -  
11.09 18:00 Bjølsenfeltet 5er C B  
Try - Vestre Aker G 08 -  
10.09 18:00 Tørteberg gress 5er B B  
Frigg 3 - Vestre Aker G08 -  
07.09 18:30 Heming kg 5er A B  
Heming - Vestre Aker G 08 -  
04.09 18:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G08 - Ready 4 -  
04.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G 08 - Heming 2 -  
03.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08 - Jutul -  
31.08 18:30 Hullebergmyra kunstgress 5er B B  
Ullern 5 - Vestre Aker G08 -  
29.08 18:30 Hundsund kgb 2 5er B B  
Snarøya 4 - Vestre Aker G 08 -  
29.08 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G 08 - Øvrevoll Hosle 4 -  
29.08 17:00 Røa Zinober 5er B  
Røa 5 - Vestre Aker G08 -  
23.08 18:00 Haslum kunstgress 5er A B  
Haslum 6 - Vestre Aker G08 -  
23.08 18:00 Tørteberg gress 5er A B  
Frigg 6 - Vestre Aker G 08 -  
21.08 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G 08 - Grüner 2 -  
20.08 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08 - Heming 8 -  
30.07 22:00 Test2 H  
Vestre Akers SK Gutter 8 år - Test i app -  
24.06 18:00 Korsvoll kunstgress 7er 5er B B  
Korsvoll 2 - Vestre Aker G 08 -  
18.06 18:30 Hullebergmyra kunstgress 5er D B  
Ullern 7 - Vestre Aker G08 -  
18.06 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08 - Ullern 4 -  
13.06 18:30 Toppenhaug 5er D B  
Lommedalen 8 - Vestre Aker G 08 -  
13.06 10:00 Voksen grus H  
Vestre Akers SK Gutter 8 år - SF Grei G2010 -  
12.06 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08 - Bygdø Monolitten 4 -  
11.06 18:00 Tørteberg gress 5er B B  
Frigg 2 - Vestre Aker G08 -  
11.06 18:00 Nesøya kunstgress 5er B B  
Nesøya 3 - Vestre Aker G 08 -  
10.06 17:00 Føyka kunstgress 2 5er C B  
Asker 2 - Vestre Aker G 08 -  
08.06 18:30 Heming kg 5er B B  
Heming 6 - Vestre Aker G08 -  
05.06 18:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G08 - Ready -  
04.06 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G 08 - Sagene -  
29.05 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G 08 - Jardar -  
29.05 18:00 Nordre Åsen hockey KG 5er A B  
Skeid 4 - Vestre Aker G 08 -  
28.05 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08 - Lommedalen 2 -  
25.05 18:30 Hullebergmyra kunstgress 5er B B  
Ullern 9 - Vestre Aker G08 -  
25.05 18:00 Hosletoppen 5er B B  
Øvrevoll Hosle 13 - Vestre Aker G08 -  
24.05 18:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G 08 - Lyn -  
21.05 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G 08 - Try -  
16.05 20:00 Kunstgress 11er H  
Vestre Akers SK Gutter 8 år - Liverpool -  
15.05 18:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G08 - Frigg 3 -  
15.05 17:00 Heming kg 5er B B  
Heming 2 - Vestre Aker G 08 -  
14.05 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08 - Haslum 7 -  
13.05 14:00 Røa Zinober 5er B  
Røa 4 - Vestre Aker G 08 -  
11.05 18:00 Skuisletta gress 5er B B  
Jutul - Vestre Aker G08 -  
10.05 18:00 FO-banen 7er 5er B B  
Ready 4 - Vestre Aker G08 -  
08.05 18:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G 08 - Heming -  
07.05 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G 08 - Snarøya 4 -  
06.05 16:00 Hosletoppen 5er B B  
Øvrevoll Hosle 4 - Vestre Aker G 08 -  
05.05 16:30 Tørteberg 9 H  
Vestre Akers SK Gutter 8 år - Røa spinners -  
05.05 15:30 Tørteberg 8 H  
Vestre Akers SK Gutter 8 år - Nesodden -  
05.05 14:30 Tørteberg 1 H  
Vestre Akers SK Gutter 8 år - Oppsal 4 -  
01.05 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08 - Røa 5 -  
01.05 18:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G08 - Ullern 5 -  
30.04 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G 08 - Frigg 6 -  
27.04 18:30 Heming kg 5er B B  
Heming 8 - Vestre Aker G08 -  
27.04 18:30 Dælenengen kunstg. 5er A B  
Grüner 2 - Vestre Aker G 08 -  
26.04 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G 08 - Nesøya 3 -  
23.04 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08 - Haslum 6 -  
18.04 18:30 Hullebergmyra kunstgress 5er A B  
Ullern 4 - Vestre Aker G08 -  
17.04 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G 08 - Korsvoll 2 -  
16.04 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08 - Ullern 7 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Ada Sandnes S 8 8
Adrian H 8 5
Aksel Hendnes O 8 1
Brage T 8 6
Eskil Aasand Bakkeheim 8 1
Ferdinand Aabol-Hatlevik 8 7
Ferdinand Løberg G 8 4
Fredrik R 8 7
Fredrik Ness E 8 1
Harald S 8 7
Jacob Brekke L 8 1
Jakob Gudding Nordahl 8 4
Jens Holst-Liæker 8 5
Joachim Lexow A 8 6
Julian Thomas Rognes L 8 6
Live Onsrud B 8 8
Lone Ansok F 8 4
Mikkel Thoresen Hildrum 8 4
Sebastian Skjerven N 8 6
Sigurd E 8 3
Theodor N 8 3
Torjus Elverum 8 10
William Isaksen Tvedt 7 6
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift