Fyll ut navn og epost for å motta info fra
Vestre Akers SK Jenter 9 år J2008

Besøk våre lagsider

19.10 17:00 Voksen grus 7A/5A H
Vestre Aker J09-1 - Røa 5 -
19.10 17:00 Skuisletta gress 5er A B
Jutul - Vestre Aker J09 2 -
12.10 18:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten 3 - Vestre Aker J09-1 -  
12.10 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09 2 - Bygdø Monolitten -  
28.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09-1 - Lyn 2 -  
28.09 18:00 Jarmyra 5er A B  
Øvrevoll Hosle - Vestre Aker J09 2 -  
21.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09-1 - Huk 2 -  
19.10 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09-1 - Røa 5 -  
19.10 17:00 Skuisletta gress 5er A B  
Jutul - Vestre Aker J09 2 -  
12.10 18:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten 3 - Vestre Aker J09-1 -  
12.10 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09 2 - Bygdø Monolitten -  
28.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09-1 - Lyn 2 -  
28.09 18:00 Jarmyra 5er A B  
Øvrevoll Hosle - Vestre Aker J09 2 -  
21.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09-1 - Huk 2 -  
20.09 17:00 ØHIL-skogen arena B  
Øvrevoll Hosle 3 - Vestre Aker J09 2 -  
14.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09 2 - Heming 3 -  
11.09 17:00 Røa Zinober 5er B  
Røa 2 - Vestre Aker J09-1 -  
07.09 18:00 Røa Zinober 5er B  
Røa - Vestre Aker J09 2 -  
07.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09-1 - Haslum 2 -  
31.08 18:00 Bjølsenfeltet 5er A B  
Koll 2 - Vestre Aker J09-1 -  
31.08 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09 2 - Fossum 2 -  
24.08 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09-1 - Heming -  
24.08 18:00 Frem kgb 5er A B  
Stabæk 2 - Vestre Aker J09 2 -  
22.06 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09 2 - Huk -  
22.06 17:00 Frem kgb 5er B B  
Frem-31 - Vestre Aker J09-1 -  
15.06 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09 2 - Jutul -  
15.06 17:00 Røa kunstgress 2 5er A B  
Røa 5 - Vestre Aker J09-1 -  
08.06 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09-1 - Bygdø Monolitten 3 -  
08.06 17:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten - Vestre Aker J09 2 -  
01.06 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09 2 - Øvrevoll Hosle -  
01.06 17:00 Kringsjå kunstg. 2 5er A B  
Lyn 2 - Vestre Aker J09-1 -  
24.05 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09 2 - Øvrevoll Hosle 3 -  
23.05 18:00 Bygdøhus 5er B B  
Huk 2 - Vestre Aker J09-1 -  
18.05 18:00 Heming kg 5er B B  
Heming 3 - Vestre Aker J09 2 -  
18.05 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09-1 - Røa 2 -  
11.05 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09 2 - Røa -  
11.05 18:00 Haslum kunstgress 5er B B  
Haslum 2 - Vestre Aker J09-1 -  
04.05 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09-1 - Koll 2 -  
04.05 17:00 Eiksmarka 5er B  
Fossum 2 - Vestre Aker J09 2 -  
27.04 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09 2 - Stabæk 2 -  
25.04 18:00 Heming kg 5er B B  
Heming - Vestre Aker J09-1 -  
20.04 18:00 Bygdøhus 5er A B  
Huk - Vestre Aker J09 2 -  
20.04 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker J09-1 - Frem-31 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products