Fyll ut navn og epost for å motta info fra
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år Kull 2009

Besøk våre lagsider

Viktig:

Her kommer mer infio..

19.06 16:45 Øreåsen KG 5A B  
Øreåsen Sort MG9 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 6 - 6  
14.06 18:30 Vang Gressbane 5er A B  
Vang MG9 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 8 - 3  
13.06 18:30 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ås Lilla MG8 11 - 2  
13.06 17:30 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Rygge MG8 9 - 5  
07.06 17:30 Vestby Arena 5er B1 B  
HSV Gunners Gul MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 3 - 4  
19.06 16:45 Øreåsen KG 5A B  
Øreåsen Sort MG9 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 6 - 6  
14.06 18:30 Vang Gressbane 5er A B  
Vang MG9 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 8 - 3  
13.06 18:30 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ås Lilla MG8 11 - 2  
13.06 17:30 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Rygge MG8 9 - 5  
07.06 17:30 Vestby Arena 5er B1 B  
HSV Gunners Gul MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 3 - 4  
06.06 17:30 Park Lane Ser B2 B  
Larkollen MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 8 - 14  
01.06 18:15 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Råde Blå MG9 3 - 7  
31.05 18:30 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Eika Krapfoss Grønn MG8 11 - 5  
31.05 17:30 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ekholt Blå MG8 7 - 4  
25.05 17:30 Løkenvollen B  
Moss Gul MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 2 - 7  
24.05 18:30 Løkenvollen B  
Moss Sort MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 3 - 3  
23.05 18:30 Ullerud mini 2A B  
Drøbak-Frogn Heer Blå MG9 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 4 - 4  
18.05 18:30 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - HSV Soon Real Madrid MG9 5 - 3  
16.05 18:30 Refsnes H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ås Blå MG8 9 - 3  
16.05 17:30 Refsnes H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Vang MG8 18 - 5  
10.05 18:30 Ås mini 5er C B  
Ås Rød MG9 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 6 - 6  
10.05 17:30 Nøkkeland 5er A1 B  
Kambo Rød MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 4 - 8  
09.05 17:00 Soon Arena B  
HSV Soon Sharks MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 5 - 11  
03.05 17:30 Ullerud mini 2B B  
Drøbak-Frogn Songsti Piratene Svart MG9 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 5 - 2  
03.05 17:15 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Eika Krafoss Hvit MG8 12 - 3  
02.05 17:00 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ekholt Rød MG8 10 - 12  
26.04 17:30 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Vang MG9 7 - 2  
07.04 17:50 Ekholt Kunstgress B  
Ekholt Rød - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 3 - 8  
07.04 17:50 Ekholt Kunstgress B  
Ekholt Blå - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 3 - 2  
07.04 17:10 Ekholt Kunstgress B  
Ekholt Rød - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 3 - 5  
07.04 17:10 Ekholt Kunstgress B  
Ekholt Blå - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 1 - 6  
18.03 16:20 MS cup B  
Blommenholm Gul - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 4  
18.03 16:00 MS cup B  
Kåffa 5 (KFUM) - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 1 - 4  
18.03 15:40 MS cup B  
Kåffa 4 (KFUM) - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 4 - 6  
18.03 15:20 MS cup B  
Kjelsås Neptun - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 2 - 2  
18.03 15:00 MS cup B  
Kåffa 3 (KFUM) - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 2 - 1  
18.03 14:40 MS cup B  
Manglerud-Star - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 1  
18.03 14:00 MS cup B  
Rustad Mitsubishi - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 4  
18.03 13:40 MS cup B  
Rustad Bjørnene - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 1 - 0  
16.03 18:50 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ekholt Blå 0 - 1  
16.03 18:50 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ekholt Hvit 4 - 1  
16.03 18:25 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ekholt Rød 0 - 1  
16.03 18:25 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ekholt Hvit 3 - 2  
16.03 18:00 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ekholt Rød 0 - 0  
16.03 18:00 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ekholt Blå 2 - 1  
09.03 18:50 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Moss FK Hvit 4 - 2  
09.03 18:50 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Moss FK Gul 3 - 0  
09.03 18:25 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Moss FK Sort 7 - 1  
09.03 18:25 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Moss FK Hvit 3 - 1  
09.03 18:00 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Moss FK Sort 7 - 0  
09.03 18:00 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Moss FK Gul 5 - 0  
07.01 13:30 Obos Fix cup B  
Nykirke - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 6  
07.01 13:05 Obos Fix cup B  
Borre - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 2 - 4  
07.01 12:15 Obos Fix cup B  
Stag Sort - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 1 - 6  
07.01 12:15 Obos Fix cup B  
Stag Grønn - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 3  
07.01 11:25 Obos Fix cup B  
Stag Gul - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 3  
07.01 11:25 Obos Fix cup B  
Storm - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 2 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amil A 8 17 1 3
Arian A 8 21 6
Axel K 8 24 1 21
Benjamin B 8 18 2 11
Carl Olav A 8 20 1
David Ø 8 23 11
Elliot M 8 3 1
Jens Kolsrud H 8 24 1 47
Jesper Mathias G 8 25 1 10
Jonathan L 8 25 1 15
Lars K 7 18 1 5
Mustafa O 8 22 11
Nicolai K 8 21 1 10
Sebastian N 8 25 18
Sondre H 8 26 6 25
Stian J 7 25 1 15
Tinus K 8 26 2 15
Tobias W 7 2
Vidar J 7 25 1 15
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products