Fyll ut navn og e-post for å motta info fra
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år Kull 2009

Besøk våre lagsider

Viktig:

Her kommer mer infio..

27.09 17:15 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Øreåsen Sort 6 - 13  
20.09 17:30 Råde Ipl 3 5er A1 B  
Råde Blå - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 3 - 4  
19.09 17:30 Vang B  
Vang - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 2 - 12  
19.09 17:30 Vang Gressbanen 5er A B  
Vang - Sprint-Jeløy G08 Grønn -  
19.09 17:30 Ås KG mini 5er A B  
Ås Blå - Sprint-Jeløy G08 Rød -  
27.09 17:15 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Øreåsen Sort 6 - 13  
20.09 17:30 Råde Ipl 3 5er A1 B  
Råde Blå - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 3 - 4  
19.09 17:30 Vang B  
Vang - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 2 - 12  
19.09 17:30 Vang Gressbanen 5er A B  
Vang - Sprint-Jeløy G08 Grønn -  
19.09 17:30 Ås KG mini 5er A B  
Ås Blå - Sprint-Jeløy G08 Rød -  
17.09 12:50 Nøtterøy B  
Nøtterøy 2 MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 7  
17.09 12:50 Nøtterøy B  
Nøtterøy 1 MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 3  
17.09 12:25 Nøtterøy B  
Nøtterøy 1 MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 2  
17.09 12:25 Nøtterøy B  
Nøtterøy 3 MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 1 - 3  
17.09 11:50 Nøtterøy B  
Nøtterøy 3 MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 1 - 4  
17.09 11:50 Nøtterøy B  
Nøtterøy 1 MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 4 - 4  
17.09 11:25 Nøtterøy B  
Nøtterøy 2 MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 4  
17.09 11:25 Nøtterøy B  
Nøtterøy 3 MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 2 - 4  
17.09 11:00 Nøtterøy B  
Nøtterøy 1 MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 1 - 1  
17.09 11:00 Nøtterøy B  
Nøtterøy 2 MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 7  
12.09 17:15 Refsnes H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - HSV Soon Sharks MG8 16 - 9  
12.09 17:00 Amfi H  
Sprint-Jeløy G08 Grønn - Kambo Rød MG8 -  
06.09 17:30 Soon Arena 5er B1 B  
HSV Soon Real Madrid - Sprint-Jeløy G09 Oransje -  
05.09 17:30 Krapfoss B  
Eika Krapfoss Hvit MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 4 - 13  
05.09 17:30 Ekholt Mini KG 5er C1 B  
Ekholt Rød MG8 - Sprint-Jeløy G08 Rød -  
02.09 13:50 Øreåsen B  
Øreåsen MG9 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 1  
02.09 13:30 Øreåsen B  
Øreåsen Sort MG9 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 1 - 2  
02.09 13:30 Øreåsen B  
Øreåsen Hvit MG9 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 1 - 1  
02.09 13:00 Øreåsen B  
Øreåsen Hvit MG9 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 1 - 1  
02.09 13:00 Øreåsen B  
Øreåsen Sort MG9 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 2 - 1  
31.08 18:15 Refsnes H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ås Rød MG9 6 - 6  
30.08 18:15 Amfi H  
Sprint-Jeløy G09 Oransje - Ås Rød -  
23.08 17:30 Amfi B  
Drøbak-Frogn Songsti Piratene Svart MG9 - Sprint-Jeløy G08 Grønn -  
23.08 17:30 Kirkebygden KG 5'er A1 B  
Vannsjø/Svinndal Rød MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 11 - 14  
22.08 18:30 Råde idrettsplass 5er A1 B  
Råde Rød MG8 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 5 - 17  
21.08 18:30 Råde Ipl 3 5er A1 B  
Råde Rød - Sprint-Jeløy G08 Rød -  
17.08 18:00 Bellevue H  
Sprint-Jeløy G09 Oransje - Drøbak-Frogn Heer Blå MG9 -  
19.06 16:45 Øreåsen KG 5A B  
Øreåsen Sort MG9 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 6 - 6  
14.06 18:30 Vang Gressbanen 5er A B  
Vang MG9 - Sprint-Jeløy G09 Oransje -  
13.06 18:30 Bellevue H  
Sprint-Jeløy G08 Rød - Ås Lilla MG8 -  
13.06 17:30 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Rygge MG8 9 - 5  
07.06 18:00 Øreåsen KG 5A B  
HSV Gunners Gul MG8 - Sprint-Jeløy G09 Oransje -  
06.06 17:30 Park Lane 5er B2 B  
Larkollen MG8 - Sprint-Jeløy G08 Grønn -  
01.06 18:15 Bellevue H  
Sprint-Jeløy G09 Oransje - Råde Blå MG9 -  
31.05 18:30 Bellevue H  
Sprint-Jeløy G08 Rød - Eika Krapfoss Grønn MG8 -  
31.05 17:30 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ekholt Blå MG8 7 - 4  
25.05 17:30 Løkenvollen B  
Moss Gul MG8 - Sprint-Jeløy G08 Grønn -  
24.05 18:30 Løkenvollen B  
Moss Sort MG8 - Sprint-Jeløy G08 Rød -  
23.05 18:30 Ullerud mini 2A B  
Drøbak-Frogn Heer Blå MG9 - Sprint-Jeløy G09 Oransje -  
18.05 18:30 Bellevue H  
Sprint-Jeløy G09 Oransje - HSV Soon Real Madrid MG9 -  
16.05 18:30 Amfi H  
Sprint-Jeløy G08 Rød - Ås Blå MG8 -  
16.05 17:30 Refsnes H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Vang MG8 18 - 5  
10.05 18:30 Ås mini 5er C B  
Kambo Rød MG8 - Sprint-Jeløy G09 Oransje -  
10.05 18:30 Ås mini 5er C B  
Ås Rød MG9 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 6 - 6  
09.05 17:00 Soon Arena 5er A2 B  
HSV Soon Sharks MG8 - Sprint-Jeløy G08 Rød -  
03.05 17:30 Ullerud mini 2B B  
Drøbak-Frogn Songsti Piratene Svart MG9 - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 5 - 2  
03.05 17:30 Bellevue B  
Eika Krafoss Hvit MG8 - Sprint-Jeløy G09 Oransje -  
02.05 17:00 Bellevue H  
Sprint-Jeløy G08 Rød - Ekholt Rød MG8 -  
26.04 17:30 Bellevue H  
Sprint-Jeløy G09 Oransje - Vang MG9 -  
07.04 17:50 Ekholt Kunstgress B  
Ekholt Rød - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 3 - 8  
07.04 17:50 Ekholt Kunstgress B  
Ekholt Blå - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 3 - 2  
07.04 17:10 Ekholt Kunstgress B  
Ekholt Rød - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 3 - 5  
07.04 17:10 Ekholt Kunstgress B  
Ekholt Blå - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 1 - 6  
18.03 16:20 MS cup B  
Blommenholm Gul - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 4  
18.03 16:00 MS cup B  
Kåffa 5 (KFUM) - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 1 - 4  
18.03 15:40 MS cup B  
Kåffa 4 (KFUM) - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 4 - 6  
18.03 15:20 MS cup B  
Kjelsås Neptun - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 2 - 2  
18.03 15:00 MS cup B  
Kåffa 3 (KFUM) - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 2 - 1  
18.03 14:40 MS cup B  
Manglerud-Star - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 1  
18.03 14:00 MS cup B  
Rustad Mitsubishi - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 4  
18.03 13:40 MS cup B  
Rustad Bjørnene - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 1 - 0  
16.03 18:50 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ekholt Blå 0 - 1  
16.03 18:50 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ekholt Hvit 4 - 1  
16.03 18:25 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ekholt Rød 0 - 1  
16.03 18:25 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ekholt Hvit 3 - 2  
16.03 18:00 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ekholt Rød 0 - 0  
16.03 18:00 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Ekholt Blå 2 - 1  
09.03 18:50 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Moss FK Gul 3 - 0  
09.03 18:50 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Moss FK Hvit 4 - 2  
09.03 18:25 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Moss FK Sort 7 - 1  
09.03 18:25 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Moss FK Hvit 3 - 1  
09.03 18:00 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Moss FK Sort 7 - 0  
09.03 18:00 Bellevue H  
SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år - Moss FK Gul 5 - 0  
07.01 13:30 Obos Fix cup B  
Nykirke - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 6  
07.01 13:05 Obos Fix cup B  
Borre - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 2 - 4  
07.01 12:15 Obos Fix cup B  
Stag Grønn - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 3  
07.01 12:15 Obos Fix cup B  
Stag Sort - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 1 - 6  
07.01 11:25 Obos Fix cup B  
Storm - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 2 - 2  
07.01 11:25 Obos Fix cup B  
Stag Gul - SK Sprint-Jeløy Gutter 8 år 0 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amil A 8 23 1 8
Arian A 8 28 8
Axel K 8 35 5 31
Benjamin B 8 27 2 14
Carl Olav A 8 26 1 7
David Ø 8 32 1 18
Elliot M 8 3 1
Jens Kolsrud H 8 35 7 57
Jesper Mathias G 8 37 2 26
Jonathan L 8 38 3 34
Lars K 7 23 1 5
Mustafa O 8 31 1 14
Nicolai K 8 30 2 19
Sebastian N 8 35 4 35
Sondre H 8 36 9 35
Stian J 7 35 1 26
Tinus K 8 37 4 24
Tobias W 7 2
Vidar J 7 34 3 23
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift