Fyll ut navn og epost for å motta info fra
Charlottenlund SK Junior 1998-2000

Besøk våre lagsider

27.05 14:00 Selbu kunstgress B
Selbu - Charlottenlund G19-2 -
28.05 19:00 Havstein kunstgress B
Sverresborg 2 - Charlottenlund G19-1 -
01.06 20:00 CSK Kunstgress 11-er H
Charlottenlund G19-2 - Kattem -
02.06 20:00 CSK Kunstgress 11-er H
Charlottenlund G19-1 - Kolstad -
06.06 21:00 Lade 4 Kunstgress B
Sverresborg 3 - Charlottenlund G19-2 -
23.05 20:00 Åsly kunstgress B  
Rissa - Charlottenlund G19-2 1 - 5  
21.05 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund G19-1 - Gimse 2 - 3  
12.05 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund G19-2 - Ranheim TF 2 0 - 5  
11.05 19:30 Hemne Sparebank Arena B  
KIL/Hemne - Charlottenlund G19-1 1 - 3  
02.05 20:00 Lånke kunstgress B  
Lånke - Charlottenlund G19-2 1 - 3  
18.06 16:00 B  
Tillerbyen 2 - Charlottenlund G19-1 -  
12.06 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund G19-1 - Orkla 2 -  
10.06 16:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund G19-2 - Tynset -  
06.06 21:00 Lade 4 Kunstgress B  
Sverresborg 3 - Charlottenlund G19-2 -  
02.06 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund G19-1 - Kolstad -  
01.06 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund G19-2 - Kattem -  
28.05 19:00 Havstein kunstgress B  
Sverresborg 2 - Charlottenlund G19-1 -  
27.05 14:00 Selbu kunstgress B  
Selbu - Charlottenlund G19-2 -  
23.05 20:00 Åsly kunstgress B  
Rissa - Charlottenlund G19-2 1 - 5  
21.05 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund G19-1 - Gimse 2 - 3  
12.05 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund G19-2 - Ranheim TF 2 0 - 5  
11.05 19:30 Hemne Sparebank Arena B  
KIL/Hemne - Charlottenlund G19-1 1 - 3  
02.05 20:00 Lånke kunstgress B  
Lånke - Charlottenlund G19-2 1 - 3  
30.04 19:15 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund G19-1 - Trygg/Lade 5 - 0  
25.04 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund G19-2 - Flatås 0 - 2  
23.04 19:00 Orkla Maskin Arena B  
Orkanger - Charlottenlund G19-1 2 - 5  
20.04 20:00 Øya Mersalg Arena kunstgress B  
Hommelvik - Charlottenlund G19-2 4 - 2  
02.04 19:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund G19-1 - Melhus 3 - 3  
30.03 20:00 Åsheim kunstgress B  
Kattem - Charlottenlund G19-2 0 - 4  
19.03 14:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund G19-2 - Ørland 1 - 2  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products