Fyll ut navn og epost for å motta info fra
Charlottenlund SK Jenter 17 år FJ2000-2002

Besøk våre lagsider

19.08 14:00 CSK Kunstgress 11-er H
Charlottenlund J17-1 - Egge -
02.09 14:00 CSK Kunstgress 11-er H
Charlottenlund J17-1 - Verdal -
09.09 14:00 Guldbergaunet stadion K.gress B
Steinkjer - Charlottenlund J17-1 -
16.09 14:00 CSK Kunstgress 11-er H
Charlottenlund J17-1 - Strindheim -
23.09 14:00 TOBB Arena Sør B
Tiller - Charlottenlund J17-1 -
25.06 15:00 Hållingen stadion KG B  
Hållingen - Charlottenlund J17-1 2 - 8  
17.06 15:00 Nytrømoen kunstgras B  
Tynset - Charlottenlund J17-1 5 - 0  
10.06 14:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund J17-1 - Utleira 0 - 6  
06.06 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund J17-2 - Trygg/Lade 9 - 3  
30.05 20:00 Flatåsen kunstgress B  
Flatås - Charlottenlund J17-2 3 - 6  
21.10 14:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund J17-1 - Tynset -  
07.10 14:00 Utleira Kunstgress B  
Utleira - Charlottenlund J17-1 -  
30.09 14:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund J17-1 - Freidig -  
23.09 14:00 TOBB Arena Sør B  
Tiller - Charlottenlund J17-1 -  
16.09 14:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund J17-1 - Strindheim -  
09.09 14:00 Guldbergaunet stadion K.gress B  
Steinkjer - Charlottenlund J17-1 -  
02.09 14:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund J17-1 - Verdal -  
19.08 14:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund J17-1 - Egge -  
25.06 15:00 Hållingen stadion KG B  
Hållingen - Charlottenlund J17-1 2 - 8  
17.06 15:00 Nytrømoen kunstgras B  
Tynset - Charlottenlund J17-1 5 - 0  
10.06 14:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund J17-1 - Utleira 0 - 6  
06.06 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund J17-2 - Trygg/Lade 9 - 3  
30.05 20:00 Flatåsen kunstgress B  
Flatås - Charlottenlund J17-2 3 - 6  
28.05 19:00 CSK Kunstgress 11-er B  
Freidig - Charlottenlund J17-1 1 - 2  
22.05 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund J17-1 - Tiller 1 - 3  
16.05 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund J17-2 - Fosen 1 - 2  
14.05 18:00 Ruta Arena B  
Strindheim - Charlottenlund J17-1 8 - 1  
10.05 19:00 Åset kunstgress B  
Åfjord - Charlottenlund J17-2 4 - 5  
07.05 14:00 H  
Charlottenlund J17-2 - Ørland 3 - 0  
06.05 14:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund J17-1 - Steinkjer 2 - 2  
29.04 13:00 Coop Arena B  
Verdal - Charlottenlund J17-1 2 - 1  
18.04 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund J17-2 - Malvik 9 - 1  
04.04 20:00 Stadsbygd kunstgras B  
Stadsbygd /Rissa - Charlottenlund J17-2 1 - 4  
03.04 19:00 SMN Arena Egge B  
Egge - Charlottenlund J17-1 0 - 5  
23.03 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund J17-1 - Flatås 5 - 4  
16.03 20:00 CSK Kunstgress 11-er H  
Charlottenlund J17-1 - Stadsbygd /Rissa 8 - 1  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products