Treningstider vår/sommer

Fyll ut navn og epost for å motta info fra
Charlottenlund SK Jenter 13 år FJ2004

Besøk våre lagsider

30.05 18:30 Get Arena Viksletta Del B1 B
Malvik 2 - Charlottenlund J13-3 -
30.05 18:30 Haugøyan gras Del A B
KIL/Hemne - Charlottenlund J13-2 -
01.06 18:30 Hammersborg kunstgress Del A B
Vestbyen - Charlottenlund J13-1 -
05.06 18:30 CSK Kunstgress A H
Charlottenlund J13-1 - Strindheim -
07.06 18:30 CSK Kunstgress B Del 2 H
Charlottenlund J13-3 - Ranheim 4 -
23.05 18:30 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund J13-3 - Freidig 2 15 - 2  
22.05 18:30 CSK Kunstgress A H  
Charlottenlund J13-1 - Klæbu 2 - 2  
18.05 18:30 CSK Kunstgress A H  
Charlottenlund J13-2 - Gimse 0 - 0  
18.05 17:30 Vardetun Kunstgress Del A1 B  
Varden Meråker - Charlottenlund J13-3 3 - 7  
15.05 18:30 Orkdalsbanken stadion KG Del A B  
Orkla - Charlottenlund J13-1 2 - 6  
19.06 18:30 CSK Kunstgress A H  
Charlottenlund J13-1 - Hommelvik -  
16.06 18:30 Da-Tel Arena 2 Del A B  
Buvik - Charlottenlund J13-2 -  
15.06 19:30 Dalgård kunstgress B  
Byåsen - Charlottenlund J13-1 -  
13.06 18:30 Coerver Football Park B  
Strindheim 3 - Charlottenlund J13-3 -  
09.06 18:30 CSK Kunstgress A H  
Charlottenlund J13-2 - Orkanger -  
07.06 18:30 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund J13-3 - Ranheim 4 -  
05.06 18:30 CSK Kunstgress A H  
Charlottenlund J13-1 - Strindheim -  
01.06 18:30 Hammersborg kunstgress Del A B  
Vestbyen - Charlottenlund J13-1 -  
30.05 18:30 Get Arena Viksletta Del B1 B  
Malvik 2 - Charlottenlund J13-3 -  
30.05 18:30 Haugøyan gras Del A B  
KIL/Hemne - Charlottenlund J13-2 -  
23.05 18:30 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund J13-3 - Freidig 2 15 - 2  
22.05 18:30 CSK Kunstgress A H  
Charlottenlund J13-1 - Klæbu 2 - 2  
18.05 18:30 CSK Kunstgress A H  
Charlottenlund J13-2 - Gimse 0 - 0  
18.05 17:30 Vardetun Kunstgress Del A1 B  
Varden Meråker - Charlottenlund J13-3 3 - 7  
15.05 18:30 Orkdalsbanken stadion KG Del A B  
Orkla - Charlottenlund J13-1 2 - 6  
12.05 18:30 Bankhallen B  
Melhus - Charlottenlund J13-2 1 - 5  
09.05 18:30 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund J13-3 - Flatås 6 - 4  
08.05 18:30 CSK Kunstgress A H  
Charlottenlund J13-1 - Gauldal 0 - 3  
05.05 18:30 CSK Kunstgress A H  
Charlottenlund J13-2 - Strindheim 2 3 - 2  
02.05 18:30 Åsheim Kunstgress 9er Del B B  
Kattem 2 - Charlottenlund J13-3 3 - 2  
01.05 18:30 Åsheim Kunstgress 9er B  
Kattem - Charlottenlund J13-1 0 - 3  
27.04 18:30 Ringvebanen kunstgress Del A B  
Trygg/Lade 2 - Charlottenlund J13-3 1 - 4  
26.04 18:30 Heggøya kunstgras Del A B  
Meldal - Charlottenlund J13-2 0 - 8  
24.04 18:30 Sjetne Kunstgress B  
Sjetne - Charlottenlund J13-1 0 - 6  
23.04 17:00 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund J13-3 - Astor 2 4 - 1  
21.04 18:30 CSK Kunstgress A H  
Charlottenlund J13-2 - Oppdal 6 - 0  
17.04 18:30 CSK Kunstgress A H  
Charlottenlund J13-1 - Astor 7 - 0  
20.03 18:30 CSK Kunstgress A H  
Charlottenlund J13-1 - Sverre 8 - 1  
13.03 19:00 Remyra kunstgress B  
Skogn - Charlottenlund J13-1 3 - 4  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products