Terminliste

Fyll ut navn og epost for å motta info fra
Charlottenlund SK Jenter 11 år FJ2006

Besøk våre lagsider

Treningstider:

Onsdager kl. 17.45-19.00 og torsdager kl. 18.15-19.30
Begge treninger på 7-erbanen på CSK-anlegget.

30.05 17:15 Havstein kunstgress Del A1 B
Sverresborg 2 - Charlottenlund J11-1 -
30.05 17:15 Ruta Arena 7er B
Strindheim 3 - Charlottenlund J11-4 -
31.05 19:15 CSK Kunstgress A Del 1 H
Charlottenlund J11-1 - Trond -
02.06 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H
Charlottenlund J11-3 - Trygg/Lade -
02.06 18:30 CSK Kunstgress A Del 2 H
Charlottenlund J11-2 - Hegra -
23.05 18:30 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund J11-4 - Orkdal 2 - 18  
23.05 18:00 Tangmoen kunstgress Del A1 B  
Tangmoen - Charlottenlund J11-2 6 - 2  
19.05 18:30 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund J11-2 - Selbu 0 - 7  
19.05 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J11-3 - Byåsen 9 - 1  
16.05 17:15 Sørborgen kunstgress Del B2 B  
Klæbu 2 - Charlottenlund J11-3 3 - 6  
22.10 18:00 Utleira Kunstgress Del A1 B  
Utleira - Charlottenlund J11-3 -  
20.10 17:15 Get Arena Viksletta Del B1 B  
Malvik - Charlottenlund J11-2 -  
17.10 18:30 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund J11-4 - Skaun -  
17.10 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund J11-1 - Strindheim 2 -  
06.10 18:30 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund J11-2 - Hommelvik -  
04.10 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J11-3 - Astor 2 -  
03.10 18:30 Lensvik kunstgress Del A1 B  
Lensvik - Charlottenlund J11-4 -  
03.10 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 B  
Nidelv - Charlottenlund J11-1 -  
29.09 18:30 Hegra Sparebank Arena Del A1 B  
Hegra - Charlottenlund J11-2 -  
29.09 17:15 Ringvebanen kunstgress Del A B  
Trygg/Lade - Charlottenlund J11-3 -  
26.09 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund J11-1 - Sverresborg 2 -  
26.09 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund J11-4 - Strindheim 3 -  
22.09 18:30 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund J11-2 - Tangmoen -  
20.09 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J11-3 - Klæbu 2 -  
19.09 18:30 Orkdalsbanken Stadion 7er B  
Orkdal - Charlottenlund J11-4 -  
19.09 17:15 Rosenborgbanen 7er B  
Trond - Charlottenlund J11-1 -  
15.09 19:00 Byåsen Mini Kunstgress B  
Byåsen - Charlottenlund J11-3 -  
15.09 18:30 Selbu kunstgress Del A1 B  
Selbu - Charlottenlund J11-2 -  
08.09 18:30 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund J11-2 - Remyra -  
08.09 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J11-3 - Strindheim -  
05.09 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund J11-4 - Flatås -  
05.09 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund J11-1 - Ranheim 2 -  
01.09 18:30 Lånke kunstgress Del A1 B  
Lånke - Charlottenlund J11-2 -  
01.09 17:15 Nissekollen mini k.gress B  
Nardo - Charlottenlund J11-3 -  
29.08 18:30 Bankløkka 7er B  
Orkanger 2 - Charlottenlund J11-4 -  
29.08 17:15 Freidigbanen k.gress Del A1 B  
Freidig 2 - Charlottenlund J11-1 -  
24.08 18:30 Framnes stadion Del A1 B  
Fram 2 - Charlottenlund J11-2 -  
22.08 17:15 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund J11-1 - Nationalkameratene -  
22.08 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund J11-4 - Ranheim 3 -  
18.08 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J11-3 - Ranheim -  
16.08 17:15 Byåsen Mini Kunstgress B  
Byåsen 2 - Charlottenlund J11-1 -  
15.08 18:30 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund J11-2 - Varden Meråker -  
15.08 18:30 Orkdalsbanken Stadion 7er B  
Orkdal 3 - Charlottenlund J11-4 -  
18.06 18:00 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund J11-3 - Utleira -  
16.06 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J11-2 - Malvik -  
13.06 19:00 Moan kunstgras Del A1 B  
Skaun - Charlottenlund J11-4 -  
13.06 17:15 Coerver Football Park B  
Strindheim 2 - Charlottenlund J11-1 -  
09.06 18:30 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund J11-4 - Lensvik -  
09.06 18:30 Øya Mersalg Arena kunstgr. Del A1 B  
Hommelvik - Charlottenlund J11-2 -  
08.06 17:15 Astor kunstgress Del A1 B  
Astor 2 - Charlottenlund J11-3 -  
06.06 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund J11-1 - Nidelv -  
02.06 18:30 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund J11-2 - Hegra -  
02.06 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J11-3 - Trygg/Lade -  
31.05 19:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund J11-1 - Trond -  
30.05 17:15 Havstein kunstgress Del A1 B  
Sverresborg 2 - Charlottenlund J11-1 -  
30.05 17:15 Ruta Arena 7er B  
Strindheim 3 - Charlottenlund J11-4 -  
23.05 18:30 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund J11-4 - Orkdal 2 - 18  
23.05 18:00 Tangmoen kunstgress Del A1 B  
Tangmoen - Charlottenlund J11-2 6 - 2  
19.05 18:30 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund J11-2 - Selbu 0 - 7  
19.05 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J11-3 - Byåsen 9 - 1  
16.05 17:15 Sørborgen kunstgress Del B2 B  
Klæbu 2 - Charlottenlund J11-3 3 - 6  
12.05 17:15 Coerver Football Park B  
Strindheim - Charlottenlund J11-3 4 - 4  
10.05 18:00 Lade 4 Kunstgress Del B1 B  
Ranheim 2 - Charlottenlund J11-1 8 - 4  
09.05 18:30 Remyra kunstgress Del A2 B  
Remyra - Charlottenlund J11-2 14 - 2  
09.05 17:15 Flatåsen kunstgress Del A1 B  
Flatås - Charlottenlund J11-4 7 - 5  
05.05 17:15 CSK Kunstgress B Del 1 H  
Charlottenlund J11-3 - Nardo 3 - 3  
04.05 17:15 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund J11-2 - Lånke 5 - 10  
02.05 18:30 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund J11-4 - Orkanger 2 4 - 5  
02.05 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund J11-1 - Freidig 2 3 - 8  
28.04 18:30 CSK Kunstgress A Del 2 H  
Charlottenlund J11-2 - Fram 2 1 - 9  
25.04 18:00 Ranheim Arena 2 Del A1 B  
Ranheim 3 - Charlottenlund J11-4 7 - 1  
25.04 17:15 Hallset kunstgress Del A1 B  
Nationalkameratene - Charlottenlund J11-1 3 - 6  
21.04 18:30 CSK Kunstgress B Del 2 H  
Charlottenlund J11-4 - Orkdal 3 2 - 5  
21.04 18:30 Vardetun Kunstgress Del A2 B  
Varden Meråker - Charlottenlund J11-2 7 - 1  
18.04 18:00 Ranheim Arena 2 Del A1 B  
Ranheim - Charlottenlund J11-3 6 - 6  
18.04 17:15 CSK Kunstgress A Del 1 H  
Charlottenlund J11-1 - Byåsen 2 12 - 0  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products