Besøk våre lagsider

22.08 20:30 KGB1 H
Vålerenga G04-2 rekr - Korsvoll -
29.08 20:30 KGB1 H
Vålerenga G04-2 rekr - Kjelsås -
06.09 20:30 Ekeberg kunstgress 2 B
Sterling - Vålerenga G04-2 rekr -
19.09 20:30 Jesperudjordet kunstgress B
Vestli - Vålerenga G04-2 rekr -
26.09 20:30 KGB1 H
Vålerenga G04-2 rekr - Høybr/Stovn 2 -
15.08 18:30 Ellingsrud kunstgress B  
Ellingsrud - Vålerenga G04-2 rekr 0 - 5  
17.06 17:00 Bryn kunstgress (Oslo) B  
Lille Tøyen - Vålerenga G04-2 rekr 5 - 1  
13.06 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Oppsal 2 6 - 4  
06.06 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Røa 2 - 0  
30.05 19:30 Dælenengen kunstgress B  
Grüner - Vålerenga G04-2 rekr 6 - 2  
24.10 20:30 Trasop kunstgress B  
Oppsal 2 - Vålerenga G04-2 rekr -  
17.10 20:30 Røa kunstgress B  
Røa - Vålerenga G04-2 rekr -  
15.10 20:15 Nordre Åsen kunstgress B  
Skeid 2 - Vålerenga G04-2 rekr -  
10.10 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Grüner -  
26.09 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Høybr/Stovn 2 -  
19.09 20:30 Jesperudjordet kunstgress B  
Vestli - Vålerenga G04-2 rekr -  
06.09 20:30 Ekeberg kunstgress 2 B  
Sterling - Vålerenga G04-2 rekr -  
29.08 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Kjelsås -  
22.08 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Korsvoll -  
15.08 18:30 Ellingsrud kunstgress B  
Ellingsrud - Vålerenga G04-2 rekr 0 - 5  
17.06 17:00 Bryn kunstgress (Oslo) B  
Lille Tøyen - Vålerenga G04-2 rekr 5 - 1  
13.06 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Oppsal 2 6 - 4  
06.06 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Røa 2 - 0  
30.05 19:30 Dælenengen kunstgress B  
Grüner - Vålerenga G04-2 rekr 6 - 2  
27.05 16:00 B  
Sagene - Vålerenga G04-2 rekr 2 - 9  
23.05 19:30 Høybråten kunstgress B  
Høybr/Stovn 2 - Vålerenga G04-2 rekr 2 - 6  
16.05 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Vestli -  
05.05 16:00 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Skeid 2 3 - 0  
02.05 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Sterling 7 - 1  
25.04 19:30 Grefsen kunstgress B  
Kjelsås - Vålerenga G04-2 rekr 2 - 2  
23.04 17:45 B  
Nordstrand - Vålerenga G04-2 rekr 3 - 2  
17.04 20:30 Korsvoll kunstgress B  
Korsvoll - Vålerenga G04-2 rekr 1 - 3  
15.04 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Lille Tøyen 3 - 1  
11.04 20:30 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Ellingsrud 1 - 3  
04.04 19:00 KGB1 H  
Vålerenga G04-2 rekr - Nordby 3 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift