Besøk våre lagsider

27.09 17:15 Langevåg Kunstgress H
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Rubbestadnes Jente 2008/2009 Hvit -
18.09 18:00 Rubbestadneset Stadion B  
Rubbestadnes Jente 2008/2009 Blå - Bømlo Idrettslag Jenter 10 år -  
15.09 15:30 Nord Gress C B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Bømlo Idrettslag Jenter 10 år -  
15.09 14:30 Nord Gress C H  
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Torvastad #1 0 - 2  
15.09 13:30 Nord Gress C H  
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Haugar #1 1 - 2  
15.09 13:30 Nord Gress C B  
Haugar MJ10-1 Hvit - Bømlo Idrettslag Jenter 10 år -  
27.09 17:15 Langevåg Kunstgress H  
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Rubbestadnes Jente 2008/2009 Hvit -  
18.09 18:00 Rubbestadneset Stadion B  
Rubbestadnes Jente 2008/2009 Blå - Bømlo Idrettslag Jenter 10 år -  
15.09 15:30 Nord Gress C B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Bømlo Idrettslag Jenter 10 år -  
15.09 14:30 Nord Gress C H  
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Torvastad #1 0 - 2  
15.09 13:30 Nord Gress C H  
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Haugar #1 1 - 2  
15.09 13:30 Nord Gress C B  
Haugar MJ10-1 Hvit - Bømlo Idrettslag Jenter 10 år -  
13.09 17:15 Langevåg Kunstgress H  
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Finnås Sportsklubb -  
13.09 17:15 Langevåg Kunstgress H  
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Finnås Sportsklubb #1 -  
06.09 17:30 Gilje Skule B  
Bremnes IL Gilje - Bømlo Idrettslag Jenter 10 år -  
30.08 17:15 Langevåg Kunstgress H  
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Bremnes IL Svortland 1 -  
20.08 17:30 Meling Skule B  
Bremnes IL Meling - Bømlo Idrettslag Jenter 10 år -  
29.05 18:00 Rubbestadneset Stadion B  
Rubbestadnes Jente 2008/2009 Hvit - Bømlo Idrettslag Jenter 10 år -  
24.05 17:15 Langevåg Kunstgress H  
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Rubbestadnes Jente 2008/2009 Blå -  
10.05 18:30 H  
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Finnås Sportsklubb -  
07.05 18:30 Våge Idrettsplass Kunstgras B  
Finnås Sportsklubb #1 - Bømlo Idrettslag Jenter 10 år -  
03.05 17:15 Langevåg Kunstgress H  
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Bremnes IL Gilje -  
25.04 17:30 Treningsfelt B B  
Bremnes IL Svortland 1 - Bømlo Idrettslag Jenter 10 år -  
19.04 17:15 Langevåg Kunstgress H  
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Bremnes IL Meling -  
07.04 15:30 5'ar bane 1 B  
Rubbestadnes Jente 2008/2009 Hvit - Bømlo Idrettslag Jenter 10 år -  
07.04 14:30 5'ar bane 1 H  
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Stord MJ10-1 -  
07.04 13:30 5'ar bane 1 B  
Bremnes J10, Svortland MJ10- - Bømlo Idrettslag Jenter 10 år -  
20.03 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras H  
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Finnås Sportsklubb #1 -  
20.01 12:15 Bømlohallen B  
Rubbestadnes Jente 2008/2009 Hvit - Bømlo Idrettslag Jenter 10 år -  
20.01 11:00 Bømlohallen B  
Bremnes IL Svortland 1 - Bømlo Idrettslag Jenter 10 år -  
20.01 10:15 Bømlohallen H  
Bømlo Idrettslag Jenter 10 år - Bremnes IL Svortland 2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift