Besøk våre lagsider

TIR
21.08
18:30-19:30
Bygdøhus fotballbane A
ONS
22.08
18:30-20:00
Bygdøhus fotballbane
21.08 19:00 Bygdøhus fotballbane A H
Huk J08 2 - Lille Tøyen 2 -
29.08 19:00 Monolitten 5er B
Bygdø Monolitten 2 - Huk J08 1 -
04.09 19:00 Bygdøhus fotballbane A H
Huk J08 1 - Bærum -
05.09 19:00 Monolitten 5er B
Bygdø Monolitten - Huk J08 2 -
11.09 19:00 Bygdøhus fotballbane A H
Huk J08 2 - Lyn 3 -
22.06 18:30 Korsvoll kunstgress 7er 5er A B  
Korsvoll 3 - Huk J08 2 -  
21.06 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 1 - Øvrevoll Hosle -  
14.06 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 1 - Øvrevoll Hosle 5 -  
13.06 19:00 Kollbanen 7er 5er A B  
Koll 2 - Huk J08 2 -  
06.06 18:00 Lommedalen kg nedre 5er A B  
Lommedalen - Huk J08 1 -  
17.10 19:00 Hosletoppen 5er B B  
Øvrevoll Hosle 5 - Huk J08 1 -  
16.10 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Koll 2 -  
14.10 17:00 Kjelsåsmyra kunstg. 5er C B  
Kjelsås - Huk J08 2 -  
11.10 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 1 - Lommedalen -  
26.09 18:00 Skuisletta gress 5er A B  
Jutul 2 - Huk J08 1 -  
25.09 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Hasle-Løren 2 -  
19.09 19:00 Kalbakkenfeltet kunstg. 5er F B  
Grei 2 - Huk J08 2 -  
18.09 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 1 - Høvik -  
12.09 19:00 Voksen grus 5er A B  
Vestre Aker - Huk J08 1 -  
11.09 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Lyn 3 -  
05.09 19:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten - Huk J08 2 -  
04.09 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 1 - Bærum -  
29.08 19:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten 2 - Huk J08 1 -  
21.08 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Lille Tøyen 2 -  
22.06 18:30 Korsvoll kunstgress 7er 5er A B  
Korsvoll 3 - Huk J08 2 -  
21.06 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 1 - Øvrevoll Hosle -  
14.06 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 1 - Øvrevoll Hosle 5 -  
13.06 19:00 Kollbanen 7er 5er A B  
Koll 2 - Huk J08 2 -  
06.06 18:00 Lommedalen kg nedre 5er A B  
Lommedalen - Huk J08 1 -  
05.06 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Kjelsås -  
31.05 19:00 Løren kunstgress 5er A B  
Hasle-Løren 2 - Huk J08 2 -  
30.05 18:30 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 1 - Jutul 2 -  
24.05 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Grei 2 -  
23.05 19:00 Høvik 5er B  
Høvik - Huk J08 1 -  
16.05 19:00 Kringsjå kunstg. 2 5er C B  
Lyn 3 - Huk J08 2 -  
14.05 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 1 - Vestre Aker -  
10.05 19:00 Kalvøya 5er A B  
Bærum - Huk J08 1 -  
08.05 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Bygdø Monolitten -  
01.05 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 1 - Bygdø Monolitten 2 -  
25.04 17:00 Klosterenga 5er Grus B B  
Lille Tøyen 2 - Huk J08 2 -  
18.04 19:00 Jarmyra 5er grus B B  
Øvrevoll Hosle - Huk J08 1 -  
17.04 19:00 Bygdøhus fotballbane A H  
Huk J08 2 - Korsvoll 3 -  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift