Uke 3

Uke 48

Uke 47

Uke 44

Uke 42

Uke 40

Uke 39

Uke 38

Uke 37

Uke 36

Besøk våre lagsider

MAN
18.06
16:00-17:15
Treningsfelt B
ONS
20.06
17:30-18:45
Treningsfelt B
22.08 17:30 Treningsfelt B H
Bremnes IL Jenter 9 år - Finnås Sportsklubb #1 -
22.08 17:30 Treningsfelt B H
Bremnes IL Jenter 9 år - Finnås Sportsklubb -
30.08 17:15 Langevåg Kunstgress B
Bømlo Idrettslag #1 - Bremnes IL Jenter 9 år -
04.09 18:00 Rubbestadneset Stadion B
Rubbestadnes Jente 2008/2009 Hvit - Bremnes IL Jenter 9 år -
12.09 17:30 Treningsfelt B H
Bremnes IL Jenter 9 år - Moster IL #1 -
29.05 18:00 Rubbestadneset Stadion B  
Rubbestadnes Jente 2008/2009 Blå - Bremnes IL Jenter 9 år -  
23.05 17:30 Treningsfelt B H  
Bremnes IL Jenter 9 år - Bremnes IL Gilje -  
07.05 18:00 Moster Kunstgras B  
Moster IL #1 - Bremnes IL Jenter 9 år -  
07.05 18:00 5'ar bane 2 B  
Moster IL #1 - Bremnes IL Jenter 9 år -  
02.05 17:30 Treningsfelt B H  
Bremnes IL Jenter 9 år - Rubbestadnes Jente 2008/2009 Hvit -  
26.09 17:30 Treningsfelt B H  
Bremnes IL Jenter 9 år - Rubbestadnes Jente 2008/2009 Blå -  
20.09 17:30 Gilje Skule B  
Bremnes IL Gilje - Bremnes IL Jenter 9 år -  
12.09 17:30 Treningsfelt B H  
Bremnes IL Jenter 9 år - Moster IL #1 -  
04.09 18:00 Rubbestadneset Stadion B  
Rubbestadnes Jente 2008/2009 Hvit - Bremnes IL Jenter 9 år -  
30.08 17:15 Langevåg Kunstgress B  
Bømlo Idrettslag #1 - Bremnes IL Jenter 9 år -  
22.08 17:30 Treningsfelt B H  
Bremnes IL Jenter 9 år - Finnås Sportsklubb -  
22.08 17:30 Treningsfelt B H  
Bremnes IL Jenter 9 år - Finnås Sportsklubb #1 -  
29.05 18:00 Rubbestadneset Stadion B  
Rubbestadnes Jente 2008/2009 Blå - Bremnes IL Jenter 9 år -  
23.05 17:30 Treningsfelt B H  
Bremnes IL Jenter 9 år - Bremnes IL Gilje -  
07.05 18:00 5'ar bane 2 B  
Moster IL #1 - Bremnes IL Jenter 9 år -  
07.05 18:00 Moster Kunstgras B  
Moster IL #1 - Bremnes IL Jenter 9 år -  
02.05 17:30 Treningsfelt B H  
Bremnes IL Jenter 9 år - Rubbestadnes Jente 2008/2009 Hvit -  
25.04 17:30 Treningsfelt B H  
Bremnes IL Jenter 9 år - Bømlo Idrettslag #1 -  
19.04 18:30 Våge Idrettsplass Kunstgras B  
Finnås Sportsklubb #1 - Bremnes IL Jenter 9 år -  
19.04 18:30 B  
Finnås Sportsklubb - Bremnes IL Jenter 9 år -  
20.01 11:30 Bømlohallen B  
Bremnes IL Svortland 2 - Bremnes IL Jenter 9 år -  
20.01 10:30 Bømlohallen H  
Bremnes IL Jenter 9 år - Moster IL #1 -  
20.01 09:30 Bømlohallen B  
Rubbestadnes Jente 2008/2009 Blå - Bremnes IL Jenter 9 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift