Besøk våre lagsider

11.10 17:30 Lier 5 5er B B  
Spa/Bra Havfruer Hvit - Drammens BK J09 Røyskatt -  
10.10 17:30 Brakerøya 5er D H  
Drammens BK J09 Ekorn - Lier 1 -  
09.10 17:30 Brakerøya 5er D H  
Drammens BK J09 Røyskatt - Slemmestad 2 -  
26.09 17:30 Brakerøya 5er A B  
Drammen Strong Panthers - Drammens BK J09 Ekorn -  
19.09 17:30 Brakerøya 5er D H  
Drammens BK J09 Ekorn - Konnerud Vestbygda 2 -  
11.10 17:30 Lier 5 5er B B  
Spa/Bra Havfruer Hvit - Drammens BK J09 Røyskatt -  
10.10 17:30 Brakerøya 5er D H  
Drammens BK J09 Ekorn - Lier 1 -  
09.10 17:30 Brakerøya 5er D H  
Drammens BK J09 Røyskatt - Slemmestad 2 -  
26.09 17:30 Brakerøya 5er A B  
Drammen Strong Panthers - Drammens BK J09 Ekorn -  
19.09 17:30 Brakerøya 5er D H  
Drammens BK J09 Ekorn - Konnerud Vestbygda 2 -  
13.09 17:30 Liungbanen 5er B B  
Stoppen Diamonds - Drammens BK J09 Ekorn -  
12.09 17:30 Aktivitetsløkka5er C B  
Konnerud Vestbygda 1 - Drammens BK J09 Røyskatt -  
05.09 17:30 Brakerøya 5er D H  
Drammens BK J09 Røyskatt - Lier 2 -  
04.09 17:30 Brakerøya 5er D H  
Drammens BK J09 Ekorn - Skiold Møyene Rød -  
29.08 17:30 Marienlyst KG 5er B B  
Skiold Møyene Hvit - Drammens BK J09 Røyskatt -  
28.08 17:30 Brakerøya 5er C H  
Drammens BK J09 Ekorn - Solberg 2 -  
23.08 17:30 Aktivitetsløkka 5er B B  
Konnerud Jentene 2 - Drammens BK J09 Ekorn -  
22.08 17:30 Brakerøya 5er D H  
Drammens BK J09 Røyskatt - Drammen Strong Puma -  
13.06 17:30 Slemmestad 5er A B  
Slemmestad 1 - Drammens BK J09 Ekorn -  
12.06 18:00 Brakerøya 5er C H  
Drammens BK J09 Røyskatt - Slemmestad 2 -  
07.06 17:30 Aktivitetsløkka 5er B B  
Konnerud Hallermoen 1 - Drammens BK J09 Røyskatt -  
06.06 17:30 Brakerøya 5er D H  
Drammens BK J09 Ekorn - Konnerud Hallermoen 2 -  
01.06 17:30 Liungbanen 5er A B  
Stoppen Pearls - Drammens BK J09 Ekorn -  
29.05 17:30 Brakerøya 5er C H  
Drammens BK J09 Røyskatt - Spa/Bra Havfruer Rosa -  
23.05 17:30 Spikkestad/ROS 5er C B  
ROS - Drammens BK J09 Røyskatt -  
23.05 17:30 Brakerøya 5er D H  
Drammens BK J09 Ekorn - Drammen Strong Panthers -  
16.05 17:30 Torsbergbanen 5er A B  
Konnerud Vestbygda 2 - Drammens BK J09 Ekorn -  
15.05 17:30 Brakerøya 5er C H  
Drammens BK J09 Røyskatt - Lier 2 -  
09.05 19:00 Brakerøya 5er C H  
Drammens BK J09 Ekorn - Spa/Bra Havfruer Hvit -  
08.05 17:30 Solberg kunstgress 5er C B  
Solberg 1 - Drammens BK J09 Røyskatt -  
03.05 17:30 Brakerøya 5er C H  
Drammens BK J09 Ekorn - Skiold Møyene Hvit -  
02.05 17:30 Brakerøya 5er D H  
Drammens BK J09 Røyskatt - Hyggen -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift