Besøk våre lagsider

TIR
19.09
19:00-20:00
Stjerna
TOR
21.09
17:00-18:00
Berskaug 2
28.09 18:00 Brakerøya 7er B H
Drammens BK G10 Ulver - Skiold City -
09.10 18:00 Brakerøya 7er B H
Drammens BK G10 Tigre - Kongsberg MB 1 Driblerne -
10.10 18:00 Konnerud KG 7er C B
Konnerud - Drammens BK G10 Ulver -
20.09 18:00 Vikåsen KG 7er A B  
Vikåsen Sort - Drammens BK G10 Tigre -  
19.09 18:00 Dyegata 1 7er A B  
Sande SK 1 - Drammens BK G10 Ulver -  
16.09 13:00 Brakerøya 7er B H  
Drammens BK G10 Tigre - Vestfossen 1 -  
14.09 18:00 Brakerøya 7er A H  
Drammens BK G10 Ulver - Drammen Strong Sharks -  
07.09 18:00 Brakerøya 7er A B  
Drammen Strong Lions - Drammens BK G10 Tigre -  
10.10 18:00 Konnerud KG 7er C B  
Konnerud - Drammens BK G10 Ulver -  
09.10 18:00 Brakerøya 7er B H  
Drammens BK G10 Tigre - Kongsberg MB 1 Driblerne -  
28.09 18:00 Brakerøya 7er B H  
Drammens BK G10 Ulver - Skiold City -  
20.09 18:00 Vikåsen KG 7er A B  
Vikåsen Sort - Drammens BK G10 Tigre -  
19.09 18:00 Dyegata 1 7er A B  
Sande SK 1 - Drammens BK G10 Ulver -  
16.09 13:00 Brakerøya 7er B H  
Drammens BK G10 Tigre - Vestfossen 1 -  
14.09 18:00 Brakerøya 7er A H  
Drammens BK G10 Ulver - Drammen Strong Sharks -  
07.09 18:00 Brakerøya 7er A B  
Drammen Strong Lions - Drammens BK G10 Tigre -  
06.09 18:30 Liungbanen 7 er B B  
Stoppen Vikings - Drammens BK G10 Ulver -  
31.08 18:00 Brakerøya 7er A H  
Drammens BK G10 Tigre - Kongsberg RM B -  
28.08 18:00 Brakerøya 7er A H  
Drammens BK G10 Ulver - Glassverket Warriors -  
24.08 18:00 Konnerud KG 7er C B  
Konnerud Hallermoen 2 - Drammens BK G10 Tigre -  
23.08 18:00 Gulskogen gress 7er B B  
Strømsgodset IF Hvit - Drammens BK G10 Ulver -  
15.06 18:00 Årbogen Nedre gress 7er B B  
Birkebeineren 1 - Drammens BK G10 Tigre -  
14.06 18:00 Brakerøya 7er A H  
Drammens BK G10 Ulver - Birkebeineren 2 -  
09.06 18:00 Brakerøya 5er D H  
Drammens BK G10 Tigre - Vikåsen Rovers -  
07.06 18:00 Huringen 7er A B  
Huringen - Drammens BK G10 Ulver -  
31.05 19:00 Brakerøya 7er B H  
Drammens BK G10 Tigre - Kongsberg Åsen C -  
31.05 18:00 Brakerøya 7er A H  
Drammens BK G10 Ulver - Kongsberg Åsen Røde Dragene 2 -  
24.05 18:00 Skavanger Kunstgress B  
Kongsberg MB 2 Stjernene - Drammens BK G10 Tigre -  
18.05 18:00 Brakerøya 7er A H  
Drammens BK G10 Tigre - Svene -  
15.05 18:00 Bødalen gress 7er A B  
Bødalen - Drammens BK G10 Ulver -  
11.05 18:00 Falkbanen 7er B B  
Hokksund 2 - Drammens BK G10 Tigre -  
10.05 18:00 Brakerøya 7er B H  
Drammens BK G10 Ulver - Hokksund 1 -  
04.05 18:00 Brakerøya 7er B H  
Drammens BK G10 Tigre - Skrim Torden -  
02.05 18:00 Gml. Grendåsen 7er A B  
Kongsberg Åsen Røde Dragene 1 - Drammens BK G10 Ulver -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products