Besøk våre lagsider

19.10 17:15 TOBB Arena Sør Del A1 B  
Tiller - Nidelv G11-2 9 - 2  
17.10 17:15 Rosenborgbanen 7er B  
Trond - Nidelv J11-1 -  
06.10 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 H  
Nidelv G11-1 - Malvik 5 7 - 5  
05.10 17:15 Tempe Hovedbane Del B1 H  
Nidelv G11-2 - Astor 3 - 7  
03.10 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 H  
Nidelv J11-1 - Charlottenlund -  
19.10 17:15 TOBB Arena Sør Del A1 B  
Tiller - Nidelv G11-2 9 - 2  
17.10 17:15 Rosenborgbanen 7er B  
Trond - Nidelv J11-1 -  
06.10 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 H  
Nidelv G11-1 - Malvik 5 7 - 5  
05.10 17:15 Tempe Hovedbane Del B1 H  
Nidelv G11-2 - Astor 3 - 7  
03.10 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 H  
Nidelv J11-1 - Charlottenlund -  
29.09 17:15 Hammersborg kunstgress Del A2 B  
Vestbyen 2 - Nidelv G11-1 7 - 6  
28.09 17:15 Nye Blinkbanen Del A2 B  
Stjørdals-Blink 2 - Nidelv G11-2 12 - 0  
26.09 18:00 Ranheim Arena 2 Del B2 B  
Ranheim 2 - Nidelv J11-1 -  
22.09 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 H  
Nidelv G11-1 - Byåsen 12 - 6  
21.09 17:15 Tempe Hovedbane Del B1 H  
Nidelv G11-2 - Skaun 8 - 6  
19.09 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 H  
Nidelv J11-1 - Freidig 2 -  
15.09 17:15 Åsheim kunstgress Del A1 B  
Kattem 2 - Nidelv G11-1 10 - 7  
14.09 18:30 Coerver Football Park B  
Strindheim 4 - Nidelv G11-2 3 - 7  
12.09 17:15 Hallset kunstgress Del A1 B  
Nationalkameratene - Nidelv J11-1 -  
05.09 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 H  
Nidelv J11-1 - Byåsen 2 -  
01.09 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 H  
Nidelv G11-1 - Charlottenlund 5 5 - 11  
31.08 17:15 Tempe Hovedbane Del B1 H  
Nidelv G11-2 - Trond 3 -  
29.08 18:00 Coerver Football Park B  
Strindheim 2 - Nidelv J11-1 -  
25.08 18:00 Ranheim Arena 2 Del A1 B  
Ranheim - Nidelv G11-1 4 - 6  
24.08 18:00 Ranheim Arena 2 Del A1 B  
Ranheim 2 - Nidelv G11-2 10 - 5  
20.08 18:00 Tempe Hovedbane Del A2 H  
Nidelv G11-2 - Utleira 2 1 - 11  
18.08 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 H  
Nidelv G11-1 - Strindheim 6 7 - 6  
15.08 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 H  
Nidelv J11-1 - Sverresborg 2 -  
15.06 17:15 Tempe Hovedbane Del B1 H  
Nidelv G11-2 - Tiller 5 - 11  
14.06 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 H  
Nidelv J11-1 - Trond -  
11.06 16:30 Astor kunstgress Del B1 B  
Astor - Nidelv G11-2 8 - 5  
09.06 17:15 Get Arena Viksletta Del A1 B  
Malvik 5 - Nidelv G11-1 7 - 2  
07.06 18:00 Moan kunstgras Del B1 B  
Skaun - Nidelv G11-2 6 - 6  
06.06 17:15 Charlottenlund kunstgress Del A1 B  
Charlottenlund - Nidelv J11-1 -  
02.06 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 H  
Nidelv G11-1 - Vestbyen 2 6 - 7  
01.06 17:15 Tempe Hovedbane Del B1 H  
Nidelv G11-2 - Stjørdals-Blink 2 2 - 6  
30.05 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 H  
Nidelv J11-1 - Ranheim 2 -  
24.05 18:00 Dalgård kunstgress Del A B  
Byåsen - Nidelv G11-1 6 - 7  
23.05 17:15 Freidigbanen k.gress Del A1 B  
Freidig 2 - Nidelv J11-1 -  
19.05 17:15 Tempe Hovedbane Del B1 H  
Nidelv G11-1 - Kattem 2 4 - 19  
18.05 17:15 Tempe Hovedbane Del B1 H  
Nidelv G11-2 - Strindheim 4 7 - 9  
16.05 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 H  
Nidelv J11-1 - Nationalkameratene -  
12.05 17:15 Tempe Hovedbane Del A2 H  
Nidelv G11-1 - Ranheim 7 - 6  
10.05 17:15 Byåsen Mini Kunstgress B  
Byåsen 2 - Nidelv J11-1 -  
05.05 17:15 Charlottenlund kunstgress Del A1 B  
Charlottenlund 5 - Nidelv G11-1 10 - 1  
04.05 18:30 B  
Trond 3 - Nidelv G11-2 -  
02.05 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 H  
Nidelv J11-1 - Strindheim 2 7 - 0  
27.04 17:15 Tempe Hovedbane Del B1 H  
Nidelv G11-2 - Ranheim 2 3 - 9  
23.04 18:00 Utleira Kunstgress Del A1 B  
Utleira 2 - Nidelv G11-2 14 - 8  
21.04 17:15 Ruta Arena 7er B  
Strindheim 6 - Nidelv G11-1 7 - 3  
18.04 17:15 Havstein kunstgress Del A1 B  
Sverresborg 2 - Nidelv J11-1 4 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift