Nidelv - Buvik/Skaun

Nidelv - Ranheim TF2

Overkjøring i toppkampen!

Strindheim - Nidelv

Jevn kamp på Ruta Arena

Nidelv - Heimdal

Sterk lagprestasjon gir oss firemålsseier!

Trond 2 - Nidelv

Kolstad - Nidelv

En thriller av en kamp som tipper i vår retning!

Nidelv - Kattem

Første seriekamp startet med et surt, knepent tap.

Sikret videre spill i OBOS-cup!

Seier i siste seriekamp før sommeren!

Det viste seg å være vanskelig å spille mot Spillum

Sliteseier mot Nardo!

Besøk våre lagsider

23.06 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Utleira -  
20.06 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Ranheim TF 2 4 - 0  
18.06 19:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Gimse -  
13.06 19:30 Spillum idrettspark gras B  
Spillum - Nidelv G19-2 4 - 6  
12.06 19:30 Hemne Sparebank Arena B  
KIL/Hemne - Nidelv G19-1 -  
23.06 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Utleira -  
20.06 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Ranheim TF 2 4 - 0  
18.06 19:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Gimse -  
13.06 19:30 Spillum idrettspark gras B  
Spillum - Nidelv G19-2 4 - 6  
12.06 19:30 Hemne Sparebank Arena B  
KIL/Hemne - Nidelv G19-1 -  
10.06 13:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Sverre 3 - 0  
08.06 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Charlottenlund -  
06.06 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Freidig 2 -  
04.06 19:00 OBOS Kunstgressbane B  
Trygg/Lade - Nidelv G19-1 -  
30.05 20:00 Nissekollen kunstgras B  
Nardo 2 - Nidelv G19-2 2 - 3  
28.05 19:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Orkanger -  
21.05 19:00 Gruva Kunstgress B  
Melhus - Nidelv G19-1 -  
14.05 19:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Tillerbyen 2 -  
09.05 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Nessegutten 2 19 - 3  
07.05 19:00 Orkla Kunstgressbane B  
Orkla 2 - Nidelv G19-1 -  
02.05 20:00 B  
Aasguten - Nidelv G19-2 -  
25.04 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Ranheim TF 3 7 - 7  
22.04 13:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Kolstad -  
19.04 20:00 Verdal kunstgress (COOP)banen B  
Vuku - Nidelv G19-2 3 - 5  
03.04 20:00 B  
Sverresborg 2 - Nidelv G19-1 -  
31.03 19:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Tiller 6 - 2  
24.03 20:00 Nissekollen kunstgras B  
Nardo 2 - Nidelv G19-2 6 - 2  
17.03 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Frøya 3 - 12  
17.03 20:00 Frøya Storhall B  
Frøya - Nidelv G19-1 3 - 2  
05.02 18:10 Leangenhallen H  
Nidelv G19 Futsal - Melhus 0 - 1  
05.02 16:30 Leangenhallen H  
Nidelv G19 Futsal - Byåsen TF 1 - 1  
05.02 13:10 Leangenhallen B  
Strindheim TF 2 - Nidelv G19 Futsal 1 - 5  
05.02 09:00 Leangenhallen H  
Nidelv G19 Futsal - Kattem 2 1 - 1  
06.12 18:00 Abrahallen kunstgress H  
Nidelv G19-1 - Orkla FK 2 - 7  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products