Finale i OBOS-cup!

Surt tap setter punktum for sesongen

Nidelv - Buvik/Skaun

Guttene snudde kampen, og sendte oss videre til finalen i OBOS-cupen!

Hitra - Nidelv

Comeback avslutter serien!

Nidelv - Meldal

Surt tap i siste hjemmekamp i serien

Gimse 2 - Nidelv

Overhalla - Nidelv

Målrik kamp i OBOS-cupen som sender oss videre til semifinale!

Nidelv - Buvik/Skaun

Nidelv - Ranheim TF2

Overkjøring i toppkampen!

Strindheim - Nidelv

Jevn kamp på Ruta Arena

Nidelv - Heimdal

Sterk lagprestasjon gir oss firemålsseier!

Besøk våre lagsider

05.11 13:00 Abrahallen kunstgress H  
Nidelv G19-1 - Sverresborg 2 1 - 2  
22.10 18:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Buvik /Skaun 4 - 2  
16.10 19:30 Hitra Idrettspark B  
Hitra - Nidelv G19-2 3 - 3  
03.10 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Meldal 1 - 2  
02.10 18:30 Nissekollen kunstgras Del B B  
Nardo 2 - Nidelv G13-1 1 - 12  
05.11 13:00 Abrahallen kunstgress H  
Nidelv G19-1 - Sverresborg 2 1 - 2  
22.10 18:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Buvik /Skaun 4 - 2  
16.10 19:30 Hitra Idrettspark B  
Hitra - Nidelv G19-2 3 - 3  
03.10 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Meldal 1 - 2  
02.10 18:30 Nissekollen kunstgras Del B B  
Nardo 2 - Nidelv G13-1 1 - 12  
29.09 20:00 Brekkåsen Stadion KG B  
Gimse 2 - Nidelv G19-2 1 - 3  
28.09 17:15 Tempe Hovedbane Del B H  
Nidelv G13-1 - Ranheim 3 0 - 6  
24.09 15:00 Overhallagruppen Arena B  
Overhalla - Nidelv G19-1 5 - 8  
19.09 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Buvik /Skaun 2 - 0  
18.09 18:00 Ruta Arena Del B B  
Strindheim 3 - Nidelv G13-1 7 - 1  
12.09 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Ranheim TF 2 7 - 1  
11.09 18:30 Tempe Hovedbane Del A H  
Nidelv G13-1 - Oppdal 7 - 2  
05.09 21:00 Ruta Arena B  
Strindheim TF 3 - Nidelv G19-2 3 - 4  
04.09 18:30 Brekkåsen Stadion KG Del A B  
Gimse - Nidelv G13-1 4 - 5  
30.08 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Heimdal 6 - 2  
28.08 18:30 Tempe Hovedbane Del A H  
Nidelv G13-1 - Gauldal 5 - 4  
23.08 20:00 Huseby idr.park kunstgress B  
Kolstad - Nidelv G19-1 1 - 2  
22.08 20:00 Rosenborgbanen 11er B  
Trond 2 - Nidelv G19-2 4 - 5  
21.08 18:30 Sørborgen kunstgress Del A B  
Klæbu - Nidelv G13-1 4 - 5  
18.08 19:00 Tempe kunstgress H  
Nidelv G19-2 - Kattem 2 - 3  
14.08 18:30 Tempe Hovedbane Del A H  
Nidelv G13-1 - Byåsen 2 6 - 4  
23.06 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Utleira -  
20.06 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Ranheim TF 2 4 - 0  
18.06 19:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Gimse -  
13.06 19:30 Spillum idrettspark gras B  
Spillum - Nidelv G19-2 4 - 6  
12.06 19:30 Hemne Sparebank Arena B  
KIL/Hemne - Nidelv G19-1 -  
10.06 13:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Sverre 3 - 0  
08.06 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Charlottenlund -  
06.06 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Freidig 2 -  
04.06 19:00 OBOS Kunstgressbane B  
Trygg/Lade - Nidelv G19-1 -  
30.05 20:00 Nissekollen kunstgras B  
Nardo 2 - Nidelv G19-2 2 - 3  
28.05 19:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Orkanger -  
21.05 19:00 Gruva Kunstgress B  
Melhus - Nidelv G19-1 -  
14.05 19:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Tillerbyen 2 -  
09.05 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Nessegutten 2 19 - 3  
07.05 19:00 Orkla Kunstgressbane B  
Orkla 2 - Nidelv G19-1 -  
02.05 20:00 B  
Aasguten - Nidelv G19-2 -  
25.04 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Ranheim TF 3 7 - 7  
22.04 13:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Kolstad -  
19.04 20:00 Verdal kunstgress (COOP)banen B  
Vuku - Nidelv G19-2 3 - 5  
03.04 20:00 B  
Sverresborg 2 - Nidelv G19-1 -  
31.03 19:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-1 - Tiller 6 - 2  
24.03 20:00 Nissekollen kunstgras B  
Nardo 2 - Nidelv G19-2 6 - 2  
17.03 20:00 Frøya Storhall B  
Frøya - Nidelv G19-1 3 - 2  
17.03 20:00 Tempe Hovedbane H  
Nidelv G19-2 - Frøya 3 - 12  
05.02 18:10 Leangenhallen H  
Nidelv G19 Futsal - Melhus 0 - 1  
05.02 16:30 Leangenhallen H  
Nidelv G19 Futsal - Byåsen TF 1 - 1  
05.02 13:10 Leangenhallen B  
Strindheim TF 2 - Nidelv G19 Futsal 1 - 5  
05.02 09:00 Leangenhallen H  
Nidelv G19 Futsal - Kattem 2 1 - 1  
06.12 18:00 Abrahallen kunstgress H  
Nidelv G19-1 - Orkla FK 2 - 7  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift