Besøk våre lagsider

29.05 18:00 Batnfjord KG 7er H
Batnfjord G12 1 - Dahle -
04.06 19:00 Batnfjord KG 7er H
Batnfjord G12 2 - Eresfjord/Vistdal /Langfjorden -
05.06 18:00 Nordlandet kunstgressbane 7er A B
Nordlandet - Batnfjord G12 1 -
11.06 18:00 Batnfjord KG 7er H
Batnfjord G12 1 - Hjelset-Kleive -
12.06 18:00 Isfjorden stadion 7er A B
Isfjorden - Batnfjord G12 2 -
16.05 18:00 Tingvoll kunstgress 7er A B  
Tingvoll - Batnfjord G12 1 -  
14.05 19:00 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 2 - Elnesvågen /Malmefjorden 2 -  
09.05 19:30 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 1 - Rival 2 -  
08.05 18:00 Vågsetra kunstgress B  
Skåla - Batnfjord G12 2 -  
01.05 18:00 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 2 - Isfjorden -  
02.10 18:00 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 1 - Dahle -  
25.09 18:00 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 2 - Elnesvågen /Malmefjorden 2 -  
24.09 18:00 Tingvoll kunstgress 7er A B  
Tingvoll - Batnfjord G12 1 -  
19.09 18:00 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 1 - Rival 2 -  
17.09 18:00 Vågsetra kunstgress B  
Skåla - Batnfjord G12 2 -  
11.09 18:00 Skjevik Kunstgress B  
Hjelset-Kleive - Batnfjord G12 1 -  
10.09 18:00 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 2 - Isfjorden -  
04.09 18:00 Vistdal stadion 7er A B  
Eresfjord/Vistdal /Langfjorden - Batnfjord G12 2 -  
03.09 18:00 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 1 - Nordlandet -  
28.08 19:00 Dahle fotballhall B  
Dahle - Batnfjord G12 1 -  
22.08 18:00 Tingvoll kunstgress 7er B B  
Tingvoll - Batnfjord G12 1 -  
20.08 18:00 Fræna ungdomsskole kunstgress B  
Elnesvågen /Malmefjorden 2 - Batnfjord G12 2 -  
19.06 17:45 Årølia KGB 7er A B  
Rival 2 - Batnfjord G12 1 -  
18.06 18:00 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 2 - Skåla -  
12.06 18:00 Isfjorden stadion 7er A B  
Isfjorden - Batnfjord G12 2 -  
11.06 18:00 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 1 - Hjelset-Kleive -  
05.06 18:00 Nordlandet kunstgressbane 7er A B  
Nordlandet - Batnfjord G12 1 -  
04.06 19:00 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 2 - Eresfjord/Vistdal /Langfjorden -  
29.05 18:00 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 1 - Dahle -  
16.05 18:00 Tingvoll kunstgress 7er A B  
Tingvoll - Batnfjord G12 1 -  
14.05 19:00 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 2 - Elnesvågen /Malmefjorden 2 -  
09.05 19:30 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 1 - Rival 2 -  
08.05 18:00 Vågsetra kunstgress B  
Skåla - Batnfjord G12 2 -  
01.05 18:00 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 2 - Isfjorden -  
30.04 18:00 Skjevik Kunstgress B  
Hjelset-Kleive - Batnfjord G12 1 -  
24.04 18:00 Batnfjord KG 7er H  
Batnfjord G12 1 - Nordlandet -  
23.04 18:00 Åfarnes kgb 7er A B  
Eresfjord/Vistdal /Langfjorden - Batnfjord G12 2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift