Besøk våre lagsider

25.09 17:50 Falkeid Gras H
Falkeid Damer - Haugar #2 -
02.10 20:00 Wintershallbanen B
Hinna 2 - Falkeid Damer -
20.10 14:00 Falkeid Kunstgras H
Falkeid Damer - Klepp 3 -
23.10 19:00 Lura stadion B
Lura - Falkeid Damer -
04.11 15:00 Falkeid Kunstgras H
Falkeid Damer - Randaberg -
18.09 18:30 Knudamyra kunstgress B  
Forus og Gausel - Falkeid Damer -  
11.09 19:00 Vestbanen B  
Viking - Falkeid Damer -  
02.09 14:00 Falkeid Gras H  
Falkeid Damer - Egersund -  
28.08 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - Falkeid Damer 1 - 3  
21.08 19:00 Falkeid Gras H  
Falkeid Damer - Vidar 2 - 4  
10.11 14:00 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund - Falkeid Damer -  
04.11 15:00 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Damer - Randaberg -  
23.10 19:00 Lura stadion B  
Lura - Falkeid Damer -  
20.10 14:00 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Damer - Klepp 3 -  
02.10 20:00 Wintershallbanen B  
Hinna 2 - Falkeid Damer -  
25.09 17:50 Falkeid Gras H  
Falkeid Damer - Haugar #2 -  
18.09 18:30 Knudamyra kunstgress B  
Forus og Gausel - Falkeid Damer -  
11.09 19:00 Vestbanen B  
Viking - Falkeid Damer -  
02.09 14:00 Falkeid Gras H  
Falkeid Damer - Egersund -  
28.08 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - Falkeid Damer 1 - 3  
21.08 19:00 Falkeid Gras H  
Falkeid Damer - Vidar 2 - 4  
19.06 19:00 Falkeid Gras H  
Falkeid Damer - Vard Haugesund 4 - 1  
12.06 19:00 Randaberg Stadion B  
Randaberg - Falkeid Damer 0 - 2  
05.06 19:00 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Damer - Lura 4 - 4  
25.05 19:00 Klepp stadion B  
Klepp 3 - Falkeid Damer 3 - 1  
22.05 19:00 Falkeid Gras H  
Falkeid Damer - Hinna 2 1 - 2  
14.05 20:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #2 - Falkeid Damer 2 - 3  
08.05 19:00 Falkeid Gras H  
Falkeid Damer - Forus og Gausel 1 - 2  
30.04 19:00 Falkeid Gras H  
Falkeid Damer - Viking 0 - 1  
22.04 14:00 B&G banen B  
Egersund - Falkeid Damer 3 - 2  
17.04 19:00 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Damer - Djerv 1919 #1 4 - 1  
10.04 19:00 Lassa gress B  
Vidar - Falkeid Damer 1 - 2  
05.04 18:15 Falkeid Kunstgras B  
Falkeid G 16 - Falkeid Damer 5 - 1  
14.03 18:30 Avaldsnes kunstgress B  
Avaldsnes Rekruttlag - Falkeid Damer 5 - 0  
22.02 18:30 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Damer - Haugar #2 0 - 0  
18.02 16:00 Randaberg Arena B  
Randaberg - Falkeid Damer 5 - 0  
25.01 20:00 Gymnasbane 5/6 B  
Vard - Falkeid Damer 1 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Aina N 18 7
Amalie Bark K 18 2
Anna N 18 10
Anne S 18 11
Elina S 18 3
Emilie A 18 5
Emma A 18 16 2 4
Hannah T 18 11
Henriette J 22 3
Ida A 18 6
Inger Marie L 18 13
Janna Kringeland Frøyland 41 2
Julie K 16 16
Karoline N 19 3
Lene Christin T 27 13 2 4
Line Skeie Pedersen 26 10
Malene S 18 7 4
Sara H 17 13 4
Solveig E 18 16 4 7
Stine A 20 6 1
Stine L 19 2
Tomine V 23 16 1
Tonje M 22 16
Vanja T 18 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift