Besøk våre lagsider

24.10 17:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 10 år - Nord G-2007-4 2 - 2  
18.10 18:00 Vea Storhall B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Kopervik Gutter 10 år 5 - 5  
27.09 18:00 Vardhallen del 3 B  
Vard Haugesund #5 - Kopervik Gutter 10 år 3 - 13  
23.09 12:00 Ferkingstad Kunstgress B-2 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Kopervik Gutter 10 år 1 - 3  
23.09 11:00 Ferkingstad Kunstgress A-2 H  
Kopervik Gutter 10 år - Åkra Åkra 0 - 1  
24.10 17:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 10 år - Nord G-2007-4 2 - 2  
18.10 18:00 Vea Storhall B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Kopervik Gutter 10 år 5 - 5  
27.09 18:00 Vardhallen del 3 B  
Vard Haugesund #5 - Kopervik Gutter 10 år 3 - 13  
23.09 12:00 Ferkingstad Kunstgress B-2 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Kopervik Gutter 10 år 1 - 3  
23.09 11:00 Ferkingstad Kunstgress A-2 H  
Kopervik Gutter 10 år - Åkra Åkra 0 - 1  
23.09 09:30 Ferkingstad Gress A-1 H  
Kopervik Gutter 10 år - SUIL #1 1 - 3  
21.09 17:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 10 år - Haugar #6 3 - 4  
19.09 18:00 Åsebøen Minigress 3 H  
Kopervik Gutter 10 år - N.I.L G10 3 - 6  
13.09 18:00 Djerv B  
Djerv 1919 #1 - Kopervik Gutter 10 år 6 - 3  
11.09 17:00 H  
Kopervik Gutter 10 år - Djerv 1919 #1 4 - 8  
30.08 18:00 Sveio B  
Sveio IL #1 - Kopervik Gutter 10 år 3 - 7  
27.08 12:00 Gla Gris, Risanger&Sønn H  
Kopervik Gutter 10 år - SUIL #2 2 - 2  
27.08 11:00 Gla Gris B  
Haugar #6 - Kopervik Gutter 10 år 2 - 1  
27.08 10:00 Gla Gris B  
Åkra Åkra - Kopervik Gutter 10 år 0 - 6  
23.08 18:00 Haugarhallen. B  
Haugar #2 - Kopervik Gutter 10 år 4 - 9  
18.06 10:40 Etne Cup bane 6 B  
Selbjørn - Kopervik Gutter 10 år 3 - 0  
17.06 12:40 Etne Cup bane 3 B  
Haugar #3 - Kopervik Gutter 10 år 1 - 1  
17.06 10:40 Etne Cup bane 2 B  
Vard Haugesund #3 - Kopervik Gutter 10 år 1 - 1  
17.06 08:40 Etne Cup bane 1 B  
Nord G-2007-4 - Kopervik Gutter 10 år 2 - 3  
16.06 17:40 Etne Cup bane 4 B  
Djerv 1919 #2 - Kopervik Gutter 10 år 3 - 2  
15.06 18:15 Nord Gress C B  
Nord G-2007-4 - Kopervik Gutter 10 år 2 - 3  
08.06 16:30 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 10 år - Haugar #2 9 - 3  
06.06 19:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 10 år - SK Vedavåg Karmøy #1 8 - 2  
23.05 19:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 10 år - Vard Haugesund #5 5 - 9  
18.05 18:00 B  
N.I.L G10 - Kopervik Gutter 10 år 5 - 10  
09.05 19:00 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 10 år - Djerv 1919 #1 10 - 5  
03.05 18:00 Haugarhallen. B  
Haugar #6 - Kopervik Gutter 10 år 5 - 6  
25.04 17:30 Åsebøen Minigress 1 H  
Kopervik Gutter 10 år - Sveio IL #1 6 - 4  
12.03 17:40 Vea Storhall B  
Haugar - Kopervik Gutter 10 år 4 - 1  
12.03 16:40 Vea Storhall B  
Nord G-2007-1 - Kopervik Gutter 10 år 4 - 3  
12.03 15:40 Vea Storhall H  
Kopervik Gutter 10 år - Skudeneshavn 1 4 - 2  
12.03 15:40 Storhall-Cup, bane 8 H  
Kopervik Gutter 10 år - SUIL #2 4 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Aleksander d 10 28
Benjamin S 10 27
Helge S 10 22
Håvard Hop P 10 28
Jonas S 10 26
Jørgen Helle M 10 28
Krister S 10 25
Ole Selmer L 10 23
Torodd A 10 26
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift