Besøk våre lagsider

MAN
11.12
17:00-18:00
Gymnasbane 2A
23.10 17:00 Vardhallen 1 B  
Vard Haugesund #9 - Djerv 1919 Gutter 10 år 8 - 7  
16.10 17:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2007 (4) 5 - 4  
04.10 17:00 Nord Gress A B  
Nord G-2007-3 - Djerv 1919 Gutter 10 år 6 - 3  
28.09 17:15 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #3 - Djerv 1919 Gutter 10 år 2 - 9  
18.09 17:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Haugar #1 9 - 5  
23.10 17:00 Vardhallen 1 B  
Vard Haugesund #9 - Djerv 1919 Gutter 10 år 8 - 7  
16.10 17:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2007 (4) 5 - 4  
04.10 17:00 Nord Gress A B  
Nord G-2007-3 - Djerv 1919 Gutter 10 år 6 - 3  
28.09 17:15 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #3 - Djerv 1919 Gutter 10 år 2 - 9  
18.09 17:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Haugar #1 9 - 5  
16.09 15:00 B  
Trott #3 - Djerv 1919 Gutter 10 år 3 - 5  
16.09 13:30 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Trott #2 3 - 3  
16.09 12:30 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Trott #1 3 - 1  
16.09 11:30 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Bremnes IL Svortland 1 2 - 3  
14.09 17:00 Vardhall sal 1 B  
Vard Haugesund #3 - Djerv 1919 Gutter 10 år 4 - 3  
04.09 17:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Åkra Åkra 6 - 3  
31.08 18:00 Sletten Kunstgress A-1 B  
SK Vedavåg Karmøy #2 - Djerv 1919 Gutter 10 år 0 - 6  
21.08 17:00 Gymnasbane 2A-Vest H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - SUIL #2 4 - 5  
18.06 10:40 Etne Cup Bane 5 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Nord G-2007-4 2 - 1  
17.06 12:40 Etne Cup Bane 2 B  
Selbjørn G07 - Djerv 1919 Gutter 10 år 4 - 1  
17.06 10:40 Etne Cup bane 1 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Haugar #3 6 - 0  
17.06 08:40 Etne Cup Bane 3 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Vard Haugesund #3 6 - 1  
16.06 17:40 Etne Cup bane 4 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2007 (1) 3 - 2  
15.06 17:00 Vardhallen sal 3 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Vard Haugesund #9 13 - 3  
06.06 19:00 Åsebøen Minigress 2 B  
Kopervik Gutter 2007 (4) - Djerv 1919 Gutter 10 år 1 - 4  
22.05 17:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Nord G-2007-3 7 - 5  
09.05 18:00 Haugarhallen B  
Haugar #1 - Djerv 1919 Gutter 10 år 4 - 8  
08.05 17:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Vard Haugesund #3 11 - 5  
02.05 17:00 Åsebøen Minigress 2 B  
Kopervik Gutter 2007 (3) - Djerv 1919 Gutter 10 år 7 - 5  
24.04 17:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - SK Vedavåg Karmøy #2 7 - 2  
19.04 18:30 Skudenes kunstgress A-1 B  
SUIL #2 - Djerv 1919 Gutter 10 år 5 - 4  
01.04 12:20 Bane 7 (5er) H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Djerv 1919 #1 4 - 7  
01.04 10:20 Bane 8 (5er) H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Vard Haugesund #5 5 - 7  
01.04 09:00 Bane 14 (5er) B  
Haugar #6 - Djerv 1919 Gutter 10 år 6 - 8  
08.02 17:30 Kolnes (kunstgress) A-1 B  
Kolnes IL G 2007 - Djerv 1919 Gutter 10 år 9 - 8  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Halvard E 10 16
Henrik H 10 18 3
Isak B 10 23 4
Johannes P 10 26 7
Jonas G 10 25
Kevin H 10 25 24
Kristian Ekornsæter H 10 27 7
Lars William H 10 26 15
Leonardo Endresen R 10 20 1
Ole M 10 24 11
Sverre Nygaard 10 26 8
Ulrik S 10 21 5
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift