Mix 2009 er i gang

Treningen er i gang etter sommerferien

Klubb-TV

Fyll ut navn og e-post for å motta info fra
Vestre Akers SK Gutter 8 år G2009

Besøk våre lagsider

22.10 15:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08-2 - Frigg 5 -  
16.10 18:00 Heming kg 5er A B  
Heming 4 - Vestre Aker G08-1 -  
10.10 17:00 Bjølsenfeltet 5er B B  
Koll - Vestre Aker G08-2 -  
26.09 17:00 Røa kunstgress 2 5er C B  
Røa - Vestre Aker G08-2 -  
25.09 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08-1 - Vålerenga 3 -  
22.10 15:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08-2 - Frigg 5 -  
16.10 18:00 Heming kg 5er A B  
Heming 4 - Vestre Aker G08-1 -  
10.10 17:00 Bjølsenfeltet 5er B B  
Koll - Vestre Aker G08-2 -  
26.09 17:00 Røa kunstgress 2 5er C B  
Røa - Vestre Aker G08-2 -  
25.09 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08-1 - Vålerenga 3 -  
21.09 17:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G08-2 - Heming 7 -  
19.09 17:00 Nordre Åsen 2 kg 5er C B  
Skeid - Vestre Aker G08-1 -  
11.09 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08-1 - Huk 2 -  
11.09 17:00 Voksen grus 7B/5B B  
Ready 2 - Vestre Aker G08-2 -  
04.09 17:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G08-2 - Bygdø Monolitten 5 -  
29.08 18:00 Jarmyra 5er D B  
Øvrevoll Hosle 14 - Vestre Aker G08-2 -  
23.08 18:30 Hullebergmyra kunstgress 5er D B  
Ullern 4 - Vestre Aker G08-1 -  
21.08 18:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G08-2 - Ullern 5 -  
23.06 17:00 Tørteberg gress 5er A B  
Frigg 7 - Vestre Aker G08-2 -  
19.06 18:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G08-1 - Lyn -  
12.06 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08-1 - Heming 4 -  
12.06 17:00 Tørteberg gress 5er B B  
Frigg 5 - Vestre Aker G08-2 -  
05.06 17:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G08-2 - Koll -  
01.06 18:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G08-2 - Røa -  
01.06 18:00 Valle Hovin gress 5er A B  
Vålerenga 3 - Vestre Aker G08-1 -  
25.05 17:00 Tørteberg gress 5er B B  
Heming 7 - Vestre Aker G08-2 -  
22.05 18:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G08-1 - Skeid -  
16.05 17:00 Bygdøhus 5er B B  
Huk 2 - Vestre Aker G08-1 -  
15.05 17:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G08-2 - Ready 2 -  
08.05 18:00 Silkestråbanen 5er grus B  
Bygdø Monolitten 5 - Vestre Aker G08-2 -  
07.05 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08-2 - Øvrevoll Hosle 14 -  
27.04 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08-1 - Ullern 4 -  
25.04 17:30 Ullern kunstgress 2 5er C B  
Ullern 5 - Vestre Aker G08-2 -  
22.04 16:00 Kringsjå kunstg. 2 5er A B  
Lyn - Vestre Aker G08-1 -  
20.04 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G08-2 - Frigg 7 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift