PRØVEDAG PÅ AKADEMIET ONSDAG 25. OKTOBER!

TRENINGSIDER FRA 1. NOVEMBER

Nye treningstider fra 1. november

Idrettens legevakt - akuttordning for idrettsskader

Informasjon

KFUM Akademiet ønsker å få med flere 06 jenter:-)

KFUM Akademi ønsker å ha en åpen dag for kun 06 jenter - MANDAG 12. JUNI.

Dette er et flott tilbud fra klubben. Håper mange vil komme på denne dagen og se hva akademiet står for!

3v3 Kåffa Turnering

Treningstider fra 1.Mai

Sponsorer for Kåffajenter 2006

Besøk våre lagsider

Foreldrevettregler

Sponsor

19.10 17:55 Ekeberg kunstgress 7er/9er B H  
KFUM J11 1 - Kolbotn 2 -  
18.10 19:10 Årvoll hockey kg 7er B  
Årvoll 2 - KFUM J11 2 -  
12.10 19:10 Ekeberg kunstgress 7er/9er A H  
KFUM J11 2 - Vålerenga -  
11.10 18:00 Trasop kunstgress 7er B  
Oppsal 2 - KFUM J11 1 -  
27.09 18:00 Ekebergsletta B  
Bækkelaget 2 - KFUM J11 2 -  
26.09 18:00 Ekebergsletta H  
KFUM J11 1 - Holmlia -  
20.09 19:10 Nesoddbanen KG 7er A B  
Nesodden - KFUM J11 1 -  
20.09 18:00 Ekebergsletta H  
KFUM J11 2 - Sagene -  
14.09 19:10 Caltexløkka 7er A B  
Lille Tøyen - KFUM J11 2 -  
06.09 17:50 Ekebergsletta H  
KFUM J11 1 - Langhus -  
30.08 19:10 Ekebergsletta H  
KFUM J11 2 - Bøler 2 -  
30.08 18:00 Abildsø 3 7er B  
Abildsø - KFUM J11 1 -  
23.08 19:10 Nordre Åsen 2 kg 7er C B  
Skeid 2 - KFUM J11 2 -  
22.08 19:00 Ekebergsletta H  
KFUM J11 1 - Oppegård -  
22.06 19:00 Mjær stadion kg 7/9 er B B  
Driv 2 - KFUM J11 1 -  
14.06 19:10 Ekebergsletta H  
KFUM J11 2 - Årvoll 2 -  
14.06 19:10 Vestenga 9er/7er B B  
Kolbotn 2 - KFUM J11 1 -  
07.06 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 B  
Vålerenga - KFUM J11 2 -  
06.06 19:00 Ekebergsletta H  
KFUM J11 1 - Oppsal 2 -  
31.05 19:10 Ekebergsletta H  
KFUM J11 2 - Bækkelaget 2 -  
31.05 19:10 Lusetjern kunstg. 9er/7er B B  
Holmlia - KFUM J11 1 -  
25.05 17:50 Bjølsen kunstgress 9/7er A B  
Sagene - KFUM J11 2 -  
24.05 17:45 Ekebergsletta H  
KFUM J11 1 - Nesodden -  
18.05 19:10 Ekebergsletta H  
KFUM J11 2 - Lille Tøyen -  
09.05 19:00 Langhus kunstgress 7er B  
Langhus - KFUM J11 1 -  
04.05 19:10 Haraløkka kunstgress 2 7er B B  
Bøler 2 - KFUM J11 2 -  
04.05 18:30 Ekeberg kunstgress 7er/9er A H  
KFUM J11 1 - Abildsø -  
26.04 18:00 Østli skole 7er kunstgress B  
Oppegård - KFUM J11 1 -  
25.04 19:10 Ekeberg kunstgress 7er/9er B H  
KFUM J11 2 - Skeid 2 -  
18.04 17:35 Ekeberg kunstgress 7er/9er B H  
KFUM J11 1 - Driv 2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products