Årets prisvinnere G02

Sesongavslutning for KFUMG02 med kåringer av diverse prestasjoner

Årets trener 2017

Kai Fredriksen KFUMG02 er kåret til årets trener av styret i KFUM

Seriekamp mot LYN

Førstkommende søndag, kl 1830 møter vi LYN til sesongens siste seriekamp på Kringsjå kunstgress.

Odd elite cup - 27.-29. Oktober

Vi har meldt på et lag i Odd Elitecup helgen 27.-29 oktober.

Stopp Volden 2017

10.-12. november arrangeres Stopp Volden for 19. gang

Klare for interkrets 2018

Søndag innfridde spillerne sesongens hovedmål med å kvalifisere seg for spill i interkrets 2018

Seriekamp mot Holmlia

Førstkommende søndag 15.10 klokka 1600 møter vi Holmlia på KFUM-Arena

Seriekamp mot Asker

Vi møter Asker søndag 8.sept kl 1830 på Føyka kg

Seriekamp mot Nordstrand

Førstkommende søndag, 24.09 klokka 1830 møter vi NIF på KFUM-Arena

KFUM1 FANTASY POENGLIGA

Enkeltspillere og enkeltsituasjoner er med på å påvirke utfall av kamper.

Besøk våre lagsider

29.10 09:00 Skien B  
Hinna (Oddcup) - KFUM Gutter 15 år 4 - 1  
28.10 18:50 Skien B  
Odd (odd cup) - KFUM Gutter 15 år 0 - 4  
28.10 11:30 Odd B  
Ullern (Odd cup) - KFUM Gutter 15 år 1 - 2  
27.10 19:15 Skien B  
Stoppen (Odd-cup) - KFUM Gutter 15 år 2 - 3  
22.10 16:30 KFUM Arena B  
Ready - KFUM Gutter 15 år 2 - 4  
18.10 19:30 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM G15 3 - Furuset -  
17.10 18:30 Follobanen B  
Follo (Oboscup) - KFUM Gutter 15 år 3 - 2  
15.10 16:00 KFUM Arena 11er B  
Holmlia - KFUM Gutter 15 år 1 - 11  
11.10 19:00 Trasop kunstgress B  
Oppsal 2 - KFUM G15 3 -  
08.10 18:30 Langhus kunstgress B  
Follo - KFUM Gutter 15 år 4 - 2  
08.10 18:30 Føyka kg B  
Asker - KFUM Gutter 15 år 2 - 5  
27.09 20:30 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM G15 3 - Lindeberg -  
26.09 20:30 Hallager kunstgress B  
Nordstrand 4 - KFUM G15 4 -  
24.09 18:30 Ekeberg kunstgress 11er B  
Vålerenga - KFUM Gutter 15 år 7 - 3  
24.09 18:30 KFUM Arena 11er B  
Nordstrand - KFUM Gutter 15 år 3 - 3  
20.09 20:30 Haraløkka kunstgress B  
Bøler - KFUM Gutter 15 år 3 - 1  
17.09 20:15 Nordre Åsen kunstgress B  
Skeid (Oboscup) - KFUM Gutter 15 år 0 - 4  
13.09 20:30 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM G15 3 - Årvoll -  
12.09 20:30 Haraløkka kunstgress B  
Bøler 2 - KFUM G15 4 -  
12.09 20:00 Holmen Arena B  
Holmen - KFUM Gutter 15 år 2 - 4  
10.09 18:30 Ekeberg kunstgress 1 B  
Høvik (KFUM2) - KFUM Gutter 15 år 1 - 6  
06.09 20:30 Hallager kunstgress B  
Nordstrand 2 - KFUM G15 3 -  
04.09 18:45 Ekebergsletta H  
KFUM G15 4 - Bjørndal 2 -  
03.09 20:00 BergerKG B  
Nesodden (KFUM2) - KFUM Gutter 15 år 2 - 0  
30.08 21:15 KFUM Arena 11er B  
Ullern - KFUM Gutter 15 år 1 - 3  
30.08 20:30 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM G15 3 - Manglerud Star -  
29.08 20:30 Ullern kunstgress 2 B  
Ullern 4 - KFUM G15 4 -  
27.08 18:30 KFUM Arena 11er B  
Heming (KFUM2) - KFUM Gutter 15 år 2 - 1  
27.08 12:30 Trasop kunstgress B  
Oppsal - KFUM Gutter 15 år 3 - 1  
23.08 20:30 Bjørndal kunstgress B  
Bjørndal - KFUM G15 3 -  
20.08 18:30 KFUM Arena 11er B  
Kolbotn - KFUM Gutter 15 år 0 - 3  
20.08 14:15 Sandvika Stadion B  
Bærum (KFUM2) - KFUM Gutter 15 år 7 - 2  
16.08 20:30 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM G15 3 - Bækkelaget -  
14.08 19:30 Ekebergsletta H  
KFUM G15 4 - Holmlia 2 -  
21.06 20:30 Furuset kunstgress B  
Furuset - KFUM G15 3 -  
20.06 20:30 Voksen kunstgress B  
Ready 2 - KFUM G15 4 -  
18.06 18:30 Berger KGB 11er B  
Nesodden - KFUM Gutter 15 år 1 - 11  
17.06 13:00 Haugerud kunstgress B  
Lindeberg - KFUM Gutter 15 år 4 - 10  
14.06 20:30 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM Gutter 15 år - Oppsal 2 5 - 2  
12.06 20:30 Ekebergsletta H  
KFUM Gutter 15 år - Øvrevoll Hosle 4 3 - 0  
11.06 18:30 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM Gutter 15 år - Heming 9 - 0  
11.06 18:30 Marienlyst kunstgress B  
Frigg - KFUM Gutter 15 år 1 - 0  
10.06 16:00 B  
Skeid (Oboscup) - KFUM Gutter 15 år 2 - 4  
07.06 19:00 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM Gutter 15 år - Kolbotn 1 - 5  
05.06 20:30 Ekebergsletta H  
KFUM Gutter 15 år - Nordstrand 4 8 - 1  
31.05 20:30 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM Gutter 15 år - Bøler 2 - 4  
31.05 20:30 Nordre Åsen kunstgress B  
Skeid - KFUM Gutter 15 år 3 - 5  
28.05 18:30 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM Gutter 15 år - Fornebu 3 - 1  
28.05 14:30 Trasop kunstgress B  
Oppsal - KFUM Gutter 15 år 9 - 1  
23.05 18:45 Årvoll kunstgress B  
Årvoll - KFUM Gutter 15 år 2 - 5  
22.05 20:00 Ekebergsletta H  
KFUM Gutter 15 år - Bøler 2 1 - 2  
21.05 20:00 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM Gutter 15 år - Klemetsrud 0 - 3  
21.05 18:30 Sandvika stadion B  
Bærum 2 - KFUM Gutter 15 år 1 - 8  
16.05 20:30 Bjørndal kunstgress B  
Bjørndal 2 - KFUM Gutter 15 år 3 - 2  
16.05 20:00 Seiersten stadion B  
Drøbak/Frogn (Adidascup) - KFUM Gutter 15 år 1 - 1  
14.05 18:30 Gressbanen kunstgress B  
Ready - KFUM Gutter 15 år 3 - 2  
13.05 17:30 KFUM Arena 11er H  
KFUM Gutter 15 år - Kjelsås 3 - 0  
13.05 15:30 Nesøya B  
Nesøya (Oboscup) - KFUM Gutter 15 år 2 - 2  
10.05 20:30 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM Gutter 15 år - Nordstrand 2 2 - 0  
09.05 20:30 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM Gutter 15 år - Ullern 4 11 - 1  
07.05 18:30 Holmen kunstgress B  
Holmen - KFUM Gutter 15 år 3 - 7  
07.05 14:30 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM Gutter 15 år - Øvrevoll Hosle 2 - 1  
03.05 20:30 Manglerud kunstgr. B  
Manglerud Star - KFUM Gutter 15 år 4 - 1  
30.04 18:30 KFUM Arena 11er H  
KFUM Gutter 15 år - Nordstrand 1 - 2  
30.04 16:45 Langhus kunstgress B  
Follo - KFUM Gutter 15 år 8 - 2  
26.04 20:30 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM Gutter 15 år - Bjørndal 2 - 2  
25.04 18:30 Lusetjern kunstgress B  
Holmlia 2 - KFUM Gutter 15 år 9 - 4  
23.04 18:30 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM G15 2 - Ullern 0 - 5  
23.04 18:30 Gommerud kunstgress B  
Bærums Verk Hauger - KFUM G15 1 3 - 7  
21.04 18:15 KFUM Arena 11er B  
Skedsmo (Adidas cup) - KFUM Gutter 15 år 1 - 5  
20.04 18:45 Ekeberg kunstgress 2 B  
Bækkelaget - KFUM G15 3 0 - 4  
18.04 18:45 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM G15 4 - Ready 2 3 - 4  
04.04 20:30 Jarmyra kunstgress B  
Øvrevoll Hosle 4 - KFUM G15 4 1 - 3  
31.03 19:00 Grorud kg. B  
Grorud (lag1.1) - KFUM Gutter 15 år 0 - 3  
26.03 12:30 KFUM Arena B  
Stoppen (Adidas cup) - KFUM Gutter 15 år 0 - 11  
21.03 18:00 Bjørndal kg B  
Bjørndal (tr.kmap lag2) - KFUM Gutter 15 år 1 - 7  
18.03 16:00 KFUM Arena 11er B  
Strømsgodset - KFUM Gutter 15 år 2 - 3  
14.03 18:00 Bjørndal kg B  
Bjørndal (3./4.laget) - KFUM Gutter 15 år 4 - 1  
12.03 14:30 Høybråten kg B  
HSIL (2.laget) - KFUM Gutter 15 år 2 - 2  
12.03 12:00 Rolvsrud kg B  
Lørenskog - KFUM Gutter 15 år 7 - 0  
11.03 13:30 Valle Hovin kunstgress H  
KFUM Gutter 15 år - Vif rekrutt (lag1.1) 6 - 1  
10.03 19:00 Kringsjå kg B  
Lyn - KFUM Gutter 15 år 2 - 1  
18.02 19:00 Lillestrøm B  
LSK - KFUM Gutter 15 år 5 - 1  
12.02 12:00 KFUM Arena 11er H  
KFUM Gutter 15 år - Nordstrand2 (2.laget) 12 - 0  
12.02 10:15 KFUM Arena 11er H  
KFUM Gutter 15 år - Nordstrand3 2 - 0  
11.02 12:00 KFUM Arena 11er H  
KFUM Gutter 15 år - Lørenskog (2.laget) 12 - 2  
04.02 15:30 KFUM Arena 11er H  
KFUM Gutter 15 år - Kolbotn 3 7 - 2  
04.02 14:00 Ekeberg kunstgress 1 H  
KFUM Gutter 15 år - Kolbotn2 4 - 0  
04.02 14:00 KFUM Arena 11er H  
KFUM Gutter 15 år - Kolbotn1 3 - 2  
29.01 18:00 Nadderud kg B  
Stabæk (03) - KFUM Gutter 15 år 3 - 3  
28.01 16:00 KFUM Arena 11er B  
Drøbak-Frogn - KFUM Gutter 15 år 1 - 3  
28.01 13:50 Klemetsrug kg B  
Klemetsrud (2.laget) - KFUM Gutter 15 år 4 - 3  
08.01 20:00 Hemingbanen B  
Ready1 - KFUM Gutter 15 år 3 - 11  
07.01 14:00 KFUM Arena B  
Sprint/Jeløy1 - KFUM Gutter 15 år 1 - 11  
11.12 16:00 Ullern kg B  
Skied (ullern minicup) - KFUM Gutter 15 år 1 - 4  
09.12 20:15 Ullern kg B  
Ullern (ullern minicup) - KFUM Gutter 15 år 0 - 11  
04.12 14:00 Skeidbanen B  
Skeid2 (2.laget) - KFUM Gutter 15 år 4 - 4  
29.11 18:00 Høybråten kg B  
HSIL (2.laget) - KFUM Gutter 15 år 3 - 2  
20.11 12:00 KFUM Arena B  
Holmen1 - KFUM Gutter 15 år 2 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Abduk Abduryim 15 32 8 11
Abdulahi Mohamed A 15 6 1 5
Alexander Frodesen 15 28
Anders H 15 9 1
Andreas Holten 15 14 1
Aryan S 15 8
Bendik J 15 9
Bendik Hagemann P 15 21 2
Birk Moritz Jarlsbo M 15 32 22 24
Brede P 15 19 6 9
Christian Haakon K 15 15 3 5
Daniel N 15 10 1 4
Edward K 15 34 16 33
Eirik Roen H 14 27 10 7
Eldin Gerzic S 15 7 2
Elias Asrih 15 15 1 6
Emil I 15 7
Erik B 15 29 1
Erik D 15 7 1 3
Eskild Braathen F 14 11 2
Espen W 15 29 1
Fredrik O 15 3 5
Hallvard T 15 16 2
Henrik Molvik F 15 15
Håkon Solhjem R 15 15 3 2
Jesper A 15 7 1
Joachim Tunes 15 13 3
JoakimGartland N 15 1
Jonas D 15 10 1
Jonas Kjørberg S 15 22 4 6
Jonatan Syrdahl S 15 1
Jørgen B 15 19 2 4
Kuber S 15 33 10 24
Lars Fredrik Dramdal I 15 9 5 6
liban h 15 9 1
Lucas S 15 2 1
Lukas J 15 27 3
Mads Lie P 15 19
Magnus S 15 31 4 1
Marcus Rand I 15 22 5 3
Martin H. J 15 11 1
Mathias F 15 27 3 8
Mikael L 15 25
Mohammad S 15 21
Mohammad Amin A 15 7 2 3
Murtaza R 15 6 2
Niloshan S 15 33 15 17
Ole S 15 37 5 3
Oscar Valdemar Gongo J 15 12 6 5
Peder Sletteberg S 15 24 3 1
Petter Tidemann H 15 14 1 6
Richard B 15 32 2 12
Richard N 15 27 12 16
Sander U 15 19 2
Sebastian Møllen M 15 5
Sverre Martin R 15 35 17 17
Thomas K 14 33 9 17
Thomas M 15 10 1
Tobias L 15 21 2 1
Tobias Repseth S 15 32 8 2
Ulrik K 15 7
Vegard Bjørgill T 15 35 7 7
Victor Vestlund L 15 26 2 4
Åke Røhder Bølstad 15 24 3 5
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift