Besøk våre lagsider

21.08 18:30 Torsnes 5er B2 B
Torsnes - Begby G09 Blå -
23.08 17:30 Østsiden KG 5er B-2 B
Østsiden Rød - Begby G09 Hvit -
29.08 17:30 Skogstrandbanen KG 5er B-2 B
Skogstrand Warriors - Begby G09 Rød -
29.08 17:30 Begby KG 5er B2-1 H
Begby G09 Hvit - Gresvik Rød -
30.08 17:30 Begby KG 5er B1-1 H
Begby G09 Blå - Gresvik Sort -
13.06 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G09 Rød - Tune Rød -  
12.06 17:30 Skogstrandbanen KG 5er B-1 B  
Skogstrand Rangers - Begby G09 Hvit -  
12.06 17:30 Selbak KG 5er B-2 B  
Selbak - Begby G09 Blå -  
07.06 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G09 Blå - Lervik Grønn -  
07.06 17:30 Kråkerøy Oles Plass 5er B B  
Kråkerøy Grønn - Begby G09 Rød -  
26.09 17:30 Begby KG 5er B2-1 H  
Begby G09 Hvit - Kongsten Rød -  
26.09 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G09 Blå - Kråkerøy Hvit -  
25.09 17:30 Østsiden KG 5er B-2 B  
Østsiden Hvit - Begby G09 Rød -  
20.09 17:30 Lisleby KG 5er D-1 B  
Lisleby Grønn - Begby G09 Hvit -  
19.09 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G09 Rød - Gresvik Grønn -  
18.09 17:30 Manstad KG 5er B2-1 B  
Lervik Grønn - Begby G09 Blå -  
13.09 17:30 Yven mini 5er A (KG) B  
Yven Blå - Begby G09 Rød -  
12.09 18:30 Begby KG 5er B1-1 H  
Begby G09 Blå - Torp -  
12.09 17:30 Begby KG 5er B2-1 H  
Begby G09 Hvit - Hvaler Blå -  
06.09 17:00 Trosvik 5er B1-2 B  
Trosvik Gul - Begby G09 Blå -  
05.09 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G09 Rød - Sarpsborg FK Gul -  
05.09 17:00 Trosvik 5er B1-1 B  
Trosvik Grønn - Begby G09 Hvit -  
03.09 18:00 Trosvik 5er B1-2 B  
Trosvik Rød - Begby G09 Rød -  
30.08 17:30 Begby KG 5er B1-1 H  
Begby G09 Blå - Gresvik Sort -  
29.08 17:30 Skogstrandbanen KG 5er B-2 B  
Skogstrand Warriors - Begby G09 Rød -  
29.08 17:30 Begby KG 5er B2-1 H  
Begby G09 Hvit - Gresvik Rød -  
23.08 17:30 Østsiden KG 5er B-2 B  
Østsiden Rød - Begby G09 Hvit -  
21.08 18:30 Torsnes 5er B2 B  
Torsnes - Begby G09 Blå -  
13.06 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G09 Rød - Tune Rød -  
12.06 17:30 Skogstrandbanen KG 5er B-1 B  
Skogstrand Rangers - Begby G09 Hvit -  
12.06 17:30 Selbak KG 5er B-2 B  
Selbak - Begby G09 Blå -  
07.06 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G09 Blå - Lervik Grønn -  
07.06 17:30 Kråkerøy Oles Plass 5er B B  
Kråkerøy Grønn - Begby G09 Rød -  
06.06 17:30 Begby KG 5er B2-1 H  
Begby G09 Hvit - Lisleby Grønn -  
31.05 17:00 Torp Ipl KG 5er B2-1 B  
Torp - Begby G09 Blå -  
30.05 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G09 Rød - Trosvik Rød -  
30.05 17:30 Asmaløy KG 5er B1-2 B  
Hvaler Blå - Begby G09 Hvit -  
24.05 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G09 Blå - Trosvik Gul -  
23.05 17:30 Begby KG 5er B2-1 H  
Begby G09 Hvit - Trosvik Grønn -  
23.05 17:30 Trondalen 5er B2-2 B  
Gresvik Grønn - Begby G09 Rød -  
16.05 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G09 Rød - Yven Blå -  
16.05 17:30 Trondalen 5er B2-1 B  
Gresvik Rød - Begby G09 Hvit -  
15.05 17:30 Trondalen 5er B1-2 B  
Gresvik Sort - Begby G09 Blå -  
09.05 18:30 Kurland 2 5er B B  
Sarpsborg FK Gul - Begby G09 Rød -  
08.05 17:30 Begby KG 5er B1-1 H  
Begby G09 Blå - Torsnes -  
07.05 17:30 Begby KG 5er B2-2 H  
Begby G09 Hvit - Østsiden Rød -  
03.05 17:00 Kråkerøy st KG 5er B1-1 B  
Kråkerøy Hvit - Begby G09 Blå -  
02.05 17:30 Begby KG 5er B2-1 H  
Begby G09 Rød - Skogstrand Warriors -  
30.04 17:30 Kongstenbanen 5er A1 B  
Kongsten Rød - Begby G09 Hvit -  
26.04 17:30 Begby KG 5er B2-1 H  
Begby G09 Hvit - Skogstrand Rangers -  
24.04 17:30 Begby KG 5er B1-1 H  
Begby G09 Blå - Selbak -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift