Besøk våre lagsider

21.08 18:00 Hallager kunstgr. 7er A B
Nordstrand - Vålerenga G08 Uslåelig Blå -
23.08 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H
Vålerenga G08 Stars - Nordstrand 5 -
29.08 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H
Vålerenga G08 Uslåelig Blå - Hasle-Løren 2 -
29.08 19:10 Grorud kunstgress 7er A B
Grorud - Vålerenga G08 Stars -
04.09 19:05 Ekeberg kunstgress 2 7er A B
Bækkelaget 2 - Vålerenga G08 Stars -
20.06 19:10 Caltexløkka 7er B B  
Lille Tøyen - Vålerenga G08 Stars -  
12.06 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Stars - Oppsal -  
12.06 19:10 Ekeberg 14 7er B  
KFUM 2 - Vålerenga G08 Uslåelig Blå -  
05.06 19:10 Nesoddbanen KG 7er B B  
Nesodden 2 - Vålerenga G08 Stars -  
05.06 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Uslåelig Blå - Oppsal -  
24.10 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Stars - Grorud -  
17.10 19:10 Hundejordet kg 7er A B  
Nordstrand 5 - Vålerenga G08 Stars -  
16.10 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Uslåelig Blå - KFUM 2 -  
10.10 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Stars - Lille Tøyen -  
09.10 18:10 Trasop kunstgress 7er B  
Oppsal - Vålerenga G08 Uslåelig Blå -  
29.09 12:00 Trasop kunstgress 7er B  
Oppsal - Vålerenga G08 Stars -  
25.09 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Uslåelig Blå - Grüner -  
19.09 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Stars - Nesodden 2 -  
18.09 19:10 Årvoll grus 7er B B  
Årvoll 2 - Vålerenga G08 Uslåelig Blå -  
12.09 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Uslåelig Blå - Skeid -  
04.09 19:10 Hallager grus 7er B  
Ljan 3 - Vålerenga G08 Uslåelig Blå -  
04.09 19:05 Ekeberg kunstgress 2 7er A B  
Bækkelaget 2 - Vålerenga G08 Stars -  
29.08 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Uslåelig Blå - Hasle-Løren 2 -  
29.08 19:10 Grorud kunstgress 7er A B  
Grorud - Vålerenga G08 Stars -  
23.08 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Stars - Nordstrand 5 -  
21.08 18:00 Hallager kunstgr. 7er A B  
Nordstrand - Vålerenga G08 Uslåelig Blå -  
20.06 19:10 Caltexløkka 7er B B  
Lille Tøyen - Vålerenga G08 Stars -  
12.06 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Stars - Oppsal -  
12.06 19:10 Ekeberg 14 7er B  
KFUM 2 - Vålerenga G08 Uslåelig Blå -  
05.06 19:10 Nesoddbanen KG 7er B B  
Nesodden 2 - Vålerenga G08 Stars -  
05.06 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Uslåelig Blå - Oppsal -  
30.05 18:30 Dælenengen kunstg. 7er B B  
Grüner - Vålerenga G08 Uslåelig Blå -  
23.05 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Uslåelig Blå - Årvoll 2 -  
21.05 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Stars - Bækkelaget 2 -  
16.05 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Stars - Grorud -  
16.05 19:10 Nordre Åsen 2 kg 7er C B  
Skeid - Vålerenga G08 Uslåelig Blå -  
08.05 19:10 Hundejordet kg 7er A B  
Nordstrand 5 - Vålerenga G08 Stars -  
08.05 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Uslåelig Blå - Ljan 3 -  
02.05 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Stars - Lille Tøyen -  
01.05 19:10 Løren kunstgress 7er A B  
Hasle-Løren 2 - Vålerenga G08 Uslåelig Blå -  
29.04 14:45 Trasop kunstgress 7er B  
Oppsal - Vålerenga G08 Stars -  
24.04 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Uslåelig Blå - Nordstrand -  
17.04 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G08 Stars - Nesodden 2 -  
04.04 19:10 Ekeberg kunstgress 2 7er A B  
Bækkelaget 2 - Vålerenga G08 Stars -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift