Fyll ut navn og e-post for å motta info fra
Vestre Akers SK Gutter 9 år G2008

Besøk våre lagsider

18.10 17:00 Voksen grus 7B/5B B  
Ready - Vestre Aker G09-1 -  
17.10 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-2 - Haslum 8 -  
11.10 18:00 Hosletoppen 5er A B  
Øvrevoll Hosle 6 - Vestre Aker G09-2 -  
10.10 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-1 - Lommedalen 7 -  
27.09 17:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G09-2 - Heming 3 -  
18.10 17:00 Voksen grus 7B/5B B  
Ready - Vestre Aker G09-1 -  
17.10 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-2 - Haslum 8 -  
11.10 18:00 Hosletoppen 5er A B  
Øvrevoll Hosle 6 - Vestre Aker G09-2 -  
10.10 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-1 - Lommedalen 7 -  
27.09 17:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G09-2 - Heming 3 -  
26.09 17:00 Haslum kunstgress 5er B B  
Haslum 7 - Vestre Aker G09-1 -  
20.09 18:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G09-1 - Øvrevoll Hosle 4 -  
19.09 17:00 Røa Zinober 5er B  
Røa 6 - Vestre Aker G09-2 -  
14.09 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-2 - Lyn 9 -  
13.09 17:00 Heming kg 5er A B  
Heming 2 - Vestre Aker G09-1 -  
06.09 18:00 Hosletoppen 5er B B  
Øvrevoll Hosle 5 - Vestre Aker G09-1 -  
06.09 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-2 - Øvrevoll Hosle 7 -  
30.08 18:00 Heming kg 5er B B  
Heming 5 - Vestre Aker G09-2 -  
30.08 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-1 - Røa 5 -  
23.08 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-2 - Ready 2 -  
22.08 17:00 Haslum kunstgress 5er A B  
Haslum 6 - Vestre Aker G09-1 -  
21.06 18:30 Hullebergmyra kunstgress 5er B B  
Ullern 5 - Vestre Aker G09-2 -  
21.06 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-1 - Ullern 4 -  
14.06 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-1 - Ready -  
13.06 17:00 Haslum kunstgress 5er D B  
Haslum 8 - Vestre Aker G09-2 -  
07.06 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-2 - Øvrevoll Hosle 6 -  
06.06 17:00 Lommedalen kg nedre 5er B B  
Lommedalen 7 - Vestre Aker G09-1 -  
31.05 17:00 Heming kg 5er B B  
Heming 3 - Vestre Aker G09-2 -  
31.05 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-1 - Haslum 7 -  
23.05 18:00 ØHIL-skogen arena B  
Øvrevoll Hosle 4 - Vestre Aker G09-1 -  
23.05 18:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-2 - Røa 6 -  
18.05 17:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G09-1 - Heming 2 -  
16.05 17:00 Bjølsenfeltet 5er D B  
Lyn 9 - Vestre Aker G09-2 -  
10.05 18:00 Hosletoppen 5er A B  
Øvrevoll Hosle 7 - Vestre Aker G09-2 -  
10.05 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-1 - Øvrevoll Hosle 5 -  
03.05 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-2 - Heming 5 -  
02.05 18:00 Røa kunstgress 5er B B  
Røa 5 - Vestre Aker G09-1 -  
26.04 18:00 Voksen grus 7B/5B B  
Ready 2 - Vestre Aker G09-2 -  
26.04 17:00 Voksen grus 7A/5A H  
Vestre Aker G09-1 - Haslum 6 -  
19.04 18:00 Voksen grus 7B/5B H  
Vestre Aker G09-2 - Ullern 5 -  
18.04 18:00 Hullebergmyra kunstgress 5er A B  
Ullern 4 - Vestre Aker G09-1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift