Besøk våre lagsider

21.08 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er C H
Kvernbit G10 2 - Bergen Nord Marikollen -
30.08 17:15 Åstveit Idrettspark 2 7er C B
Tertnes Hvit Ravn - Kvernbit G10 2 -
01.09 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H
Kvernbit G10 1 - Nordhordland NBK Alvidra 2 -
06.09 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H
Kvernbit G10 2 - Masfjord Brekke -
08.09 11:00 Rolland 7er C B
Åsane Rev - Kvernbit G10 1 -
16.06 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 1 - Lindås Rød -  
07.06 17:15 Manger kunstgress 7er A B  
Radøy/Manger FK Blå - Kvernbit G10 1 -  
07.06 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 2 - Arna-Bjørnar Garnes 1 -  
03.06 14:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 1 - Austrheim Brunsnegl -  
31.05 17:15 Leirdalen Idrettsanlegg 7er A B  
Nordre Holsnøy Jaguar - Kvernbit G10 2 -  
25.10 17:15 Lindås kunstgress 7er A B  
Lindås Rød - Kvernbit G10 1 -  
20.10 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 1 - Radøy/Manger FK Blå -  
04.10 17:15 Garnes kunstgress 7er A B  
Arna-Bjørnar Garnes 1 - Kvernbit G10 2 -  
04.10 17:15 Austrheim stadion 9er A B  
Austrheim Brunsnegl - Kvernbit G10 1 -  
29.09 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H  
Kvernbit G10 2 - Nordre Holsnøy Jaguar -  
29.09 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 1 - Bergen Nord Tellevik -  
22.09 11:00 Garnes kunstgress 7er A B  
Arna-Bjørnar Garnes 2 - Kvernbit G10 1 -  
20.09 17:15 Myrdal kunstgress 1 7er C B  
Åsane Jerv - Kvernbit G10 2 -  
15.09 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 2 - Nordhordland NBK Knarvik Rød -  
13.09 17:15 H  
Kvernbit G10 1 - Flaktveit Piraya -  
08.09 11:00 Rolland 7er C B  
Åsane Rev - Kvernbit G10 1 -  
06.09 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H  
Kvernbit G10 2 - Masfjord Brekke -  
01.09 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 1 - Nordhordland NBK Alvidra 2 -  
30.08 17:15 Åstveit Idrettspark 2 7er C B  
Tertnes Hvit Ravn - Kvernbit G10 2 -  
21.08 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er C H  
Kvernbit G10 2 - Bergen Nord Marikollen -  
16.06 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 1 - Lindås Rød -  
07.06 17:15 Manger kunstgress 7er A B  
Radøy/Manger FK Blå - Kvernbit G10 1 -  
07.06 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 2 - Arna-Bjørnar Garnes 1 -  
03.06 14:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 1 - Austrheim Brunsnegl -  
31.05 17:15 Leirdalen Idrettsanlegg 7er A B  
Nordre Holsnøy Jaguar - Kvernbit G10 2 -  
24.05 17:15 Tellevikbanen 7er B  
Bergen Nord Tellevik - Kvernbit G10 1 -  
24.05 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er B H  
Kvernbit G10 2 - Åsane Jerv -  
10.05 17:15 Knarvik minibane 7er B  
Nordhordland NBK Knarvik Rød - Kvernbit G10 2 -  
08.05 17:15 Fossemyra 1B H  
IL Kvernbit Gutter 10 år - Arna-Bjørnar Garnes 2 -  
03.05 17:15 Breimyra idrettsplass 7er A B  
Flaktveit Piraya - Kvernbit G10 1 -  
03.05 17:15 Brekke idrettsplass 7er A B  
Masfjord Brekke - Kvernbit G10 2 -  
28.04 11:00 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 1 - Åsane Rev -  
26.04 17:15 Fossemyra Kunstgress 1 7er A H  
Kvernbit G10 2 - Tertnes Hvit Ravn -  
19.04 17:15 Tellevikbanen 7er B  
Bergen Nord Marikollen - Kvernbit G10 2 -  
19.04 17:15 Alversund Skule 7er B  
Nordhordland NBK Alvidra 2 - Kvernbit G10 1 -  
10.04 17:30 Klubbhus H  
IL Kvernbit Gutter 10 år - Klubbhus -  
14.03 18:00 Klubbhus H  
IL Kvernbit Gutter 10 år - Klubbhus -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift