Besøk våre lagsider

20.08 17:30 Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud) B
Kvik Halden Blå - Begby G10 Rød -
23.08 17:30 Begby KG 5er B1-2 H
Begby G10 Blå - Borgen Rød -
27.08 18:30 Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud) B
Kvik Halden Rød - Begby G10 Blå -
30.08 17:30 Begby KG 5er B1-2 H
Begby G10 Rød - Torp -
05.09 18:30 Kråkerøy Oles Plass 5er A B
Kråkerøy Hvit - Begby G10 Rød -
14.06 17:30 Selbak KG 5er B-1 B  
Selbak Grønn - Begby G10 Rød -  
14.06 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G10 Blå - Trosvik Hvit -  
07.06 00:00 Begby KG 5er B1-1 H  
Begby G10 Blå - Selbak Hvit -  
05.06 17:30 Lisleby KG 5er D-2 B  
Lisleby Gul - Begby G10 Rød -  
30.05 17:30 Tunebanen KG Ny 5er A1 B  
Tune Rød - Begby G10 Blå -  
27.09 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G10 Rød - Kongsten Østsiden -  
26.09 17:30 Rakkestad KG Mini 5er B B  
Rakkestad Hvit - Begby G10 Blå -  
20.09 17:30 Begby KG 5er B1-1 H  
Begby G10 Blå - Selbak Hvit -  
18.09 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G10 Rød - Lisleby Gul -  
12.09 17:30 Begby KG 5er B1-1 H  
Begby G10 Blå - Tune Rød -  
11.09 17:30 Torsnes 5er B1 B  
Torsnes - Begby G10 Rød -  
06.09 17:30 Kurland 2 5er B B  
Sarpsborg FK Hvit - Begby G10 Blå -  
05.09 18:30 Kråkerøy Oles Plass 5er A B  
Kråkerøy Hvit - Begby G10 Rød -  
30.08 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G10 Rød - Torp -  
27.08 18:30 Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud) B  
Kvik Halden Rød - Begby G10 Blå -  
23.08 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G10 Blå - Borgen Rød -  
20.08 17:30 Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud) B  
Kvik Halden Blå - Begby G10 Rød -  
14.06 17:30 Selbak KG 5er B-1 B  
Selbak Grønn - Begby G10 Rød -  
14.06 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G10 Blå - Trosvik Hvit -  
07.06 00:00 Begby KG 5er B1-1 H  
Begby G10 Blå - Selbak Hvit -  
05.06 17:30 Lisleby KG 5er D-2 B  
Lisleby Gul - Begby G10 Rød -  
30.05 17:30 Tunebanen KG Ny 5er A1 B  
Tune Rød - Begby G10 Blå -  
29.05 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G10 Rød - Torsnes -  
24.05 17:30 Begby KG 5er B1-1 H  
Begby G10 Blå - Sarpsborg FK Hvit -  
22.05 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G10 Rød - Kråkerøy Hvit -  
16.05 17:30 Begby KG 5er B2-1 H  
Begby G10 Blå - Kvik Halden Rød -  
15.05 18:30 Torp Ipl KG 5er B2-1 B  
Torp - Begby G10 Rød -  
08.05 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G10 Rød - Kvik Halden Blå -  
07.05 18:30 Mobakken KG 5er A B  
Borgen Rød - Begby G10 Blå -  
02.05 18:30 Begby KG 5er B1-1 H  
Begby G10 Blå - Rakkestad Hvit -  
02.05 17:30 Kongstenbanen 5er A1 B  
Kongsten Østsiden - Begby G10 Rød -  
26.04 17:00 Trosvik 5er B1-1 B  
Trosvik Hvit - Begby G10 Blå -  
24.04 17:30 Begby KG 5er B1-2 H  
Begby G10 Rød - Selbak Grønn -  
20.01 14:00 Begby KG 9er B B  
Begby IL 2007 - Begby IL Gutter 10 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift