Besøk våre lagsider

20.08 18:00 Moster Kunstgras B
Moster IL #1 - Rubbestadnes Jenter 9 år -
28.08 18:00 Rubbestadneset Stadion H
Rubbestadnes Jenter 9 år - Bremnes IL Meling -
04.09 18:00 Rubbestadneset Stadion H
Rubbestadnes Jenter 9 år - Bremnes IL Svortland 1 -
11.09 18:00 Rubbestadneset Stadion H
Rubbestadnes Jenter 9 år - Bremnes IL Gilje -
20.09 18:30 Våge Idrettsplass Kunstgras B
Finnås Sportsklubb #1 - Rubbestadnes Jenter 9 år -
05.06 18:00 Rubbestadneset Stadion H  
Rubbestadnes Jenter 9 år - Finnås Sportsklubb #1 -  
29.05 18:00 Rubbestadneset Stadion H  
Rubbestadnes Jenter 9 år - Bømlo Idrettslag #1 -  
10.05 17:30 Gilje Skule B  
Bremnes IL Gilje - Rubbestadnes Jenter 9 år -  
02.05 17:30 Treningsfelt B B  
Bremnes IL Svortland 1 - Rubbestadnes Jenter 9 år -  
23.04 17:30 Meling Skule B  
Bremnes IL Meling - Rubbestadnes Jenter 9 år -  
27.09 17:15 Langevåg Kunstgress B  
Bømlo Idrettslag #1 - Rubbestadnes Jenter 9 år -  
20.09 18:30 Våge Idrettsplass Kunstgras B  
Finnås Sportsklubb #1 - Rubbestadnes Jenter 9 år -  
11.09 18:00 Rubbestadneset Stadion H  
Rubbestadnes Jenter 9 år - Bremnes IL Gilje -  
04.09 18:00 Rubbestadneset Stadion H  
Rubbestadnes Jenter 9 år - Bremnes IL Svortland 1 -  
28.08 18:00 Rubbestadneset Stadion H  
Rubbestadnes Jenter 9 år - Bremnes IL Meling -  
20.08 18:00 Moster Kunstgras B  
Moster IL #1 - Rubbestadnes Jenter 9 år -  
05.06 18:00 Rubbestadneset Stadion H  
Rubbestadnes Jenter 9 år - Finnås Sportsklubb #1 -  
29.05 18:00 Rubbestadneset Stadion H  
Rubbestadnes Jenter 9 år - Bømlo Idrettslag #1 -  
10.05 17:30 Gilje Skule B  
Bremnes IL Gilje - Rubbestadnes Jenter 9 år -  
02.05 17:30 Treningsfelt B B  
Bremnes IL Svortland 1 - Rubbestadnes Jenter 9 år -  
23.04 17:30 Meling Skule B  
Bremnes IL Meling - Rubbestadnes Jenter 9 år -  
17.04 18:00 Rubbestadneset Stadion H  
Rubbestadnes Jenter 9 år - Moster IL #1 -  
07.04 15:30 5'ar bane 1 H  
Rubbestadnes Jenter 9 år - Bømlo Idrettslag #1 -  
07.04 14:30 5'ar bane 2 H  
Rubbestadnes Jenter 9 år - Bremnes J10, Svortland MJ10- -  
07.04 13:30 5'ar bane 2 B  
Stord MJ10-1 - Rubbestadnes Jenter 9 år -  
20.01 12:15 Bømlohallen H  
Rubbestadnes Jenter 9 år - Bømlo Idrettslag #1 -  
20.01 11:15 Bømlohallen B  
Bremnes IL Svortland 2 - Rubbestadnes Jenter 9 år -  
20.01 10:00 Bømlohallen H  
Rubbestadnes Jenter 9 år - Bremnes IL Svortland 1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift